boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Kowaliow odpowiada Beterbijewowi (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56447-kowaliow-odpowiada-beterbijewowi.html)

Tejksio 06-07-19 18:16

Kowaliow odpowiada Beterbijewowi
 

Siergiej Kowaliow
(33-3-1, 28 KO), mistrz świata wagi półciężkiej WBO chciał jeszcze w kwietniu rewanżu z mistrzem IBF Arturem Beterbijewem (13-0, 13 KO), z którym dwukrotnie przegrał w czasach amatorskich. Teraz jednak plany Kowaliowa są zupełnie inne i to Beterbijew bardziej domaga się rewanżowego starcia. Starszy z Rosjan zdaje się mieć jednak już inne plany.

- W internecie przeczytałem, że mistrz IBF chce stoczyć ze mną walkę unifikacyjną i jest tym nieźle podekscytowany. W tej chwili może jedynie stanąć w kolejce. Zgodnie z planem będę teraz walczył w obowiązkowej obronie z Anthonym Yarde - odpowiedział Kowaliow, którego promotorka, Kathy Duva otrzymała również ofertę z obozu Canelo Alvareza, jednak podobno nie była ona zadowalająca pod względem finansowym i Rosjanin skłania się ku starciu ze wspomnianym Anthonym Yarde w Rosji, a konkretnie 24 sierpnia w Czelabińsku. Inna sprawa, że wrześniowa walka z Canelo wciąż chyba jest na rzeczy, bo promotor Yarde, Frank Warren stwierdził w czwartek, iż odpowiednio wynagrodzony za cierpliwość Brytyjczyk może poczekać na Kowaliowa, jeżeli Rosjanin osiągnie porozumienie w sprawie pojedynku z Meksykaninem.


Źródło: bokser.org, boxingscene
Zdjęcie: Adam Hunger, Associated Press

Lojalny Kibic (thekudiq) 06-07-19 19:03

A te porażki na amatorstwie na punkty czy przez KO?

BezStraha 07-07-19 12:27

To jest juz emerytura i biznes ,a nie udowadnianie ,że sie jest lepszym sportowo. Moze i przegrał ,ale miał lepszy pomysł na swoja karierę i on zarabia. Berbetiev taki kozak ,a kariere dziwnie prowadzi ,gdy Kovaliev wchodzil na szczyt jego kariera stała w miejscu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.