boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-09-19, 11:24   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Fury: Nie wycofam się z rewanżu nawet za 50 milionów

Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) poinformował, że nie ma takich pieniędzy, które przekonały by go, żeby zrezygnował z rewanżu z mistrzem federacji WBC Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Już w najbliższą sobotę "Król Cyganów" podejmie w Las Vegas niepokonanego Szweda Otto Wallina (20-0, 13 KO), będąc zdecydowanym faworytem w tym starciu.

Gdy "Olbrzym z Wilmslow" upora się już z Wallinem, planowane jest jego starcie z Deontayem Wilderem, na które według Boba Aruma, promotora Fury'ego, podpisano już kontrakty. Pierwsza potyczka pomiędzy niepokonanymi "ciężkimi" skończyła się kontrowersyjnym remisem po wspaniałych dwunastu rundach w Los Angelesem, w grudniu ubiegłego roku.

Tymczasem w najnowszym wywiadzie Deontay Wilder sugerował, że chętnie zmierzy się ze zwycięzcą grudniowego starcia pomiędzy Andym Ruizem Jr oraz Anthonym Joshuą, którzy bedą walczyć o pasy IBF, IBO, WBA oraz WBO. Amerykanin sugerował, że Fury będzie chętny, żeby wycofać się z ich pojedynku, jednak "Król Cyganów" wyklucza taką ewentualność.

- Dochodzą do mnie głosy, jakoby Wilder chciał mi zapłacić, żebym wycofał się z walki rewanżowej, a on mógł zmierzyć się ze zwycięzcą starcia Joshua - Ruiz Jr, jednak ja nie zamierzam tego zrobić, choćby nawet proponował mi 50 milionów dolarów, ponieważ taka kwota nie robi na mnie wrażenia i to nie o pieniądze chodzi. Jedyne na czym mi zależy to zwycięstwo - powiedział Fury w rozmowie z The Telegraph - Prawdą jest, żę Wilder nie chce ze mną walczyć. Nie potrafił mnie pokonać kiedy wróciłem po trzyletniej przerwie, nie potrafił mnie pokonać nawet gdy posłał mnie dwukrotnie na deski dwukrotnie. Nie ma więc możliwości, żeby pokonał mnie teraz. Nie ma też dla mnie znaczenia czy w stawce będzie jeden pas czy sto cztery pasy. Pasy są wspaniałe i miło jest je posiadać, bronić, wygrywać, jednak pomiędzy mną a Wilderem jest coś więcej niż walka o pasy, chcę go pokonać jako człowieka - podsumował zamieszanie wokół rewanżowej walki charyzmatyczny "Król Cyganów".

Źródło: Redakcja, The Telegraph

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 12:00   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Pierdol....e pod publiczkę tak jak to zwykle w jego wykonaniu czy rzeczywiście Fury dojrzał i ma odwagę ,charyzmę do tego ,aby byc najlepszym bokserem HW.
BezStraha jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 13:14   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Czekam na ten rewanż.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 13:31   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

IMHO Fury sie z rewanzu wycofa. Nikt tego specjalnie nie bierze pod uwage, bo walka wygladala dla TF bardzo dobrze, ale on ledwo sie podniosl w tym pojedynku i chociaz sie pieknie zregenerowal to byl zamroczony dosc mocno. To wystarczy zeby nie podejmowac znowu ryzyka. Zreszta dotychczasowe wybory raczej tylko potwierdzaja, ze TF nie ma ochoty na zadne wyzwania sportowe.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 13:38   #5 (permalink)
Felietonista

Nominowany 257 razy w 63 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
IMHO Fury sie zrewanzu wycofa. Nikt tego specjalnie nie bierze pod uwage, bo walka wygladala dla TF bardzo dobrze, ale on ledwo sie podniosl w tym pojedynku i chociaz sie pieknie zregenerowal to byl zamroczony dosc mocno. To wystarczy zeby nie podejmowac znowu ryzyka. Zreszta dotychczasowe wybory raczej tylko potwierdzaja, ze TF nie ma ochoty na zadne wyzwania sportowe.
Uważam podobnie. Fury wycofa się i odczeka 2-3 lata, aż inni się powybijają nawzajem. Potem rzuci wyzwanie aktualnemu liderowi HW i z dużym prawdopodobieństwem taką walkę dostanie jako "linearny mistrz świata". W międzyczasie dobije do 180 kg, ale w porę zrzuci wagę i wróci do dobrej dyspozycji. Pokazał już, że to potrafi.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 14:20   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Będzie rewanż i Fury wygra na punkty. A potem"bitwa o Anglię "z Joshua o cztery pasy.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 14:32   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Fury, poza tym, ze jest znakomitym piesciarzem, to rowniez dobry manipulator tlumu.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-09-19, 15:30   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Kto by zaplacil te 50 baniek hehe
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-09-19, 09:28   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
IMHO Fury sie z rewanzu wycofa. Nikt tego specjalnie nie bierze pod uwage, bo walka wygladala dla TF bardzo dobrze, ale on ledwo sie podniosl w tym pojedynku i chociaz sie pieknie zregenerowal to byl zamroczony dosc mocno. To wystarczy zeby nie podejmowac znowu ryzyka. Zreszta dotychczasowe wybory raczej tylko potwierdzaja, ze TF nie ma ochoty na zadne wyzwania sportowe.
nie wycofa. fury musi zrzucac rdze, potrzebuje walk. to facet ktory opiera swoj boks na refleksie, swietnym wyczuciu dystansu, pracy nog. wallin i schwarz to idealne pojedynki na dopracowanie tego stylu, ktory jest kryptonitem dla AJ i wildera.

schwarz ,wallin i wilder w lutym 2020 to dla mnie pewniak.

jednoczesnie wilder ma na koncie 1 runde w 2019 roku....
wariat3000 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-09-19, 14:29   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Niektórzy mogli nie odnotować, że depresja już dawno za Tysonem. O żadnym odwoływaniu walk czy tyciu do 160kg już nie będzie mowy, gość trenuje regularnie i już, jak przyznaje, bawi się boksem, bo osiągnął co chciał osiągnąć. Teraz liczą się tylko największe do zrobienia walki. Walenie ogórków to wiadomo, że na przeczekanie ponosząc nikłe ryzyko porażki. Arum chyba wie co robi.

Akurat w temacie, dzisiaj premierę miał podcast Mike'a w którym gościł Tysona
https://www.youtube.com/watch?v=K4NCtBSX-Z0
Z!D0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania