boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 11-07-19, 18:53   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Khan i Dib w limicie, 118,5 kg Petera

Hughie Fury (22-2, 12 KO) wniósł dziś na skalę 99 kilogramów. Jego rywal - Samuel Peter (38-7, 31 KO), zanotował aż 118,5 kilograma. Były mistrz wagi ciężkiej wyraźnie bez formy.

W walce wieczoru gali w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej Amir Khan (33-5, 20 KO) skrzyżuje rękawice z Billy Dibem (45-5, 26 KO). Anglik zanotował 66,5 kilograma, a dużo mniejszy Australijczyk 65,85 kg.

- Szczerze mówiąc Peter to jedyny zawodnik, który zgodził się ze mną walczyć. Inni nie podejmowali rozmowy. On zawsze straszył ciosem, a cios to ostatnia rzecz jaką traci zawodnik, ale jestem na to przygotowany. Nie boję się nikogo i jestem gotów na każdego. Nie ma na świecie zawodnika wagi ciężkiej z moim doświadczeniem, a jednocześnie w tak młodym wieku. To bardzo dobry czas dla wagi ciężkiej - mówi Fury.

Źródło: bokser.org
Źródło: boxingscene

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-07-19, 19:34   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post

Nie boję się nikogo i jestem gotów na każdego. Nie ma na świecie zawodnika wagi ciężkiej z moim doświadczeniem, a jednocześnie w tak młodym wieku. To bardzo dobry czas dla wagi ciężkiej - mówi Fury.

Źródło: bokser.org
Źródło: boxingscene
Trzeba przyznać, że HJUŁI jest jaki jest i ma trochę wad jako bokser ale z tym się trzeba zgodzić. Wychodzi w młodym wieku do każdego
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-07-19, 20:21   #3 (permalink)
challenger

Domyślnie

Samuel w swoim stylu. Mam nadzieję że przetrwa pełen dystans.
thekudiq jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-19, 05:23   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
Trzeba przyznać, że HJUŁI jest jaki jest i ma trochę wad jako bokser ale z tym się trzeba zgodzić. Wychodzi w młodym wieku do każdego
Nie zgodzę się z Tobą. Ta walka to nieporozumienie. Jeśli Hughie chce być traktowany poważnie jako zawodnik z szerokiego zaplecza czołówki nie może walczyć z bokserami na poziomie Samuela Petera anno domini 2019. Peter nie ma w sobie nic z zawodnika, który w ubiegłej dekadzie był czołowym ciężkim. To stary, zniszczony już facet, który nie ma innego pomysłu na życie i przegrywa z ludźmi, których niegdyś zniszczyłby w kilka minut. Ostatnim w miarę poważnym rywalem pokonanym przez Petera był Nagy Aquilera, a był to marzec 2010 roku.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-19, 07:38   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Przecież ja nie o tym pisałem
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-19, 13:19   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

teWychodzi do kazdego...to tak samo.moze powiedziec jego.kuzyn T. Fury. Ze nikt nie chce z nim walczyc a on wychpdzi do kazdego.
Jakby araby wylozyly konkretny chajs to kazdy by tu przyjechał zawalczyć. Fury nie ma ciosu wiec zadne ryzyko ,Artur chyba zle wybrał rywala z wysp...bo wzial Dereka. Wiadomo za Derekiem jest Matchroom. Jakkolwiek Fury niech walczy z Joycem ,Dubois Gorman...czołówka poza zasiegiem finansowym jego promotorow i sportowym w ringu.
BezStraha jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-19, 14:57   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
Przecież ja nie o tym pisałem
Pewnie miałeś na myśli, że Hughie walczył już z Parkerem i Pulevem. Ok, ale ta wypowiedź pojawiła się w kontekście walki z Peterem, a on nie stanowi już poważnego wyzwania dla nikogo z szerokiej czołówki. I moim zdaniem to nie jest odpowiedni rywal dla boksera z aspiracjami.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-19, 23:11   #8 (permalink)
Felietonista

Nominowany 252 razy w 61 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 18
Domyślnie

Straszna do ogladania walka antyboksera z cepiarzem. Anemiczny Hughie męczył się 7 rund i końca nie było widać. Dopiero sędzia ringowy wszedł w 7 rundzie brutalnie w faulującego Petera i zwichnął mu staw barkowy. Ponieważ sędzia to "powietrze", ogłoszono wygraną Hughiego przez TKO7.

Khan łatwo rozwalił ściągniętego z piórkowej do półśredniej Diba.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-07-19, 23:32   #9 (permalink)
bum

Domyślnie

Zgadzam się. Oczy krwawiły. Hjułi lubi kłapać ozorem na lewo i prawo, ale w ringu nie jest w stanie słów obrócić w czyny. Ciosów jak na lekarstwo. Do tego żal było patrzeć na Petera, ale przynajmniej zarobił kilka groszy. Mam szczerą nadzieję, że po kolejnej weryfikacji, Hjułi da sobie spokój z boksem i zajmie się czymś innym. Z czołówką nie ma szans, a walki z anonimami lub przebrzmiałymi nazwiskami nie mają sensu ze sportowego punktu widzenia.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-07-19, 00:00   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Hułi prawie co wygral z Parkerem lol

A tak naprawde to nikt z nim walczyc nie chce, bo nie ma kasy jakos. Dziwie sie, ze jego Tyson Fury nie wciagal na swoje gale ostatnio, wiem, ze sie poklucili, ale jakos TF logo mial na koszulce.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania