boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-08-19, 10:29   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Balski: Zaczynam nową, czystą kartę!

Adam Balski (13-0, 8 KO) w czerwcu poinformował kibiców, że kończy karierę i jedzie do pracy za granicę. Po miesiącu wydał kolejne oświadczenie i okazuje się, że postanawia wrócić do boksu pod nowymi barwami. Promotorem zawodnika z Kalisza ma być Andrzej Wasilewski, trenerem zaś Fiodor Łapin.

- Zaczynam nowa, czystą kartę w swoim bokserskim życiu. Wyjechałem do pracy, jednak boks to całe moje życie i chce dać sobie jeszcze jedna szanse. Muszę z tego miejsca podziękować kilku osobom.
1.Adwokatowi Bartosz Groele i Rafałowi Fras za to że skutecznie wypowiedzieli umowę z Tymex.
2.Trenerowi Łapinowi za to, że zgodził się mnie trenować.
3.Panu Andrzejowi Wasilewskiemu za to że mogę trenować na jednej sali z zawodnikami, od których mogę się wiele nauczyć.
4.Green Way Logistics i Autom - Wypożyczalnia Samochodów Kalisz za to że nie zostawili mnie w trudnych chwilach.
5.Menadżerowi- Patrykowi Kieliszewskiemu, za to że jestem dzisiaj w tym miejscu i mogę walczyć o spełnienie swoich marzeń- byciu Mistrzem Swiata. jadą świry !
- napisal wczoraj Balski na jednym z portali społecznościowych (pisownia oryginalna).

Balski pozostaje nieaktywny od grudnia, kiedy to zwyciężył na punkty Siergieja Radczenkę, po bardzo trudnej dla obu pięściarzy walce.

Źródło: Redakcja

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 10:50   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
- Zaczynam nowa, czystą kartę w swoim bokserskim życiu. Wyjechałem do pracy, jednak boks to całe moje życie i chce dać sobie jeszcze jedna szanse. Muszę z tego miejsca podziękować kilku osobom.
1.Adwokatowi Bartosz Groele i Rafałowi Fras za to że skutecznie wypowiedzieli umowę z Tymex.
Ciekawe co na to Tymex ?Bo samo wypowiedzenie to jedno a konsekwencje to drugie, ale skoro don vasyl już oficjalnie się w tym babra z łapinem to chyba się udało. No i spoko życzę nam i Adamowi aby jednak osiągnął sukces i była z niego pociecha dla kibiców...tylko jak się potknie i dostanie wiadro pomyj na głowę niech pamięta, że sam je sobie tam postawił.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 11:01   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Trener Łapin na pewno dużo z niego wyciśnie, pytanie czy Adam będzie słuchał i czy ostatnia walka nie zostawiła jakiegoś śladu na psychiczne, bo fizycznie i boksersko jest wciąż młody. Bawiło mnie jak AW zarzucał Mateuszowi Borkowi na TT że podbiera zawodników, tutaj mamy to samo, kontrakt rozwiązany czy w trakcie rozwiązania i hop siup do nas. Adam będzie miał sparingi z Główką i Diabo, ciekawe.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 11:13   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Przecież on został zweryfikowany. Nic z tego nie będzie. Nawet średniak zrobi z niego powidło. U Vasyla będzie obijał samych anonimów, ale jak widać pasuje mu taki układ.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 11:20   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Słabość polskiego boksu pokazuje osoba kolegi Balskiego. Poza pojedynczym ciosem i w miarę duża siła nic nie prezentuje.
Obecnie w Polsce najważniejszy temat to żeby wychowywać dzieci w systemie LGBT. Tylko ten temat wciąż w dyskusji społecznej ,na temat sportu czy poprawy fizycznosci dzieciaków nie ma miejsca. Państwo z dykty i tektury ,gdzie jeszcze sojusznicy z USA chcą nas okraść *447*. Tak jak piłka nożna klubowa taki i boks na krajowym podwórku to będzie dno od którego za 20 lat może się odbijemy. Może jakiś diament przez ten okres zdobędzie mistrzostwo ,ale i z tym może być problem.
Będziemy się cieszyć ukraincami walczacymi w Polsce co już się dzieje.
Życzę powodzenia Balskiemu i niech odnajdzie się w swoim boksie.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 12:08   #6 (permalink)
Felietonista

Nominowany 252 razy w 61 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 20
Domyślnie

Wyjście dobre dla Balskiego (na krótką metę) i dobre dla KP, w którym stare repy sypią się na potęgę, a nie ma ich kim zastąpić. Z tym, że w sukcesy Balskiego wątpię, bo chociaż ma zadatki, to z mentalnością psychola daleko nie zajedzie. Na miejscu Wasilewskiego inwestowałbym przede wszystkim w Stępnia i Czerkaszyna.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 12:44   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dariusz Chmielarski Zobacz post
Wyjście dobre dla Balskiego (na krótką metę) i dobre dla KP, w którym stare repy sypią się na potęgę, a nie ma ich kim zastąpić. Z tym, że w sukcesy Balskiego wątpię, bo chociaż ma zadatki, to z mentalnością psychola daleko nie zajedzie. Na miejscu Wasilewskiego inwestowałbym przede wszystkim w Stępnia i Czerkaszyna.
Powiedziałbym, że raczej mentalnością disco polowca. Mnie Balski nigdy nie przekonywał i nie chodzi tylko o walkę z Radchenko, no ale skoro ,,jadą świry" to może z ich pomocą coś mu się uda wygrać.
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 13:05   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Walka z Radczenką pokazała moim zdaniem, że z tej mąki jakiegoś wybitnego chleba nie będzie. Ale jak widać, przy obecnej słabości w polskim boksie zawodowym, każdy, kto jako tako walczy się nada do portfolio promotora...
Doctor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 13:26   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

no wlasnie nie jest czysta karta i to jest problem bo inaczej bylby kapitalny moment na promocje nowego szpilke. Bedziemy ogladac bo nie ma kogo ogladac a pamietajmy ze balski walczyl juz w glownych walkach na polsacie?
To jest moment przejecia paleczki w oczach wasilewskiego ale oczywiscie nikt tego nie bedzie chcial widziec
. Ale to jest fakt!
oczywiscie nic z tego nie bedzie dlugoterminowo. To jest tylko unik i myslenie czekamy i zobaczymy co nam czas przyniesie. Czekamy na lepsze. Tak czasami trzeba robic. sprawy ukladaja sie gdy maja sie ulozyc a nerwowe ruchy tylko to komplikuja. Wasilewski jednak sie jeszcze nie poddal i chce sie w to pobawic.
oczywiscie nadzieje sportowe sa tylko pokladane u czerkaszyna ale kurcze to wciaz tylko ukrainiec
Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-08-19, 13:35   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

To było niemalże pewne, że Adam wróci do boksu. Przy obecnej sile naszego boksu dobre i to. Kariery wielkiej Balski nie zrobi, ale może jakieś fajne walki z zapleczem czołówki będą mu dane. Oby tylko Adam wziął się poważnie do pracy, bo ponoć różnie z tym było, a jak się przekonał Szpilman Fiodor potrafi być zasadniczy i bokserowi wyjeżdżającemu bez powodu z obozu może już nie pozwolić na swoją salę wrócić.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania