boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Saunders chce walczyć z Gołowkinem w Kazachstanie (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56452-saunders-chce-walczyae-z-goa-owkinem-w-kazachstanie.html)

Tejksio 07-07-19 17:31

Saunders chce walczyć z Gołowkinem w Kazachstanie
 

Mistrz świata dwóch kategorii wagowych (obecnie champion WBO wagi super średniej), Billy Joe Saunders (28-0, 13 KO) był wczoraj gościem gali w Nursułtanie, stolicy Kazachstanu. Brytyjczyk oświadczył, że chciałby walki z najbardziej utytułowanym kazachskim bokserem - byłym mistrzem wagi średniej Giennadijem Gołowkinem (39-1-1, 35 KO). W dodatku Billy Joe twierdzi, że zależy mu na walce w ojczyźnie Kazacha.

- Chciałbym tutaj walczyć z Gołowkinem. On był wspaniałym mistrzem i jest kapitalnym zawodnikiem. Ale chciałbym zmierzyć się z nim na jego terenie, w Kazachstanie. Giennadij, wyzywam cię do walki w twoim rodzinnym kraju - powiedział Saunders, który w przeszłości dwukrotnie był przymierzany do konfrontacji z Kazachem, ale negocjacji nie udało się doprowadzić do pomyślnego końca.

Przypomnijmy, że w maju tego roku ''Superb'' zdobył wakujący pas WBO w limicie 168 funtów w walce z Shefatem Isufim. Czy walka Saunders vs Gołowkin jest dziś realna? Trudno powiedzieć, ale biorąc pod uwagę trudności ze zorganizowaniem trzeciego starcia Gołowkina z Canelo Alvarezem, można określić pojedynek Brytyjczyka z GGG w Kazachstanie mianem ciekawej alternatywy.


Źródło: bokser.org
Zdjęcie: Action Images via Reuters

Pierwszy_i_ostatni 07-07-19 18:05

Niewątpliwie byłoby ciekawie. Oby wypaliło.

LegiaPany 07-07-19 18:21

Zapewne wie ze cos takieo jest niemozliwe i dlatego taki odwazny, chociaz pewnie i tam mialby szanse na wygrana.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.