boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Hughie Fury po wyczerpującym obozie treningowym (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56598-hughie-fury-po-wyczerpujae-cym-obozie-treningowym.html)

Roman Wojewoda 28-08-19 16:59

Hughie Fury po wyczerpującym obozie treningowym
 

Peter Fury, ojciec oraz główny trener Hughiego Fury'ego (23-2, 13 KO) wypowiedział się na temat bardzo intensywnego i pożytecznego obozu treningowego, który odbył jego syn. Już w najbliższą sobotę 24-letni Brytyjczyk zmierzy się z mistrzem olimpijskim z Aten z 2004 oraz byłym posiadaczem pasa WBA World w kategorii ciężkiej Aleksandrem Powietkinem (34-2, 24 KO). Czterdziestoletni Rosjanin jest zdecydowanym faworytem w starciu z młodszym o szesnaście lat rywalem, jednakże trener Brytyjczyka uważa, że jego zawodnik będzie gotowy na starcie z groźnym przeciwnikiem.

- Skupiliśmy się na pracy nad ilością zadawanych ciosów oraz ringową aktywnością. Ponadto zbudowaliśmy szybkość, kondycję oraz przygotowaliśmy go kondycyjnie na intensywne momenty w walce. Powinien być zdolny do zadawania kombinacji złożonych nawet i z siedmiu uderzeń. Trzy dni w tygodniu był z nami Kerry Kayes, specjalista od przygotowania fizycznego i motorycznego. Od momentu kiedy dołączył do naszej ekipy to wykonuje wspaniałą robotę. Zajmuje się budową ciała, poziomem tłuszczu w organizmie oraz odpowiednią dietą. Hughie nie ma już żadnych problemów zdrowotnych, a jego dieta jest prosta i pozbawiona sztucznych elementów. Dużo warzyw, dużo zdrowia - skomentował obóz swojego syna Peter Fury.


Interesująca potyczka w wadze ciężkiej już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia na rozpisce gali Łomaczenko vs Campbell.

Źródło: Boxingscene, redakcja

Lojalny Kibic (thekudiq) 28-08-19 18:37

Pożyjemy, zobaczymy. Sasza już dawno past prime ale ten lewy sierpowy będzie wisiał w powietrzu, mam nadzieję że obejdzie się bez wałka.

Szymon Aleksandrowicz 28-08-19 20:24

Będzie leżał Hughie. Sasza przyspieszy i uśpi sierpowym.

Mr.KO 29-08-19 12:51

Powietkin powinien znokautować Hughie albo wygrać wysoko na punkty,jak Fury faktycznie zrobił mega formę i uda Mu się uciec przed Saszą.Problemy ze zdrowiem Hughie ma już podobno dawno za sobą A dalej wygląda jak z akcji "stop zwolnieniom z W-Fu".

Tejksio 29-08-19 16:33

Przeżywam chyba deja vu. Jakiś czas temu był świetny obóz, walenie młotem w oponę, a forma mocno średnia. Jak pisze Lojalny Kibic, okaże się w ringu.

Lojalny Kibic (thekudiq) 29-08-19 16:40

Cytat:

Napisał Tejksio (Post 603319)
Przeżywam chyba deja vu. Jakiś czas temu był świetny obóz, walenie młotem w oponę, a forma mocno średnia. Jak pisze Lojalny Kibic, okaże się w ringu.

Hehe. Niestety jeszcze na spółkę z TheKudiq. :)

ArturBorubar 29-08-19 22:27

Czyżby to chodziło o super obóz przed walką z Pulevem? Povietkin jest już jedną nogą na emeryturze ale w odróżnieniu od Puleva nie zadowoli się zwykłą wygraną, ale będzie chciał wbić Hughiego w parkiet. Mam nadzieję że Sasha ma wystarczająco paliwa by przejść tą przeszkodę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.