boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 31-08-19, 12:27   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Szpilka: Dawaj tego Włodarczyka!

Czy dojdzie wreszcie do walki Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (57-4-1, 39 KO). z Arturem Szpilką (22-4, 15 KO)? Oba pięściarze nie szczędzą sobie gorzkich słów. W magazynie Ring TVP Sport "Diablo" znów uderzył w popularnego "Szpilę". Czy konflikt sprzed lat, który zakończył się "nieoficjalną" wymianą ciosów, znajdzie wreszcie swój finał.

- Bardziej druga osoba szuka tej walki i chce jeszcze wycisnąć to co zostało z tej "cytrynki". Ja mam z czego żyć i gdybym chciał to dziś zakończyłbym karierę i dam sobie radę. Każdej jednostki ludzkiej jest mi żal, to nie była może satysfakcja ale to było coś takiego... tyle lat minęło, tyle słów zostało rzuconych, tyle rzeczy niedobrych zostało zrobionych, że w pewnym sensie karma go dopada. Tak powiem, zawsze pamiętajcie o tym co by się nie działo w życiu. To co ma Cię dopaść, to Cię dopada. I tego człowieka po prostu dopada, brak szacunku dla ludzi, brak pokory, brak szacunku dla promotora. Andrzej Wasilewski wyciągnął go z pewngo bagna na powierzchnię wody, gdzie teraz oddycha. Nie wiadomo gdzie by dzisiaj był, albo by siedział albo tułał się po ulicy. Powinien podejść do Andrzeja Wasilewskiego, podać mu rękę, ukłonić się nisko w pas i powiedzieć "przepraszam Panie Andrzeju za wszystkie krzywdy jakie zrobiłem" - skomentował swojego kolegę z zespołu oraz potencjalną walkę Krzysztof Włodarczyk.

W studio od razu zapytano "Szpilę" o ripostę na wypowiedź byłego mistrza świata.

- Nie wiem o jakiej karmie on w ogóle mówi. Niech popatrzy na swoje zachowanie, na to jak on wypadł w rozrachunku, nie tylko sportowym ale i życiowym i kogo tu dopada karma. Ja po prostu jeżeli ktoś mi nie pasuje jako człowiek to idę i to rozwiązuje na zasadzie "chodź, chodź". Przed tą sytuacją kiedy się tam z Krzyśkiem złapaliśmy to nigdy nie było nic nie tak, zawsze mówiłem, że to jest zawodnik, po którym widać, że jest mistrzem świata. Nie tolerowałem go jako człowieka, miał inne wartości w życiu. Rozmawiałem ostatnio z Andrzejem Wasilewskim i mówię mu, żeby dawał tego Włodarczyka i niech nie gada głupot. W dodatku mówi coś o promotorze, że niby mam mu dziękować (śmiech)... Jak miałem 16 lat to byłem wicemistrzem Europy, też mnie wszyscy znali. Ja chcę wyzwań, Ty siedzisz pod promotorem i wybieracie sobie rywali, żebyś łatwo wygrał w Zakopanem. Krzysiek jest bardzo nudny i nie da się go oglądać - zareagował na wypowiedź 30-letni Szpilka.

Wypowiedzi można obejrzeć TUTAJ

Źródło: TVP Sport, redakcja

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 12:48   #2 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Mógłby ich ktoś zaprosić razem do jakiegoś programu w stylu tego co Borek robi na yt xd
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 12:54   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Mógłby ich ktoś zaprosić razem do jakiegoś programu w stylu tego co Borek robi na yt xd
Żeby Artek mógł Krzychowi przed kamerą wymalować?
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 12:57   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ale oni są nudni. W tym wszystkim zastanawia mnie jedno, w jakim celu gadają o czymś, co nigdy nie będzie miało miejsca? Finał będzie taki sam jak z Zimnochem. Na gadaniu się zakończy. Gaże ładne pewnie chcieliby dostać, ale skoro pojedynek z Wachem nie przyniósł zysku to takie zestawienie tym bardziej go nie wygeneruje, a wiemy, że Wasyl nie lubi wychodzić na minus. Jednego i drugiego odrestauruje i będzie osobne celowanie w jakieś wypłaty poza Polską.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 13:22   #5 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Nie porównuj Wacha do Włodarczyka, to kompletnie inny poziom medialności. Ponadto tutaj dochodzi dodatkowy maczek, ludzie na 100% by to kupili, wystarczyłoby żeby narobili troche szumu przed walką
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 13:36   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Nie porównuj Wacha do Włodarczyka, to kompletnie inny poziom medialności. Ponadto tutaj dochodzi dodatkowy maczek, ludzie na 100% by to kupili, wystarczyłoby żeby narobili troche szumu przed walką
Masz rację, że to różne poziomy medialności, ale moim zdaniem jeśli istnieje jakiś konflikt to trzeba rozwiązać go od razu, w tym przypadku doprowadzić do walki, a jak dobrze wiemy te niesnaski ciągną się od dłuższego czasu. Włodarczyk ubije jeszcze kogoś w Polsce, potem jakaś większa walka w Rosji czy gdzieś indziej. Arturek obije dwóch, trzech Grantów, może potem jeszcze coś dostanie w Europie, obaj te walki przegrają i powiedzmy ich pojedynek mógłby się odbyć za rok albo jeszcze później. Fala względnego zainteresowania opadnie i już nikt nie będzie chciał na to patrzeć. Najlepszy moment to jak wybucha konflikt. Wtedy jest odpowiednia atmosfera i można grzać w mediach i podsycać atmosferę, no ale wtedy mieli inne cele, byli w innych miejscach karier, a teraz traktują to jako pewnego rodzaju wyjście awaryjne i liczą, że uda się odnowić atmosferę konfliktu sprzed lat, może i tak, ale to już nie zadziała tak jak na początku.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 13:47   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Lepszy był "W Narożniku Polsatu" ale jestem przekonany że by się pobili. Skoro Artura sprowokował 46 letni aktor na KSW.... zgadzam się, niema co odwlekać tej walki za rok czy dwa, Diablo nie będzie walczył do 45 lat tylko pewnie 2-3 lata i koniec. Zimnoch? Cisza o nim, nie wiadomo czy nie zakończył kariery.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 14:30   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pierwszy_i_ostatni Zobacz post
Ale oni są nudni. W tym wszystkim zastanawia mnie jedno, w jakim celu gadają o czymś, co nigdy nie będzie miało miejsca? Finał będzie taki sam jak z Zimnochem. Na gadaniu się zakończy. Gaże ładne pewnie chcieliby dostać, ale skoro pojedynek z Wachem nie przyniósł zysku to takie zestawienie tym bardziej go nie wygeneruje, a wiemy, że Wasyl nie lubi wychodzić na minus. Jednego i drugiego odrestauruje i będzie osobne celowanie w jakieś wypłaty poza Polską.
Akurat ta walka może mieć miejsce, obaj zawodnicy są na końcu kariery i szukają wypłat, a nie wyzwań, a do tego faktycznie się nie lubią. To jest najbardziej kasowa walka z możliwych dla nich obu, jeśli tylko nie będą zbyt pazerni.
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 14:55   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał DzikiDzwon Zobacz post
Akurat ta walka może mieć miejsce, obaj zawodnicy są na końcu kariery i szukają wypłat, a nie wyzwań, a do tego faktycznie się nie lubią. To jest najbardziej kasowa walka z możliwych dla nich obu, jeśli tylko nie będą zbyt pazerni.
Szpilka ma 30 lat. Prawdopodobnie będzie walczył, dopóki ma kasę z tego. Jeśli nie w boksie to znajdą się inne organizacje, nie ważne jak rozbity będzie i ile porażek będzie miał na koncie, chętni zawsze się znajdą na jego walkę.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 16:53   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jak dla mnie to szczekanie dwóch skończonych boksersko piesków prubujących coś jeszcze ugrać na swoim boisku bo poza granicami nie mają czego szukać nuda nuda nuda
ZYGA jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania