boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-08-19, 21:28   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Szpilka wraca 26 października w Sosnowcu

Trzydziestoletni Artur Szpilka (22-4, 15 KO wróci na ring 26 października na gali Knockout Boxing Night 8 w Sosnowcu. W swoim ostatnim występie "Szpila" został znokautowany przez Derecka Chisorę na gali w Londynie, która odbyła się 20 lipca.

Jak na razie nie jest znany rywal Artura Szpilki oraz karta pozostałych walk. Z uwagi na ciężki nokaut, jaki zaserwował Polakowi Chisora, rywal powinien być mniej wymagający.

Będzie to drugi pojedynek Szpilki od momentu rozpoczęcia współpracy z trenerem Romanem Anuczinem.

Źródło: ringpolska.pl, redakcja

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-19, 22:07   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Chodzą słuchy, że Laszlo Fekete wznowił treningi. Szykuje się fenomenalna potyczka.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-19, 22:12   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Cześć.
Czy to prawda, że do gali z poczatku lipca co odbyła się w Rzeszowie, przmierzano się do walki Szpilka - Stiverne?
Było coś na rzeczy czy to info rodem z kosmosu?
Coś mi się kojarzy ale nie pamietan już czy slyszałem to od kogoś kto srednio boks kojarzy czy z konkretniejszego źródła.
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-19, 22:33   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Powrót króla.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-08-19, 23:34   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Kurczę pieczone cóż za wiadomość!
Heh dla mnie nadal najlepsza walka Szpili to ta z Adamem Kownackim. I wiem, że to trochę chamskie ale dawno takiej wesołej niedzieli nie miałem. Chamskie bo nie powinienem się tak wkręcać w bitkę innych ludzi między sobą. No ale natura wzięła górę i to dla mnie najlepsza walka Adama Kownackiego. Jedynie wygrana o pas jakiejkolwiek federacji, a jest ich dużo(niestety), pobiłaby dla mnie walkę ze Szpilą. Aż sam się dziwie, bo nigdy nie podchodzę do walk w taki sposób,ale ta walka utrwaliła mi się w pamięci na całe życie. Mam nadzieje...Heh.
edit.
O Szpili napisano juz chyba wszystko. I jakoś tak jako fan boksu uważam, że powinien dać sobie spokój z boksem. No ale z drugiej strony jakiś tam hajs jeszcze zgarnie zapewne. Co jednak podsumowuje poziom boksu w naszym kraju. No ale bez amatorki nie ma zawodowstwa...
linderoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 06:20   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Głos zza podwójnej gardy Zobacz post
Cześć.
Czy to prawda, że do gali z poczatku lipca co odbyła się w Rzeszowie, przmierzano się do walki Szpilka - Stiverne?
Było coś na rzeczy czy to info rodem z kosmosu?
Coś mi się kojarzy ale nie pamietan już czy slyszałem to od kogoś kto srednio boks kojarzy czy z konkretniejszego źródła.

Miało być Szpilka-Różański, o Stiverne pierwsze słyszę, zresztą czy AW by za niego zapłacił? Wątpię, chciał łatwiejszej walki. Tutaj nie spodziewam się nikogo dobrego, pewnie ktoś z 100-250 miejsca na boxrec, dobrze że Artur szybko wraca. Byleby to nie był Grant czy ktoś w stylu Dominika Guinna.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 09:04   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Szpilka-Różański to by była beka jak nic, utuczony, mały dzik rozjechałby jednego i drugiego celebrytę co to się tam pacają razem w klubie i cukrują sobie wzajemnie jacy to są zarąbiści hahheh. Potem wychodzi taki do zwykłego chłopaka z jajami i wychodzi jaki poziom prezentuje.
legos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 10:49   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lojalny Kibic (thekudiq) Zobacz post
Miało być Szpilka-Różański, o Stiverne pierwsze słyszę, zresztą czy AW by za niego zapłacił? Wątpię, chciał łatwiejszej walki. Tutaj nie spodziewam się nikogo dobrego, pewnie ktoś z 100-250 miejsca na boxrec, dobrze że Artur szybko wraca. Byleby to nie był Grant czy ktoś w stylu Dominika Guinna.
Guinn teraz nie byłby wcale głupią opcją, ale ta walka już była. Spodziewam się bardziej jakiegoś inwalidy właśnie w stylu Granta albo totalnego ogórka z napompowanym rekordem.

stare 31-08-19, 10:52   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pierwszy_i_ostatni Zobacz post
Guinn teraz nie byłby wcale głupią opcją, ale ta walka już była. Spodziewam się bardziej jakiegoś inwalidy właśnie w stylu Granta albo totalnego ogórka z napompowanym rekordem.

Ale w jakim celu miałby być ktoś w stylu Guinna? Gośc miał 43 lata, ponad 2 lata nie boksował, rozumiem że przecierka ale są lepsi zawodnicy, i wcale nie musi być to jakiś weteran. Kevin Johnson byłby idealny.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-19, 11:28   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lojalny Kibic (thekudiq) Zobacz post
Ale w jakim celu miałby być ktoś w stylu Guinna? Gośc miał 43 lata, ponad 2 lata nie boksował, rozumiem że przecierka ale są lepsi zawodnicy, i wcale nie musi być to jakiś weteran. Kevin Johnson byłby idealny.
Wiadomo, że Guinn miał swoje lata i przyjechał tylko na wycieczkę, ale przynajmniej nie położył się po byle ciosie czy bez tak jak zrobił to Silgado z Głowackim. Ktoś z podobnym podejściem i sensownym ciosem będzie dla Artura zagrożeniem. Gala będzie w Sosnowcu, Wasyl nie lubi szastać kasą, bo jego domeną jest robienie wszystkiego po kosztach, więc to będzie mocny Węgier albo ktoś taki. Z tego co sprawdziłem na boxrecu, Kevin Johnson w listopadzie ma walczyć w Niemczech, więc ta kandydatura odpada. Poza tym jeśli jeszcze będą chcieli delikatnie podnieść i tak już bardzo wątłą reputację to nie będą za bardzo ryzykować i sprowadzą rywala, który szybko się położy, by na efektownym nokaucie jeszcze próbować oszukać ludzi i dalej promować jako przyszłego miszcza.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania