boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-07-19, 17:57   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Ruiz nie ma zamiaru walczyć w Angli, chce rewanżu w Meksyku lub USA

Eddie Hearn zapowiada, że do końca tygodnia powinniśmy poznać szczegóły rewanżu Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO), ale Meksykanin stawia krótko sprawę. - Nie zamierzam jechać na drugą walkę do Wielkiej Brytanii!

Rewanż mógłby się odbyć 30 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku bądź 14 grudnia na Principality Stadium w Cardiff. Data i lokalizacja miały już być znane, lecz jak przyznał promotor AJ-a, w ostatnich dniach pojawiły się niespodziewanie nowe kandydatury. Nowy mistrz IBF/WBA/WBO nie zamierza jednak lecieć na teren rywala.

- Chcę, żeby nasz rewanż odbył się w Meksyku, znów w Nowym Jorku, Las Vegas albo u mnie w hali Staples Center w Los Angeles. I nie obchodzi mnie co na to Joshua, bo teraz to ja jestem mistrzem świata i stroną dominującą - stwierdził Ruiz Jr. - Joshua po porażce zapewne ostro trenuje, ale ja również nie próżnuję. W rewanżu będę jeszcze mocniejszy!

Źródło: sport.interia.pl
Zdjęcie: Action Images via Reuters

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 09:04   #2 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Dobry, dobry i bez celebracji. Taki powinien byc wzor mistrza . A nie jakies marketingowe dyrdymały.
new_deal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 10:15   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał new_deal Zobacz post
Dobry, dobry i bez celebracji. Taki powinien byc wzor mistrza . A nie jakies marketingowe dyrdymały.
to są właśnie marketingowe dyrdymały. Podpisał kontrakt i teraz coś tam gada jak potłuczony.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 10:43   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Może sobie pyszczyć, a pewnie nawet nie wie co podpisał. Sam jestem ciekaw co w końcu zdecyduje Hearn, taka trochę patowa sytuacja z tą lokalizacją.
legos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 12:12   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Rewanż w Meksyku to byłoby coś wielkiego.
thekudiq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 12:28   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Pytanie jak wyglądał kontrakt i na ile są w stanie egzekwować warunki umowy. Każda ze stron ma swoje racje, rewanż w GB odbiera część szans Ruizowi to jasne. Tam wszystkie ściany, podłogi i sufity będą sprzyjać AJ'owi. Ruiz stara się maksymalizować swoje szanse. Poza tym wiadomo, testy nie będą tak rygorystyczne, więc AJ będzie mógł wypić więcej soku z gumijagód. Powinni to zrobić w USA.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 13:17   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Medal ma dwie strony i kij ma dwie końcówy.

Antoś stracił sporo wizerunkowo, więc chcąc wrócić do gry kierunek jest jeden - USA. Pojedynek w UK i ewentualna wygrana, spowoduje, że odzyska pasy, ale chluby mu to nie przyniesie.

Z kolei Ruiz jako "miszcz" taki niby pewny siebie, gadający, że nie przyjedzie na teren przeciwnika, gdzie ten przybył na jego teren i dał mu szansę jest żałosny. Pionek w grze i strona B. Walka w Meksyku? Ta jasne, kto za to zapłaci? Stajnia Ruiza? Już to widzę. Pion w grze chce coś ugrać wizerunkowo, ale teraz wjadą dupy, koks, ananas no i wagon snickersów obowiązkowo i wciry w drugiej walce. Trzecią część "Rokiego" mam przed oczami.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 16:22   #8 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Taka gadka dużo daje w mediach bo stawia Joshuę w takim świetle, że wizerunkowo będzie lepiej jeśli walka odbędzie się w USA. Teraz nawet jak bedzie UK to wyjdzie na to, że Joshua boi się walczyć poza swoimi ścianami. Taka wypowiedź na pewno w jakiś tam sposób wpływa na opinię publiczną. Druga sprawa, że może każą mu tak mówić żeby wywrzeć presję na Hearnie. Ewentuanie tymi wypowiedziami mogą badać rynek, bo może zwyczajnie szukają najlepszej opcji marketingowo.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-07-19, 17:46   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Moje meksyki w robocie twierdzą, że ta walka ma większy potencjał niż się może wydawać. Canelo musiałby lać w ringu obu braci Charlo na raz, żeby wygenerować podobne emocje.
heatbeat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-07-19, 00:16   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

Ruiz jak by mógł to by z Canelo walczył...
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania