boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Michalczewski: Izu powinien zakończyć karierę (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56451-michalczewski-izu-powinien-zakoa-czyae-karierae.html)

Tejksio 07-07-19 18:21

Michalczewski: Izu powinien zakończyć karierę

Promujacy Izuagbe Ugonoha Dariusz Michalczewski w dość ostrych słowach skomentował sobotni występ swojego podopiecznego. Zdaniem byłego mistrza świata polski zawodnik nie ma już czego szukać w boksie.

"Izu nie chciał moich rad. Nie wiem dlaczego i to jest wynik tego, co mówiłem. Że jeżeli nie będzie mnie słuchał, nie będzie zwyciężał. I tak się też stało. Jeżeli ja nie jestem dla niego autorytetem, to w takim razie kto?"

"Powinien zakończyć swoją karierę. On nie ma do tego głowy. Ona jest najważniejsza. Nie trzeba mieć dużych mięśni, być wysokim i pięknie poruszać się w ringu, tylko trzeba trafić, trzeba umieć przyjąć i wygrać mecz".

"Wygrywa nie ten, co umie bić, bo w wadze ciężkiej wszyscy potrafią, ale ten, co umie przyjąć. A Izu widocznie tego nie potrafi".

Źródło: sport.tvp.pl
Zdjęcie: Aleksander Majdański, newspix.pl

Pierwszy_i_ostatni 07-07-19 18:55

Izu i kariera? Oksymoron najwyższej jakości.

Lojalny Kibic (thekudiq) 07-07-19 18:56

Mega jestem ciekaw, czy to była ostatnia zawodowa walka Izu.

kubakj 07-07-19 19:01

Cytat:

Napisał thekudiq (Post 601238)
Mega jestem ciekaw, czy to była ostatnia zawodowa walka Izu.

Napewno nie, bo bedzie zawodowo w ksw walczyl, razem ze szpilka

Lojalny Kibic (thekudiq) 07-07-19 19:15

Cytat:

Napisał kubakj (Post 601240)

Miałem na myśli boks. Większość tych bardziej znanych pięściarzy w Polsce pewnie spróbuje w KSW bo to dobry zarobek i jeszcze większy rozgłos(Saleta, Najman. Jackiewicz), taki mamy świat że rządzą nim pieniążki.

szmagel 07-07-19 19:45

Cytat:

Napisał kubakj (Post 601240)

kiedyś walczył w kickboxingu to coś tam już potrafi po za biciem rękoma z tym że już go widze po otrzymaniu ciosu z tych małych rękawic hehe Szpilka to samo, dobre tańce bedą

Szymon Aleksandrowicz 07-07-19 20:48

Tak wścieklego Tigera jeszcze nie widziałem. W studiu TVP Sport Wasyl mówił o fajnej grupie sponsorów, która utworzyła się dla Izu. Pewnie tak jest i stąd ta wściekłość Dariusza. Na marginesie wygląda Tygrys bardzo źle.

kubuś 07-07-19 21:22

co jak co ale rady Tygrysa to chyba ostatnie co miało do rzeczy w tej przegranej walce Izu. Ciekawe jakie to były rady. Kurwa, Michalczewski to drugi Wałęsa, identyczna mentalność.

Szymon Aleksandrowicz 07-07-19 22:10

Cytat:

Napisał kubuś (Post 601254)
co jak co ale rady Tygrysa to chyba ostatnie co miało do rzeczy w tej przegranej walce Izu. Ciekawe jakie to były rady. Kurwa, Michalczewski to drugi Wałęsa, identyczna mentalność.

Nie obrażajmy Darka, który osiągnął na prawdę dużo własną determinacją i ciężką pracą porównując go z prezydentem figurantem. Może nie zrobił tego elegancko, ale miał prawo być na Izu mocno wku....

kubuś 07-07-19 22:36

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 601260)
Nie obrażajmy Darka, który osiągnął na prawdę dużo własną determinacją i ciężką pracą porównując go z prezydentem figurantem. Może nie zrobił tego elegancko, ale miał prawo być na Izu mocno wku....

osiągnięcia nie mają nic do rzeczy w sensie głupich wypowiedzi. Przed walką Michalczewski mówił o Izu w superlatywach, po walce że go nie słucha sugerując e dlatego przegrał.. straszna tendencyjność

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:01.