boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Iwan Juszczenko ponownie trenerem bokserskiej reprezentacji Polski (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56465-iwan-juszczenko-ponownie-trenerem-bokserskiej-reprezentacji-polski.html)

Tejksio 10-07-19 18:22

Iwan Juszczenko ponownie trenerem bokserskiej reprezentacji Polski
 

Ukrainiec Iwan Juszczenko ponownie został szkoleniowcem pięściarskiej reprezentacji Polski – poinformował Polski Związek Bokserski na stronie internetowej.

Zarząd PZB podjął decyzję o odwołaniu z funkcji trenera kadry Ireneusza Przywary. Jego miejsce zajął Juszczenko, który już pracował z biało-czerwonymi jesienią 2018 roku.

Pod wodzą Przywary, byłego trenera Tomasza Adamka, polscy bokserzy powodzenia startowali w Igrzyskach Europejskich i jednocześnie mistrzostwach kontynentu w Mińsku. Jego podopieczny Damian Durkacz (64 kg) wygrał dwie walki i odpadł w ćwierćfinale, zaś wszyscy pozostali zawodnicy przegrali pierwsze pojedynki.

Oprócz Przywary, odwołany został Jerzy Baraniecki z funkcji trenera reprezentacji juniorów. Zastąpił go Krzysztof Miałki. We wrześniu polskich pięściarzy czekają mistrzostwa świata w Jekterynburgu, a wcześniej juniorzy startować będą w ME w Sofii.


Źródło: sport.tvp.pl
Zdjęcie: Tytus Żmijewski, sport.onet.pl

puciu 10-07-19 18:50

Tiger czy ktokolwiek inny kto chciałby coś zrobić dla boksu w Pl powinien zacząć na tym Polu.
Właściwie to tiger byłby idealny do bycia twarzą np. polskiego "The Contender". W tym kraju kolejne reality shoł powinno się sprzedać jak ciepłe bułeczki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.