boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   WIECZÓR BOKSU: Różański vs Ugonoh (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56441-wiecza-r-boksu-ra-aa-ski-vs-ugonoh.html)

Roman Wojewoda 06-07-19 08:16

WIECZÓR BOKSU: Różański vs Ugonoh

Wyczekiwana walka pomiędzy dwoma czołowymi zawodnikami polskiej wagi ciężkiej, Izu Ugonohem (18-1, 15 KO) i Łukaszem Różańskim (10-0, 9 KO), odbędzie się już dziś wieczorem w Rzeszowie. Ponadto w wadze półciężkiej zdolny Paweł Stępień (12-0, 11 KO) zmierzy się z Markiem Matyją (16-1-1, 7 KO). Oprócz walk polsko-polskich, w ringu zobaczymy również pojedynki z udziałem m.in. Fiodora Czerkaszyna, Kamila Szeremety i Mateusza Tryca.

Poniżej prezentujemy wyniki ważenia:

Izu Ugonoh (106,2 kg) - Łukasz Różański (106,8 kg)
Paweł Stępien (79,2 kg) - Marek Matyja (79,5 kg)
Fiodor Czerkaszyn (72,4 kg) - Wes Capper (72,7 kg)
Kamil Szeremeta (73,3 kg) - Edwin Palacios (73,3 kg)
Mateusz Tryc (77 kg) - Iwan Muraszkin (76,5 kg)
Damian Kiwior (67,6 kg) - Nelson Altamirano (68 kg)
Adrian Ali Ahmad (66 kg) - Oleksandr Cherviak (65 kg)
Jakub Dobrzyński (65,8 kg) - Mateusz Orynek (66,2 kg)

Czy Izu Ugonoh w końcu wróci na właściwe tory? Czy rozpędzony Łukasz Różański zastopuje kolejnego rywala? Czy Marka Matyję stać na postawienie oporu Pawłowi Stępniowi? Na te i innych pytań odpowiedź poznamy wieczorem.

Zapraszamy do typowania wyników walk, pisania swoich przewidywań i przemyśleń!

Transmisja gali w TVP Sport rozpocznie się już o 19:05 a od godziny 22:30 także na otwartym kanale TVP 1.

Źródło: Redakcja

Pierwszy_i_ostatni 06-07-19 09:04

Szeremeta myśli o GGG czy Canelo, a kolejny raz za rywala ma jakiegoś patałacha z czwartej setki :sarcastic: Podziwiam jego sportowe ambicje. Fajnie, by było żeby ten balon pękł z hukiem z tego typu ogórkiem.

Lojalny Kibic (thekudiq) 06-07-19 09:10

Dosyć fajna gala na papierze, jak na Polskie warunki, najbardziej ciekawi mnie walka wieczoru i Matyja-Stępień. Czerkaszyn pewnie znów przez KO w pierwszych rundach.

Roman Wojewoda 06-07-19 09:23

Cytat:

Napisał Pierwszy_i_ostatni (Post 601084)
Szeremeta myśli o GGG czy Canelo, a kolejny raz za rywala ma jakiegoś patałacha z czwartej setki :sarcastic: Podziwiam jego sportowe ambicje. Fajnie, by było żeby ten balon pękł z hukiem z tego typu ogórkiem.

Ja bym wolał, żeby Szeremeta dostał dobrą zagraniczną wypłatę. On ze swojej kariery i tak wycisnął więcej niż się po nim spodziewano

Szymon Aleksandrowicz 06-07-19 11:05

Cytat:

Napisał Roman Wojewoda (Post 601087)
Ja bym wolał, żeby Szeremeta dostał dobrą zagraniczną wypłatę. On ze swojej kariery i tak wycisnął więcej niż się po nim spodziewano

I być może o to chodzi. Pewnie na horyzoncie jest jakaś dobrze płatna walka z kimś z czołówki i na zrzucenie rdzy dostał Kamil takiego przeciwnika. Garnek sugeruje, że w grę wchodzi Charlo.

puciu 06-07-19 11:51

Cytat:

Napisał Roman Wojewoda (Post 601082)
[CENTER]dwoma czołowymi zawodnikami polskiej wagi ciężkiej]

o różańskim się dowiedziałem dopiero jak ogłoszona jego walke z izu...a izu bardziej znany tego ze jest znany niz z boksu. Oczywiscie na bezrybiu i rak ryba, a samo starcie jak na nasze warunki moze byc ciekawe.

Roman Wojewoda 06-07-19 12:02

Cytat:

Napisał puciu (Post 601096)
o różańskim się dowiedziałem dopiero jak ogłoszona jego walke z izu...a izu bardziej znany tego ze jest znany niz z boksu. Oczywiscie na bezrybiu i rak ryba, a samo starcie jak na nasze warunki moze byc ciekawe.

Jeśli za czołówkę uznamy TOP 5 to niestety ale musimy obu panów do niej zakwalifikować...

szmagel 06-07-19 12:42

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 601093)
I być może o to chodzi. Pewnie na horyzoncie jest jakaś dobrze płatna walka z kimś z czołówki i na zrzucenie rdzy dostał Kamil takiego przeciwnika. Garnek sugeruje, że w grę wchodzi Charlo.

Szeremeta sam mówi że być może pod koniec roku czeka go duża walka zagranicą ;)

Izu - Różański to dużo niewiadomych ale na pełen dystans bym się nie nastawiał. Albo walka do jednej bramki i demolka na Różańskim, albo wojenka przez 2-3 rundy i wtedy może być różnie.

Mr.KO 06-07-19 13:13

Cytat:

Różański jeszcze Sosnowskiego szybko poskładł Ale faktura czołówka to Szpilka Wach...

Mr.KO 06-07-19 13:14

Cytat:

Różański jeszcze Sosnowskiego szybko poskładał Ale faktyczna czołówka to Szpilka Wach...:)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.