boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-06-19, 14:09   #11 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Sorry za spam panowie, ale wszelkie osoby chcące dalej ciągnąć stronę w jakikolwiek sposób mogą liczyć na moją pomoc. Zdjęcia, jakiekolwiek wskazówki z pisania, pomoc z nadawaniem uprawnień - czekam na zgłoszenia. Mnie będzie można teraz poczytać na orgu, gdzie po prostu będę mógł dalej realizować swoją pasję pisania o boksie, natomiast czasowo to będzie 1/3 albo 1/4 tego, co poświęcałem na boxing. Po prostu ze względu na sprawy prywatne nie mam już tyle czasu, a robić boxing na pół gwizdka nie chciałem. Bo to by wyglądało podobnie, jak wygląda teraz. Tak więc wszyscy chętni newsmani mogą mieć okazję do wykazania się
Czyli konczysz z Boxing? Miło było czytać Twoje posty kolego konstruktywne, z pasją, duzym zapleczem wiedzy i zaangazowaniem zawalcz o to by można było na orgu komentować mobilne. Pozdrawiam

nosytekim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-19, 14:17   #12 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Pisz do redakcji z tą prośbą, ja po boxingu mogę być jedynie mocnym wsparciem, ale roli lidera już nie podejmuję Nie mam czasu, ale też tyle energii co parę lat temu.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-19, 14:35   #13 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał nosytekim Zobacz post
Czyli konczysz z Boxing? Miło było czytać Twoje posty kolego konstruktywne, z pasją, duzym zapleczem wiedzy i zaangazowaniem zawalcz o to by można było na orgu komentować mobilne. Pozdrawiam
W opcjach przegladarki w telefonie, np chrome wystarczy kliknąć "wersja na komputer".
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-19, 15:19   #14 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
W opcjach przegladarki w telefonie, np chrome wystarczy kliknąć "wersja na komputer".
Hehe aż mi głupio że nie pomyślałem o tym.
Dzięki
nosytekim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-19, 19:45   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Co za cepy wypytuja o smierc jego córki nic dziwnego ze potym Tyson zakończył wywiad..Pytaja o boks itd a tu nagle takie pytanie....
Luis Omega jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-19, 20:32   #16 (permalink)
prospect

Domyślnie

http://www.bokser.org/content/2019/0...dex_mobile.jsp

bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-19, 20:57   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Sorry za spam panowie, ale wszelkie osoby chcące dalej ciągnąć stronę w jakikolwiek sposób mogą liczyć na moją pomoc. Zdjęcia, jakiekolwiek wskazówki z pisania, pomoc z nadawaniem uprawnień - czekam na zgłoszenia. Mnie będzie można teraz poczytać na orgu, gdzie po prostu będę mógł dalej realizować swoją pasję pisania o boksie, natomiast czasowo to będzie 1/3 albo 1/4 tego, co poświęcałem na boxing. Po prostu ze względu na sprawy prywatne nie mam już tyle czasu, a robić boxing na pół gwizdka nie chciałem. Bo to by wyglądało podobnie, jak wygląda teraz. Tak więc wszyscy chętni newsmani mogą mieć okazję do wykazania się
Publikowali juz cos? Bo szukalem ale na razie nic nie znalazlem.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-06-19, 21:13   #18 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

ja zrobiłem pierwszy krok dawaj Legia, Twoja kolej
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-19, 04:00   #19 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jakas dziwna decyzja żeby uczestniczyc w dosc słabym projekcie jakim jest .org. Na 30 postow na ich stronie z 4 przekroczyły może 10 komentarzy. Uwazam ze graficznie tez jest słabsza ,no i zeby komentowac trzeba wejsc do wersji na kompa.
Pewnie w orgu jest wiecej zaangazowanych ludzi, wiec zycze powodzenia ,żeby bardziej rozkrecic ten projekt.
Brawo szmagel...moze dzieki takim jak ty ta strona nie upadnie.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-19, 06:30   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Jakas dziwna decyzja żeby uczestniczyc w dosc słabym projekcie jakim jest .org. Na 30 postow na ich stronie z 4 przekroczyły może 10 komentarzy. Uwazam ze graficznie tez jest słabsza ,no i zeby komentowac trzeba wejsc do wersji na kompa.
Pewnie w orgu jest wiecej zaangazowanych ludzi, wiec zycze powodzenia ,żeby bardziej rozkrecic ten projekt.
Brawo szmagel...moze dzieki takim jak ty ta strona nie upadnie.

Ja lubię i org i naszą stronkę, tutaj jednak jest zdecydowanie więcej meteorytyki, tam więcej newsów i wywiady video plus magazyn fighter. Natomiast jeśli chodzi o kulturę, wiedzę i sposób wypowiedzi to zdecydowanie boxing.pl Twitter też jest dobry jak niema chamstwa.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania