boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Rewanż Stępnia z Matyją również 26 października, pokaże się też Czerkaszyn (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56637-rewana-stae-pnia-z-matyjae-ra-wniea-26-paa-dziernika-pokaa-e-siae-tea-czerkaszyn.html)

Tejksio 13-09-19 19:26

Rewanż Stępnia z Matyją również 26 października, pokaże się też Czerkaszyn
 

Jak już powszechnie wiadomo, 26 października na gali w Sosnowcu będzie miał miejsce kolejny występ polskiego ciężkiego - Artura Szpilki (22-4, 15 KO), który zmierzy się z Włochem Fabio Tuiachiem (29-6, 16 KO). Będzie to główny pojedynek wieczoru. Poznaliśmy także kolejne zestawienia.

W walce poprzedzającej wspomniane starcie zmierzą się Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) i Marek Matyja (16-1-2, 7 KO). Obaj zawodnicy mieli już okazję zmierzyć się ze sobą podczas gali w Rzeszowie, a było to zaledwie 2 miesiące temu. Wtedy, po 10 rundach sędziowie orzekli remis. Po walce Stępień przyznał wprost, że czuje się oszukany. Teraz obaj panowie będą mieli szansę ostatecznie rozwiać wątpliwości który z nich jest lepszy.

Innym ciekawym wydarzeniem będzie występ utalentowanego Fiodora Czerkaszyna (13-0, 8 KO). Ukrainiec, który w naszym kraju czuje się jak u siebie, zmierzy się z Argentyńczykiem Guido Nicolasem Pitto (26-6-2, 8 KO). Latynos najbardziej jest znany z tego, że zadał pierwszą porażkę w karierze niezłemu Jackowi Culcayowi. Istnieje spora szansa, że będzie wymagającym przeciwnikiem.

Czerkaszyn w swoim ostatnim występie wypunktował twardego Wesa Cappera (20-3-1, 12 KO), z kolei Pitto - również na punkty, zwyciężył Nelsona Altamirano (10-31-3, 6 KO).


Źródło: redakcja, TVP Sport
Zdjęcie: Bartosz Leja, Super Express

Mr.KO 14-09-19 04:31

Dobrze że będzie rewanż Matyja-Stępień pierwsza walka dość równa że wskazaniem na Pawła choć kibicowalem Markowi który jest moim znajomym. W Rewanżu będzie ciekawie Stępień będzie chciał wygrać zdecydowanie z Matyja. A.Marek to twardziel który może znowu zaskoczyć Faworyta. Jestem za Markiem bo dobry z niego człowiek.

Dariusz Chmielarski 14-09-19 04:46

Przeciwnik Czerkaszyna jak najbardziej O.K. Natomiast trochę szkoda, że tak przyzwoitej jakości bokserzy (jak na Polskę oczywiście) jak Stępień i Matyja muszą tłuc się do skutku, który dla przegranego prawdopodobnie będzie oznaczał koniec poważnej kariery. Uważam, że każdemu z nich należy się weryfikacja z dobrej klasy zagranicznym rywalem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.