boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-08-19, 02:49   #11 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Jak byla ta pierwsza konferencja przed walka z Arreola zaraz po tym jak zostal ogloszony ten pojedynek, to bylo widac po Adamie, ze jest strasznie zapuszczony. Wazyl pewnie ponad 130. On przygotowuje sie na walke, potem sie zapuszcza, nie ma mowy o jakims progresie przy takim prowadzeniu. Podczas jednego obozu nie zrobi formy na nikogo z topu, musi walczyc regularnie i sie nie zapuszczac, miec prawdziwe obozy. Przeciez to nie jest tak, ze zrzuci 5 czy 10 kilo i nagle bedzie w super formie. A tak swoja droga to ja chetnie bym zobaczyl walke Kownackiego z Chisora, bo to by byla gwarancja emocji, a przy wyrownanej walce, to przegrany nie stalby na straconej pozycji jesli chodzi o perspektywy.

Adam niech sobie odpusci Wildera na razie, bo bolesna porazka moze go zlamac psychicznie i zakonczyc mu kariere. Dobre wyrownane walki to on moze dawac nawet z zawodnikami top50 wiec jest z czego wybierac.

robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 05:24   #12 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Niech lepiej odkłada w bliżej nieokreśloną przyszłość walkę mistrzowską i w ogóle walki ze ścisłą czołówką, bo zostanie zmieciony i szybko zakończy przygodę z boksem. Dopóki pozostaje niepokonany i jest w stanie podtrzymywać mit o szansie na pas, to może zarabiać niezłą kasę na walkach z solidnymi średniakami.
Kiecal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 09:08   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Łatwo się Wam wszystkim mówi, gdy nie chodzi o Wasze pieniądze i o Waszą karierę. Kownacki na pewno marzy o titleshocie, jak każdy dobry zawodnik, a i zarobiłby kilka razy lepiej. Propozycji walki o pas się po prostu nie odmawia.
Wojtek Mistrzu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 09:30   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kiecal Zobacz post
Niech lepiej odkłada w bliżej nieokreśloną przyszłość walkę mistrzowską i w ogóle walki ze ścisłą czołówką, bo zostanie zmieciony i szybko zakończy przygodę z boksem. Dopóki pozostaje niepokonany i jest w stanie podtrzymywać mit o szansie na pas, to może zarabiać niezłą kasę na walkach z solidnymi średniakami.
na jego miejscu właśnie tak bym zrobił. Jaknajszybciej title-shota potem dziekuje. Ma fajną żone, niedługo dzieciak, jakieś tam biznesy może robić, kapitał poczatkowy sie znajdzie a szkoda zdrowia z takim stylem żeby sobie mózg odbijać.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 09:46   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojtek Mistrzu Zobacz post
Łatwo się Wam wszystkim mówi, gdy nie chodzi o Wasze pieniądze i o Waszą karierę. Kownacki na pewno marzy o titleshocie, jak każdy dobry zawodnik, a i zarobiłby kilka razy lepiej. Propozycji walki o pas się po prostu nie odmawia.
Ale on pojdzie na mistrozstwo i payday,bo ma swiadomosc swojego talentu i wie, ze to dlugo nie potrwa. A jak przegra to juz nie bedzie zarabiania wiecej, bo on bedzie mial krotka kariere.

Nastepny Breazale, zobaczymy jak go przejdzie.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 09:52   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Z tego co pamiętam to Adam już chyba nie musi pracować na budowie między walkami? Stąd pewnie dodatkowe kg..jak było zapierdalanie po 12h przy kruszeniu azbestu to waga sama się trochę regulowała, a w tej chwili jest pewnie trening + czas z rodziną...może jakieś biznesy na boku w każdym razie mniej intensywnie jak było. Adam zapewne nie szamie więcej, ale mniej intensywnie spedza czas wiec wga rosnie sama.

Pytanie jaki Adam ma cel, jeżeli tym celem jest spróbować zaatakować MS...jak się uda to bawimy się dalej a jak się nie uda to mam co robić w życiu to ok. Może się bawić w takie pół środki jak teraz i przy dobrych wiatrach doczlapie się do walki o tytul i zgarnie jakiś dobry hajs. Natomiast jeżeli poważenie myśli o zdobyciu pasa i zapisaniu jakiś kart w historii boksu nie tylko Polskiego to nalezałby jednak zainwestować w siebie ...na początek porządny trener od przygotowania fizycznego.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 10:02   #17 (permalink)
bum

Domyślnie

Jestem pierwszym, który zawsze krytykuje Adama za jego brzuchol, może dlatego, że jako byłego sportowca jest to dla mnie nie do pomyślenia. Zwłaszcza, że dziś mając 40 tkę i codziennie zajwaniając do zwykłej roboty a nie na treninigi, jakoś udaje mi się nadal nie być zapuszczonym, więc jednak się da.

Ale z całym szacunkiem, bez względu na jego prowadzenie jako sportowca, mówienie, że powinien unikać walki o mistrzostwo, to jak mówienie Kubicy, stary, nie idź do F1, bo napewno nie zostaniesz mistrzem świata... Adam ma ekscytujący z punktu widzenia kibiców styl walki i ludzie chcą go oglądać. Nie przekreślałbym też jego kariery, po pierwszej porażce.
On wykorzystuje swoje pięć minut, na kasę, sławę i lepszą przyszłość. Dziwicie się mu? Jeśłi pisane mu dostać wpierdol w title shocie, to dostanie, ale czemu miałby na tym nie chcieć zarobić jak najwięcej się da?
Gołota też w walkach o HW był obity jak stare wiaderko, ale to co zarobił i ustawił dzięki temu rodzinę, to jego. A, że ryzykuje się zdrowiem? Taka specyfika sportów walki. Ja walczyłem za gówniane pieniądze, tylko dlatego, że to kochałem. Gdybym mógł zarobić tyle co on, to nawet sekundy bym się nie zastanawiał :-)
Doctor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 12:25   #18 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wojtek Mistrzu Zobacz post
Kilka razy chyba juz zdazyl odmowic. Swoja droga mi sie wydaje, ze sam Adam nie spieszy sie do title shota. Promotor daje mu zarobic i robi walki z dalekim zapleczem, a o pas i tak przyjdzie walczyc. Po tym profesjonalizmie i podejsciu Kownackiego do boksu, mam wrazenie ze on zna swoje szanse z Wilderem czy Joshua, czyli znikome. Jak sie mentalnie przygotowac i miec motywacje do treningow, wiedzac ze bedzie sie przyjmowac ciosy nakprecyzyjniejszych i najsilniejszych bokserow na ziemi? Na ten moment walki ze scislym TOPem stopuja mu kariere. Dobrym pomyslem bedzie czekanie na wakujacy pas IBF.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 13:17   #19 (permalink)
challenger

Domyślnie

Do niedawna słyszeliśmy, że kolejną walkę Adaś ma już stoczyć o pas. Teraz jeszcze 2 i dopiero titleshot. Trochę wróżymy z fusów. Ale niech Adaś walczy i zarabia póki co. Na swoją obecną pozycję ciężko zapracował.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-08-19, 16:58   #20 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Generalnie kontrakt na walkę Wildera z Ortizem cały czas nie jest podpisany i już pojawiają się dywagacje, że w razie klapy w negocjacjach to właśnie Kownacki zastąpi Kubańczyka. Ale Adam już kręci nosem, za powody podając zbyt mało czasu na przygotowania i narodziny dziecka. Co do drugiej opcji - można to zrozumieć. Ale jeżeli nie to jest główna przyczyną, tylko znowu czas na przygotowania, to Kownacki nigdy do takiego pojedynku nie stanie. Do 9 listopada jest trochę czasu. Oczywiście szanse są małe, ale samo podejście zaczyna mnie niepokoić i zastanawiam się czy chłopakowi taka sytuacja nie staje się wygodną. Tak tylko dywaguję, nie wyrobiłem sobie ostatecznie zdanie, ale zapiła mi się czerwona lampka. Zobaczymy co będzie dalej.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania