boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-07-19, 18:58   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Trey Lippe Morrison z kolejnym zwycięstwem

Trey Lippe Morrison (16-0, 16 KO) w środę 17 lipca po raz kolejny powrócił udanie na ring, nokautując rywala. Rywalem niepokonanego zawodnika był Wenezuelczyk Pedro Martinez (10-1, 4 KO) o wdzięcznym pseudonimie '7-50' (tak zapewne wyglądałby jego rekord, gdyby walczył choćby z przeciętnymi zawodnikami). Niegroźny rywal przegrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie.

Syn legendarnego "Duke' stracił z powodu kontuzji wiele miesięcy w 2017 i 2018 roku. Teraz zapewnia, że problemy zdrowotne są już za nim a on sam dołączy do grona prospektów wagi ciężkiej. Podobnego zdania jest jego promotor, Tony Holden.

- To wręcz nieprawdopodobne jak bardzo on przypomina swojego ojca w ringu. Niszczy dokładnie tak jak on, mam na myśli jego piorunującą siłę uderzenia. Kiedy zobaczyłem go niedawno na trenignu, byłem pod niesamowitym wrażeniem - zachęca menadżer.

W rzeczywistości, Trey nie wygląda na zawodnika formatu innych prospektów i nie powinien wychodzić do niebezpiecznych zawodników, jeżeli chce zachować zero w rekordzie. Trenowanie przez Freddiego Roacha niewiele się zdało i w wieku 30 lat jest jedynie ciekawostką, bardziej znaną z powodu ojca niż z ringowych osiągnięć. Jeżeli nic niespodziewanego się nie wydarzy, za kilka lat będziemy wspominać Trey Lippe tak jak George'a Foremana III.

Źródło: Redakcja, tbc.ib.tv

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-07-19, 19:12   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Ile już takich papierowych synów mistrzów, ale powodzenia.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-07-19, 19:56   #3 (permalink)
Felietonista

Nominowany 252 razy w 61 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 20
Domyślnie

Trey ma przyrodniego, młodszego o 10 miesięcy brata Jamesa McKenzie Morrisona, który na razie doholował swój bilans do poziomu 15(13) - 0. Myślę, że powinni zmierzyć się ze sobą o pas WBA Super Morrison.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-07-19, 20:01   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Wnuk Johna Wayne'a.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-07-19, 20:36   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Straszny cepiarz.

https://youtu.be/fLRRoZIS3Go
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-07-19, 23:09   #6 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Według mnie on prezentuje na prawdę solidny poziom. W tej walce na przykład bardzo mi się podobał https://m.youtube.com/watch?v=qaY2-mI9XqM
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-07-19, 15:21   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Tu wygląda trochę lepiej, ale sierpy dalej bije koślawo, a blokuje ciosy głównie twarzą. Chłop ma 30 lat, prospektem na pewno bym go nie nazwał.
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-07-19, 15:48   #8 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał DzikiDzwon Zobacz post
Tu wygląda trochę lepiej, ale sierpy dalej bije koślawo, a blokuje ciosy głównie twarzą. Chłop ma 30 lat, prospektem na pewno bym go nie nazwał.
Na highlighcie, ktory wrzuciles nie wszystkie walki nalezaly do Trey'a. Ten z dluzszymi wlosami, to ten drugi syn Morrisona, o ktorym wspomnial Darek. Blokowanie ciosow twarza, to troche jak wspominac pojedynki Kownackiego, gdzie tez mu to wypominano. Na moje oko dynamika niezla i konsekwencja. Przyjmuje ale od razu oddaje. Ja bym zobaczyl tego Trey'a w walce z kims pokroju Perey, albo Dawejki. Pokonanie ktoregos z nich swiadczy o tym, ze ktos ma solidne podstawy do boksu wedlug mnie.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania