boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-07-19, 19:03   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Teraz albo nigdy. Izu musi zacząć seryjnie wygrywać

Zyskałem natchnienie i chcę, aby ten pojedynek był pierwszym krokiem w nowym etapie mojej kariery – zadeklarował przed kamerą TVP Sport pięściarz z Trójmiasta. W czarnoskórym reprezentancie Polski wielu wciąż widzi duży potencjał, którego próbkę zaprezentował dwa i pół roku temu w przegranym boju z Dominikiem Breazeale’em, dwukrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

Ostatni raz w ringu Ugonoh był rok temu, ale potyczka z Fredem Kassim nie miała historii, bo rywal szybko uznał, że nie ma ochoty dostawać po głowie. Za cztery miesiące Izu będzie już 33-latkiem i choć w wadze ciężkiej wiek nie stanowi takiej przeszkody jak w niższych kategoriach, to nasz zawodnik na pewno nie ma już czasu na przestoje. Michalczewski twierdził, że tylko trzy zwycięstwa mogą go dzielić od potyczki z Anthonym Joshuą. To bardzo śmiałe i optymistyczne założenie, ale w boksie zawodowym wszystko jest możliwe.

– W ciągu ostatniego roku miałem gorsze chwile, ale pokazały mi, jak bardzo kocham boks i jak wiele jeszcze chciałbym dać temu sportowi – podkreśla Ugonoh. Osiem miesięcy temu zmarł jego trener Andrzej Gmitruk. Obowiązki szkoleniowca przejął Roman Anuczin.

– Cieszę się, że kibice uważają ten pojedynek za ciekawy. Wielu z nich pewnie nie wie, na co mnie teraz stać. Łukasz może nie jest wielce doświadczony, ale ma dynamit w łapie. Ta walka zapowiada się bombowo – mówił Ugonoh. Zaznacza, że przede wszystkim chce walczyć mądrze. – Nie zamierzam robić nic nadzwyczajnego. Trzeba wygrać. Dzięki ciężkiej pracy i odrobinie szczęścia mogę dołączyć do światowej czołówki – twierdzi.

Co na to 33-letni Różański? – Izu dobrze wyglądał na tle rywali, ale szczerze mówiąc, nie ma na rozkładzie żadnego wielkiego nazwiska. To najtrudniejsze wyzwanie w mojej karierze i szansa, by usłyszała o mnie cała Polska – ekscytuje się lokalny bohater rzeszowian.

Źródło: Przegląd Sportowy
Zdjęcie: Bartosz Leja, sport.se.pl

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-07-19, 20:00   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Przede wszystkim złapać rytm startowy, ma 32 lata i nie może boksować jeden raz do roku, mam nadzieję że jak dzisiaj wygra to następna walka już na jesieni a nie w 2020.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-07-19, 20:41   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cos Izu niewyrazny. Rozanski nie jest jakims specjalnie wielkim kozakiem, ale ma szanse wygrac. Izu powinien zawalczyc jak najszybciej u Hearna jak mu proponowal.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-07-19, 21:27   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Taaaa, która to już deklaracja, ze będzie walczył często, że już teraz to na serio itd itd itd - jakos mu nie wierzę w te jego turbo karierę i ogrom walk.
Archonus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-07-19, 21:57   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Izu pasowało obijanie pacjentów hospicjów w Australii.. Jak go Haymon rzucil w debiucie na Breazeale'a to w smak nie bylo. Tak czy siak, realnie Ugonoh ma realnie kilku letnią przerwe z prawdziwym ringiem... Różański nie powinien stanowić przeszkody,ale z drugiej strony co ja wiem o Izu? Nie podejmuje sie typowania. Jeśli Róża ma słaby/średni baniak to przegra. Jeśli ma przyzwoity/twardy to pewnie wykonczy finalnie Gdanszczanina.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-07-19, 00:05   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

No to co nieco nam się wyjaśniło. Taki wyszczekany, tak pyskujący dziennikarzom i kibicom..... Taki agresor w odniesieniu do zadających niewygodne pytania... Kończ Izu.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania