boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-07-19, 18:00   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Kolejna walka Fury'ego 7 lub 21 września w Nowym Jorku

7 lub 21 września kolejny pojedynek ma stoczyć ostatecznie były mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury (28-0-1, 20 KO). Taką informację przekazał Bob Arum. Promotor Anglika chciałby by jego zawodnik stoczył już najbliższą walkę z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO), ale ten prawdopodobnie wybierze starcie z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO).

Jednym z kandydatów do skrzyżowania rękawic z Brytyjczykiem jest Brytant Jennings (24-3, 14 KO). Wiele jednak zależy od tego, jak rozstrzygnie się walka Jenningsa z Joe Joyce'em. Ten pojedynek odbędzie się 13 lipca w Londynie.

Dla Fury'ego, który w czerwcu wygrał przed czasem z Tomem Schwarzem, wrześniowy występ ma być ostatnim przed rewanżową walką z Deontayem Wilderem. Ostatni pojedynek "Króla Cyganów" nie wzbudził spodziewanego zainteresowania, sprzedanych zostało jedynie 5 tys. biletów na możliwych 9 tysięcy i niewątpliwie w najbliższym pojedynku Fury powinien się zmierzyć z lepszym i bardziej rozpoznawalnym przeciwnikiem.

Źródło: ringpolska.pl, boxingnews24
Zdjęcie: ringpolska.pl

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 18:18   #2 (permalink)
challenger

Domyślnie

Bardzo podoba mi się jak pięściarz boksuje, regularnie w swoim rytmie startowym.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 18:38   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał thekudiq Zobacz post
Bardzo podoba mi się jak pięściarz boksuje, regularnie w swoim rytmie startowym.
Tak regularność wynika z tego ze musi wypełnic kontrakt telewizyjny i dostac kilka mln $. Dobor przeciwnikow mowi że tak naprawdę to chce walczyc z byle kim i czekac na wypłate życia z Wilderem, Ruizem, AJ w zaleznosci od koniunktury. Po wszystkim zaszyc sie w jakiejs dziurze w GB, w przyczepie kampingowej i ...oddać sie swiom ulubionym zdjęciom
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 19:49   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Tak regularność wynika z tego ze musi wypełnic kontrakt telewizyjny i dostac kilka mln $. Dobor przeciwnikow mowi że tak naprawdę to chce walczyc z byle kim i czekac na wypłate życia z Wilderem, Ruizem, AJ w zaleznosci od koniunktury. Po wszystkim zaszyc sie w jakiejs dziurze w GB, w przyczepie kampingowej i ...oddać sie swiom ulubionym zdjęciom
gdyby chcial sie sprzedac juz dawno by to zrobil. Ktos to sie sprzedaje nie osmiesza miszcza pasa...raczej sie kladzie przy pierwszej sposobnosci. Ktos kto liczy na wyplate tez nie oddaje swojej gazy na cele charytatywne...a chyba tak zrobil. Nie wiem jaka motywacje ma fury do boksu...chyba dobra zabawe a ze najlepiej blyszczy ze sredniakami ...moze dlatego.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 20:05   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Fury imponuje w praktyce, ale nie pomijając głównego,najważniejszego aspektu - klasy rywali, to róż blednieje do bieli.. Wszystko fajnie, ale ja za stary wyga w "nowym" boksie jestem, żeby nabrać się na bajeczne popisy na tle Hammera, Seferego, pianety czy Schwarza.. Jasne, byli jeszcze najwięksi z największych i chwała mu za to, i dzięki temu jest obecnie nr1, ale kurna, jako kibic nie chce 3-4letniego zbierania sił na bumach żeby kumulowac to dopiero po takim czasie z najlepszymi.. Od Fury'ego wymagam walk z topem/ścisłym zapleczem.

PS. Dobra robota @Tejksio
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 20:38   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
gdyby chcial sie sprzedac juz dawno by to zrobil. Ktos to sie sprzedaje nie osmiesza miszcza pasa...raczej sie kladzie przy pierwszej sposobnosci.
Kazdy bokser zawodowy sie sprzedaje w pewnym sensie. Ryzykuje swoje zdrowie a nawet zycie dla kontraktu. Dlaczego ma sie kłaść z "miszczem" skoro sam jest na poziomie mistrzowskim?
Nie wiem co robi z gaza ,nie interesuje mnie Fury jako filantrop.
Tu masz racje najlepiej błyszczy ze sredniakami.
Jak mu płacą i znalazł frajerów to moze zawalczyc nawet z Najmanem...
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 21:02   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Fury imponuje w praktyce, ale nie pomijając głównego,najważniejszego aspektu - klasy rywali, to róż blednieje do bieli.. Wszystko fajnie, ale ja za stary wyga w "nowym" boksie jestem, żeby nabrać się na bajeczne popisy na tle Hammera, Seferego, pianety czy Schwarza.. Jasne, byli jeszcze najwięksi z największych i chwała mu za to, i dzięki temu jest obecnie nr1, ale kurna, jako kibic nie chce 3-4letniego zbierania sił na bumach żeby kumulowac to dopiero po takim czasie z najlepszymi.. Od Fury'ego wymagam walk z topem/ścisłym zapleczem.

PS. Dobra robota @Tejksio
Fury wisial nad przepascia z DW i wie, ze kolejne wyjscie do ringu moze byc mniej szczesliwe. Przegrac na punkty mozna i traumy sie od tego czlowiek nie nabawi, ale jak wiesz, ze mozesz dostac w szczeke tak, ze sie nie podniesiesz to jednak troche chlodzi odwage. Nie jest latwo wyjsc do kogos kto cie przewrocil. Mozna zarabiac bezpiecznie to zarabia. TF to po prostu cwany facet.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 21:31   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Gówno prawda,ja się z tym nie zgadzam,Furia boksuje z tym kogo dadzą,a nie ma ich za dużo na wysokim zapleczu,jesteś stara wyga ale gdzie..... ..
Kefas777 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-19, 21:44   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kefas777 Zobacz post
Gówno prawda,ja się z tym nie zgadzam,Furia boksuje z tym kogo dadzą,a nie ma ich za dużo na wysokim zapleczu,jesteś stara wyga ale gdzie..... ..
Jest na zapleczu 30 gości lepszych od Szwarca i 10 od Jenningsa. A po walce ze Szwarcem Jennings to za mało. Ortiz jak najbardziej to TOP 6, wcześniej wspominany Pulev z TOP 10 także, ale nie Jennings i to tym bardziej po laniu od Joyce'a.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-19, 16:58   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Jennings ma już z górki i nie wygra z Joycem. Więc może Fury zmierzy się z Joycem, lub Millerem, obaj dziurawi, obaj silni ale też powolni, no i mają już trochę zawodników na rozkładzie. Zawsze może Tyson walczyć z Pulevem, który nr.1 w IBF a poza tym jest w Top Rank i też już dał się poznać w USA między innymi dzięki słynnej sytuacji z dziennikarką i #meeto.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania