boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Hughie Fury może zawalczyć z Powietkinem (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56525-hughie-fury-moa-e-zawalczyae-z-powietkinem.html)

Tejksio 30-07-19 16:39

Hughie Fury może zawalczyć z Powietkinem

Hughie Fury (23-2, 13 KO) wciąż poszukuje dużych walk. Mniej utytułowany kuzyn Tysona związał się niedawno ze stajnią Matchroom i Eddie Hearn stara się znaleźć mu dobrego i rozpoznawalnego przeciwnika.

Nie są to jeszcze oficjalne informacje, ale jest duże prawdopodobieństwo, że naprzeciwko 25-letniego Anglika stanie Aleksander Powietkin (34-2, 24 KO). Do pojedynku miałoby dojść 31 sierpnia w O2 Arenie, gdzie głównym daniem wieczoru będzie mistrzowskie starcie Wasilija Łomaczenki z Luke'iem Campbellem.

Jest to o tyle korzystna opcja, że Rosjanin w ostatnich dwóch walkach pokazał się brytyjskiej publiczności, stopując najpierw Davida Price'a, a nastepnie przegrywając przed czasem z Anthonym Joshuą. Z kolei Fury wygrał w ostatnim swoim pojedynku z mającym już dawno swoje najlepsze czasy za sobą byłym championem Samuelem Peterem.

Źródło: boxing247.com
Zdjęcie: worldboxingnews.net

Roman Wojewoda 30-07-19 16:50

Faworytem Powietkin, ciekawi mnie trochę dokąd zmierza jego kariera. Gdyby tak Ruiz odprawił Joshuę, to niewykluczone, że byłoby parcie Hearna na walkę Powiektin vs Ruiz i wcale nie uważam, że Sasza przegrałby tę walkę, jest technicznie genialny i silny jak tur. Trochę przespał swoją karierę czekając na koniec kariery braci, szkoda że nigdy nie doszło do walki z Witalijem, na ringach zawodowych jest aktywny juz prawie 15 lat, to bardzo dużo. Trzeba mu przyznać, że wymiótł całe zaplecze - Czagajew, Charr, Wach, Duhaupas, Takam, Perez, Byrd, Chambers i wielu innych, na pewno jednak doskwiera mu brak "prawdziwego pasa"

Pierwszy_i_ostatni 30-07-19 18:30

Povietkin urwie mu łeb przy samym dupalu. Już nie mogę się doczekać.

Lotnik 30-07-19 18:43

Nawet bardzo zdecydowanym faworytem Powietkin, takim 90 do 10, nawet użyłbym słowa mismatch. Ale nigdy nie byłem kibicem Hughiego, raczej uważałem że głównie jest znany dzięki starszemu kuzynowi. Podejrzewam, że walka będzie wyglądała podobnie do tej z Parkerem czyli uciekający Fury i unikający konfrontacji. Jeżeli pojedynek się odbędzie to nie wiem co by się musiało stać żeby podstarzały Saszka to przegrał.

Szymon Aleksandrowicz 30-07-19 18:48

Saszka zniszczy Hughiego. Ciężkim bojem może Anglik zacząć karierę pod opieką Edka. Szczerze powiedziawszy liczyłem na lepszego rywala dla Povietkina po dość długiej przerwie.

bode 30-07-19 19:05

Fury wygra na punkty po 10rundowym bieganiu.

szmagel 30-07-19 20:25

Technicznie Fury spoko, brakowało witaminek ale teraz jest u Hearna więc luz. Będzie mężniał z każdym dniem

Big Daddy 30-07-19 21:34

Przeceniacie Povietkina. On już jest blisko końca kariery to raz, a dwa największe zwycięstwa odniósł na koksie. I nie ma co do tego żadnych wątpliwości porównując go z pierwszej połowy kariery i drugiej.
Joshule owszem napsuł krwi, ale to o niczym nie świadczy. Styl robi walkę po pierwsze, po drugie Joshua od zawsze był przehajpowany. Jego najlepszym skalpem jest emeryt Kliczko, który został tym skalpem de facto na własne życzenie wyłącznie.

Lojalny Kibic (thekudiq) 31-07-19 06:44

Jeśli Povietkin od ostatnich walk nie stracił formy, to powinien spokojnie wygrać.

Rockefeller 31-07-19 12:36

Jest info, ze walka juz podpisana. 31 sierpnia, undercard Lomachenko - Campbell

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.