stare 29-07-19, 17:18   #1 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Khan wciąż liczy na walkę z Pacquiao

Amir Khan (34-5, 21 KO)zaczyna mówić otwarcie,że to już jego ostatnie występy w zawodowej karierze. Nie mniej jednak brytyjski pięściarz wciąż ma nadzieję na dużą wypłatę, czyli walkę z Mannym Pacquiao. Po swoim ostatnim występie Khan powiedział wprost, że walka z Pacquiao jest już nie tyle dogadana, ale nawet podpisano kontrakty na listopad, jednak obóz Filipińczyka szybko zdementował te rewelacje.

Czy Khan może realnie liczyć na szansę od Pacquiao? On sam twierdzi że tak.

- Jedyna droga do walki to jeżeli ja i on usiądziemy i porozmawiamy, obaj wiemy że to duża walka która zarobi mnóstwo pieniędzy.To już ostatni rozdział, kilka ostatnich walk, Radziłem sobie dobrze, wygrywałem tytuły i zdobywałem sławę. Chodzi o to żeby cieszyć się ostatnimi walkami, ostatnią bitwą. Pracowałem z nim przez lata i znam go bardzo dobrze, Walczył teraz z Thurmanem który jest wolny, ma wolne ręce, myślę że stworzyłbym mu więcej problemów. Mam szybsze ręce, lepszą pracę nóg, więcej ruszam głową... Musisz mu dać kredyt ale to już nie jest ten sam Pacquiao który był kilka lat temu- skomentował Brytyjczyk.

źródło: bscene

szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-07-19, 21:57   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Musisz mu dać kredyt ale to już nie jest ten sam Pacquiao który był kilka lat temu-[/i] skomentował Brytyjczyk.

źródło: bscene
Aż chce się napisać że pakiao jest bliżej od swojego prime jak khan - w sensie jest mniej rozbity.
Pomimo, że chyba każdy ma już dość tych żebrów Khana to patrząc od strony paca mógłby wziąć ta walke….jako odpoczynek po walce z Thurmanem się mu nalezy. Widze to jako łatwa choć efektowan walka z k.o w środkowych rundach na khanie choć nie zdziwlbym się gdyby komar zlapal go na początku i wykończył robote.

Ps. nie sprawdzałem źródła ale "musisz dać mu kredyt" powinno być chyba przetłumaczone w sensie - wyrazić uznanie.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-19, 05:36   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Szkoda że nie doszło do jego walk z Floydem i Mannym, ale ta szklanka szczęka to z pewnością jego pięta achillesowa.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-19, 10:11   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Floyd odszedł to teraz żebr o Paca? Litości...
kretos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-19, 11:09   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

dostal 9mln za canelo i 3mln za crawforda , ma dopiero 32 lata a perspektyw niewiele. zebrze o ostatni duzy payday w zyciu i pewnie zaraz emeryturka
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-19, 12:54   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Khan i tak bardzo dużo zarobił w karierze, mało kto zarabia w boksie takie kwoty, moglby zachowac troche godnosci, bo z tych wypowiedzi czuć desperacje.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-19, 15:09   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Z Canelo miał sobie poradzić szybkością z Crawfordem tak samo a jak się skończyło wiemy ,w obydwu przypadkach nie ta liga teraz Mannego będzie pokonywał szybkością gościu jest tak żenujący że brak słów normalnie zwykły błazen
ZYGA jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-19, 16:27   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Żałosny typ. Był dobrym piesciarzem, ale człowiekiem jest po prostu żałosnym, co dobitnie pokazał z Crawfordem.
Z całego serca mam nadzieję, że Pac nie da mu zarobić.
Big Daddy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-19, 17:22   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak chce walczyć z Pacquiao to wypadałoby się przypomnieć amerykańskiej publiczności, a nawet Brytyjskiej bo od czasu walki z Crawfordem nikogo nie pokonał, bo walkę z piórkowym mocno wyeksploatowanym Dibem nie liczę. Gdyby pokonał kogoś z okolic top 10 tej wagi np. Lipińca czy Ugasa to takie zestawienie miałoby też sens sportowy. Czas Amira chyba dobiega końca, jeszcze ma trochę fejmu ale nie jest już gorącym towarem, są inni lepsi. Mimo wszystko chętnie bym to zobaczył. Tak naprawdę to Manny w tej kategorii nie ma wielkiego wyboru aby lekko zarobić dobrą kasę, bo walki z Spencem i Crawfordem z pewnością dobrze by się sprzedały i pewnie lepiej od tej ostatniej, ale to w zasadzie misje samobójcze, więc zostaje Khan, Garcia, ewentualnie rewanż z Hornem lub walka z podobno popularnym w Kalifornii Jose Ramirezem. Reszta to albo rewanże z już pokonanymi przez siebie zawodnikami jak Vargas czy Broner, reszta opcji to walki z anonimami.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania