boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-07-19, 16:56   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Kownacki chciałby się zmierzyć z Andym Ruizem

Celem najlepszego polskiego boksera wagi ciężkiej Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) była do niedawna walka z mistrzem świata WBC Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Jednak w pierwszym kwartale przyszłego roku ma dojść do starcia Wilder vs Fury II, więc Kownacki nie wyklucza pojedynku z mistrzem świata IBF, WBA i WBO Andym Ruizem juniorem (33-1, 22 KO), oczywiście jeżeli Meksykanin wygra w rewanżu z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO).

- Wyzwał mnie do walki, prawda? Cóż, przyjmuję wyzwanie. Mogę walczyć o tytuł z każdym, mam solidne podstawy, by dostać taką walkę. Poza tym Ruiz jest związany z projektem Premier Boxing Champions, tak jak i ja - stwierdził Kownacki.

- To walka nie byłaby trudna w organizacji. Z przyjemnością bym do niej stanął, ale muszę iść krok po kroku. Mam za sobą Ala Haymona i Keitha Connolly'ego, dobrych menadżerów. Jestem prawidłowo prowadzony - powiedział ''Babyface''.

Źródło: interia.pl
Zdjęcie: Twitter

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-19, 17:09   #2 (permalink)
challenger

Domyślnie

Ale Ruiz pewnie wolny będzie w 2020 po rewanżu z AJ, zresztą kto wie czy nie będzie 3 walki. Adaś pewnie jeszcze kogoś dostanie po Crisie, na koniec 2019/początek 2020.
thekudiq jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-19, 18:41   #3 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Niestety, ale brać walkę to trzeba było z Joshuą jak była taka opcja (o ile faktycznie była to oferta). W tym wypadku 2 tygodnie przygotowań więcej czy ile tam było podawane jako wymówka, wiedząc o specyfice Kownackiego i tego jaka przepaść na papierze jest między nim a AJem nie grałyby większej roli. A była to i potencjalna walka i wypłata życia, życzę aby się powtórzyła okazja, ale niestety nie jest to pewnikiem.
Bonsante jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-19, 19:19   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Adam musi uważać, żeby się nie nadziać na swojego Ruiza do momentu payday
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-19, 19:35   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

Heh, przypomniał sobie ze Ruiz chciał walczyć dopiero jak Andy ma pasy
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-07-19, 19:49   #6 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bonsante Zobacz post
Niestety, ale brać walkę to trzeba było z Joshuą jak była taka opcja (o ile faktycznie była to oferta). W tym wypadku 2 tygodnie przygotowań więcej czy ile tam było podawane jako wymówka, wiedząc o specyfice Kownackiego i tego jaka przepaść na papierze jest między nim a AJem nie grałyby większej roli. A była to i potencjalna walka i wypłata życia, życzę aby się powtórzyła okazja, ale niestety nie jest to pewnikiem.
Nie kumam wlasnie tych gadek o przygotowaniach. Wydaje mi się, żejak walczy mistrz świata, a do tego taki który generuje duże pieniądze, to każdy zawodnik z top30 powinien być w formie. Wiadomo, że pretendent może wypaść, nie raz tak było. Ale jak się trenigi i sportowy tryb życia zaczyna dopiero z chwilą podpisania kontraktu na walkę, to potem brakuje czasu na przygotowania.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-19, 16:21   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

ah ten Adam jak Andy chciał to Adam nie jak AJ chciał to Adam nie teraz by chciał ale pewnie nikt nie zechce, Ciezko bedzie Adamowi ugrac w tym roku walke o pas, moze w przyszłym
Wildwik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-19, 17:02   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wildwik Zobacz post
ah ten Adam jak Andy chciał to Adam nie jak AJ chciał to Adam nie teraz by chciał ale pewnie nikt nie zechce, Ciezko bedzie Adamowi ugrac w tym roku walke o pas, moze w przyszłym

W tym to odpada, Wilder ma Ortiza a AJ rewanż z Ruizem i to wszystko na jesieni. Raczej 2020.
thekudiq jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-07-19, 21:58   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Chcieć to możesz Adasiu....
Tomazzi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-07-19, 09:20   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Hej. Jeśli jesteście zainteresowani walką Kownacki - Arreola to znalazłem fajną stronkę z informacjami o zbliżającej się walce - https://bukbonus.pl/kownacki-vs-arre...bukmacherskie/. Będziecie gdzieś tę walkę obstawiali? Ja myślę, że na Totolotku będzie najlepiej Pozdrawiam
LukaszRN1981 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania