boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   W Ringu ETOTO TV: Borek, Kostyra, Miszkiń, Wilczewski (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56445-w-ringu-etoto-tv-borek-kostyra-miszkia-wilczewski.html)

szmagel 06-07-19 13:53

W Ringu ETOTO TV: Borek, Kostyra, Miszkiń, Wilczewski
 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/tQuWA_Nwwqc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Video: ETOTO TV

puciu 06-07-19 16:25

Zastanawiam się, czy to nie wykonywanie w ringu poleceń trenera przez sulęckiego nie wynika z charakteru i ego Maćka. Niby oficjalnie zatrudnił wilka jako kontynuacje myśli trenerskiej Gmitriuka niby się znają są pewnie kolegami...ale Maciek świadomie lub nie go ignoruje, bo jak moze doradzac komus kto już się w myślach zapewne koronował nie raz na MS doradzać ktoś co sam nie wiele osiagnał. Dla boksera to nie musi byc zla cecha ale potrzebuje on autorytetu, któremu ma i powinien ufac na 100 % ...a nie trener mówi jedno a Ja robie drugie bo sie lepiej czuje...

Pierwszy_i_ostatni 06-07-19 16:46

Cytat:

Napisał puciu (Post 601119)
Dla boksera to nie musi byc zla cecha ale potrzebuje on autorytetu, któremu ma i powinien ufac na 100 % ...a nie trener mówi jedno a Ja robie drugie bo sie lepiej czuje...

A autorytet w postaci Artura to mało?

Rockefeller 06-07-19 17:21

Moge sie mylic, ale Striczu to moze byc niestety przerost formy nad trescia. Bardzo uwierzyl w to mistrzostwo i zachowywal sie jakby juz praktycznie tym mistrzem byl. To podejscie akurat jest dobre w spocie, bo to czysty mental i odpowiednie nastawienie, by osciagnac sukces, ale niestety zderzyl sie ze sciana i nie pokazal niczego w walce z Andrade... Sam z reszta wierzylem, ze stac go na to mistrzostwo.
Ale nie potrafil niczym Amerykanina zaskoczyc, nie mial zadnego asa w rekawie, czegos ekstra.
Adamek mimo zbierania ciegow, czy to od Dawsona, czy Glazkova, potrafil zaskoczyc, mimo wyraznej porazki. Dawson'a rzucic na deski, czy Glazkova pogonic w koncowce pokazujac mega charakter.
Striczu przegral to do wiwatu i w zadnym momencie nie sprobowal nawet isc na calosc, mimo wczesniejszych mega zapowiedzi.
Ok, jest klasowym zawodnikiem i wiele elementow ma naprawde dobrze dopracowanych, ale nie ma niczego czym moglby zaskoczyc, nie ma zadnego atutu, ktory w krytycznym momencie moze przechylic szale na jego korzysc. Na mistrzowskim poziomie, to niezbedna umiejetnosc.
W sredniej, jesli chodzi o czolowke nie bedzie latwiej. Nie skreslam Macka, ale jesli niczego nie zmieni w swoim boksie, to na powazne sukcesy, nie ma moim zdaniem szans.

Lojalny Kibic (thekudiq) 06-07-19 18:09

Choćbyś miał najlepszego trenera na świecie. to gdy poziom jest zbyt wysoki Ci to nie pomoże. Z Jacobsem wypadł lepiej bo mu bardziej pasował, tutaj była deklasacja.

puciu 06-07-19 19:16

Cytat:

Napisał thekudiq (Post 601125)
Choćbyś miał najlepszego trenera na świecie. to gdy poziom jest zbyt wysoki Ci to nie pomoże. Z Jacobsem wypadł lepiej bo mu bardziej pasował, tutaj była deklasacja.

Można przegrać walkę walcząc i można obok niej przejść w sposób jaki zrobił to Maciek. To jest to o czym pisze Rock wyżej ...a ja szukam przyczyn. Mocny mental Suleckiego mógł okazać się w tej walce jego najwiekszym wrogiem...kładąc się cieniem na cale przygotowania a potem an wygląd walki.

szmagel 06-07-19 19:36

Od początku były wątpliwości co do Wilczewskiego, dziś są jeszcze większe. On nie ma żadnego wpływu na Sulęckiego? że niby wskazówki z narożnika nie mają sensu bo bokser na pewnym musi sam wiedzieć co robić? no bez jaj. Tu miał 12 rund i niczym się nie wykazał, nic nie zmienił i w każdej było to samo mimo że każdy głupi widział że to się nie sprawdza. Żadnego planu B? żadnej reakcji?

Wilczewski to może przygotowywać do walk takich Łaszczyków itd gdzie biją łotyszy, a nie zawodników klasy Sulęckiego do mistrzowskich walk. Nie oszukujmy się, to słaby trener i spokojnie można by poszukać innego. Sulęcki nie chce, ok, jego sprawa ale strzela sobie w kolano


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.