boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-09-19, 17:49   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Chisora szaleje na konferencji prasowej

Podczas gali finałowej turnieju WBSS w wadze junior półśredniej zmierzą się Regis Prograis (24-0, 20 KO) oraz Josh Taylor (15-0, 12 KO). Tłem do zaplanowanego na 26 października wydarzenia ma być walka pomiędzy Josephem Parkerem (26-2, 20 KO) a Dereckiem Chisorą (31-9, 22 KO). Trzydziestosześcioletni Chisora podczas konferencji prasowej dał wyraz swojego niezadowolenia i w mocnych słowach skrytykował organizatorów gali za nieumieszczenie go w walce wieczoru.

- Chciałbym tylko wyjaśnić kilka kwestii skoro już tutaj razem siedzimy. Kto walczy w walce wieczoru? - powiedział Chisora, kiedy przyszła jego kolej na wypowiedź. Absencja Josepha Parkera spowodowała, że "THE WAR" musiał poszukać sobie nowego rywala, którego będzie atakował podczas konferencji prasowej.

- Pan siedzący obok ciebie - odpowiedział mu Eddie Hearn wskazując na Regisa Prograisa. Promotor wydawał się nie być jeszcze świadomy, że jego podopieczny nie jest dziś w nastroju do żartów.

- To tak nie działa - zripostował Chisora - Nie zamierzam wyprzedawać całej O2 Areny, żeby w walce wieczoru pokazało się dwóch małych typów, których nikt nie zna. Musimy to zmienić, my tu wyprzedajemy bilety, oni nie dadzą rady tego zrobić. Umieśćcie mnie w walce wieczoru albo po prostu zdejmiecie mnie z tej pieprzonej gali - kontynuował wzburzony Anglik.

- Ja i Taylor jesteśmy najlepszymi zawodnikami w swojej wadze - próbował wdać się w dyskusję Prograis

- Człowieku, nikogo nie interesuje kim Ty jesteś, nie zaczynaj ze mną tego tematu. Będę walczył w walce wieczoru? Tak czy nie? Jeżeli nie, to chcę więcej pieniędzy - zripostował pochodzący z Zimbabwe weteran wagi ciężkiej i odebrał swojemu rozmówcy chęć do dalszej dyskusji.

Chisora boksował na udercardzie w swoich dwóch ostatnich walkach. W kwietniu pokonał decyzją sędziów 10 rundach Senada Gashiego, podczas gdy w walce wieczoru David Allena znokautował Lucasa Browne. Podobnie było w lipcu, gdy "THE WAR" zmiótł z ringu Artura Szpilkę efektownym nokautem w drugiej rundzie, w wydarzeniu wieczoru walczyli niepokonany Oscar Rivas oraz popularny Dillian Whyte.

- Powiedz mu, że nie boksujemy w pie*****nym Glasgow - powiedział Chisora wciągając do rozmowy Kalle Sauerlanda, nawiązując do ostatnich czterech walk Josha Taylora, które odbyły się w Szkocji - Powiedz mu, żeby sprzedał bilety w Glasgow, zobaczymy czy ktokolwiek w ogóle kupi pie******ne bilety w Glasgow - kontynuował wzburzony pięściarz.

Nawet uspokajający głos Adama Smitha, dziennikarza Sky Sports, nie pomógł obniżyć napięcia.

- Powiedz mi Adam czy walczę w wydarzeniu wieczoru czy nie, bo odpalę moje ciężkie działa. Uspokoję się jeżeli powiecie mi czy jestem w walce wieczoru. Jeżeli nie jestem to usuńcie mnie z tej gali i nie sprzedacie żadnych biletów. Jestem zmęczony sprzedawaniem ich na czyjeś wydarzenie, więc dajcie mi więcej pieprzonych pieniędzy i róbmy biznes. Przykro mi to mówić, ale czuję się jakbyście pieprzyli mnie bez wazeliny - kontynuował rozgoryczony pogromca Artura Szpilki - nikogo już nie obchodzi trofeum Muhammada Alego. Nikogo już nie obchodzą mali goście, wróciła stara dobra waga ciężka. Kiedy Joshua znokautował Władimira Kliczko, Mike Tyson powiedział "koniec z większymi pieniędzmi dla małych gości, kasa wraca do wagi ciężkiej" i tak powinno być tym razem. Nie słyszeliśmy o tym trofeum przez ostatnie sześć miesięcy i nagle z jego powodu ci goście chcą wskoczyć do głównego wydarzenia w Sky Sports. Pieprzyć to, dajcie mi więcej pieniędzy i wtedy możemy robić interesy. Jeżeli nie możecie mi tego teraz obiecać, to znaczy, że nie możecie tego zrobić.
- grzmiał Chisora.

- Pozwolisz mi wykonywać moją pracę? - zapytał Kalle Sauerland, próbując przerwać długi wywód Brytyjczyka.

- Spier***aj - krótko skwitował "THE WAR" ucinając dyskusję.

Źródło: Redakcja

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 18:08   #2 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Haha, stary dobry Chisora, lubię gościa.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 18:21   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Haha, odpalił się chłop ale trochę racji ma. Rzeczywiście to on i Parker mogą wygenerować najwięcej sprzedanych biletów.
A dodatkowo ukrócił tego Sauerlanda, chamsko bo chamsko, ale należało mu się
W sumie Chisora pasuje do stereotypu boksera zabijaki-awanturnika-chuligana ale i tak wzbudza sympatię. Teraz już w sumie mniej szaleje albo robi to dla show a nie na ulicach gdzie były to bandyckie awantury. Choć tak szczerze mówiąc to facet jest dość prymitywny.
Jednak jako kibic wolę taką postać niż np. pseudo-gentlemana Władimira Kliczko, który zawsze elegancko się wypowiada itp. ale nieraz zachowuje się podstępnie i przebiegle
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 18:30   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ma charyzmę Del Boy, powiedział prawdę. No i zawsze musi coś odwalić, jak nie latający stół to liść do Kliczki.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 18:37   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

Chisora był świetnie przygotowany i rozeznany, pięknie uderzył z tym sprzedawaniem gali w Glasgow. A ten drętwy Niemiec dostał prostackim tekstem prosto w swój sztuczny ryj.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 20:08   #6 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Lubie Chisore ale takie pierdolenie mnie denerwuje. Mógłby okazać troche szacunku tym mniejszym bo to będzie walka unifikacyjna o 3 pasy w której się zmierzy dwóch niepokonanych gości. Bardzo rzadka sytuacja
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 20:54   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Gadanie pod publiczke hehe.

Kontrakt juz dawno podpisany i moze sobie gadac co chce.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 22:16   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak na swoje możliwości to i tak był spokojny XD
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 22:17   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

mogl sie wkurzyc bo rzeczywiscie wygladal idiotycznie majac wokolo siebie samych gosci wazacych 50 kg

Kliczko od lat byli organizatorami swoich wydarzen wiec nie ma sensu wypowiadac sie o nich w kontekscie tego jak sie zachowal Chisora. Akurat wiele obozow wspomina ze bracia kliczko za kulisami zawsze grali w brudne gierki. W ich przypadku wszystko dobrze wygladalo tylko powierzchownie. Podejrzewam ze calym mozgiem tworzenia ich obrazu byl starszy z braci. Wladimir nie wyglada mi na bystrzaka.
Chisora ma jakby cos lekko z psychopaty. Dziwna mimika twarzy gdy mowi i tembr glosu.
Jakby ignorujacy otoczenie wokol niego ale jakby niecelowo.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 22:38   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post
Kliczko od lat byli organizatorami swoich wydarzen wiec nie ma sensu wypowiadac sie o nich w kontekscie tego jak sie zachowal Chisora. Akurat wiele obozow wspomina ze bracia kliczko za kulisami zawsze grali w brudne gierki. W ich przypadku wszystko dobrze wygladalo tylko powierzchownie. Podejrzewam ze calym mozgiem tworzenia ich obrazu byl starszy z braci. Wladimir nie wyglada mi na bystrzaka.
Ciekawa opinia. Właśnie większość uważa starszego z braci za większego zawadiakę i mniej bystrego. Może być tak jak uważasz, właśnie w sumie teraz jak patrzę to taka zimna wyrachowana kalkulacja pasuje do starszego.
Osobiście mam awersję do Kliczków, a szczególnie temu ich gentlemeńskiemu wizerunku.

A Chisora wtedy ( w walce z Vitalijem) zrobił co zrobił. Ludzie nie pamiętają że Władimir go wystawił 2 razy. Znajomi Chisory mówią też że Vitalij święty nie był i prowokował Derecka, oczywiście poza mediami.
A tak to w ogóle mam wrażenie, że te chamstwo mu pomogło - nie uląkł się i walczył. Z Kliczkami nie można się było bać i to był jeden z kluczy do zwycięstwa. Jednak Chisorze to nie wystarczyło.
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania