boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 25-06-19, 13:38   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Hearn: rewanż Joshui z Ruizem będzie ogromnym wydarzeniem

Po kilku tygodniach od klęski Anthony'ego Joshui (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO) promotor Brytyjczyka Eddie Hearn zaczyna szukać w porażce swojego podopiecznego pozytywów. Zdaniem Hearna rewanż będzie ogromnym wydarzeniem i pojedynkiem, na którym AJ wreszcie w pełni się skoncentruje.

- Rewanż będzie ogromnym wydarzeniem. I nieprawdopodobnie ekscytującym. Powiedziałem niedawno do Joshui "nie sądzisz, że to dziwne, że od walki z Kliczką ciągle mówi się o twoim kolejnym pojedynku, a nie tym aktualnym. To będzie pierwsza walka, gdzie nikt nie będzie mówił o następnej" - powiedział Hearn.

- AJ powiedział, że to będzie coś nowego. Szczerze mówiąc nie miałem pomysłu na grudniową walkę. Być może staram się szukać na siłę pozytywów, ale nie lubię negatywnego myślenia
- dodał Eddie.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 13:56   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Hearn sporo ryzykuje tą walką. Nie brak głosów, że AJ wciąż jest młody i powinien wziąć kogoś na odbudowanie, na złapanie "pewności siebie". Z drugiej jednak strony jakby na to nie patrzeć, to inni potencjalni rywale wiedzą już jak walczyć z Joshuą. Wiedzą, że jest do naruszenia i skończenia. Wiekowy Kliczko potrafił go posadzić, podstarzały Powietkin także potrafił go postraszyć, nawet Whyte wstrząsnał w ringu AJ'em. Dlatego też mając na uwadze wszystkie te czynniki tak naprawdę Brytyjczykowi może się powinąć nogą z każdym, kto wyjdzie pewny swego i pójdzie na wybitkę. Dlatego też zapewne Hearn liczy, że AJ w rewanżu się zmobilizuje i znokautuje Ruiza, i oczywiście są na to spore szanse. Wówczas po zmazaniu tej plamy z pewnością za wszelką cenę dążyliby do kasowych walk z Wilderem czy Furym, gdyż mit Joshuy jako tego hegemona wagi ciężkiej już upadł i nie byłoby sensu w międzyczasie ryzykować walki z innymi pięściarzami. A skoro można go jeszcze spieniężyć to na co czekać??? Myślę też, że Hearn nie tyle by zrobił ukłon w kierunku obozu Wildera i poszedł na ustępstwa oferując bardziej korzystniejszy podział procentowy Amerykanom, co najzwyczajnie byłby zmuszony to zrobić właśnie kosztem utraty już tego 0 w rekordzie swojego podopiecznego. Walka z typu o być, albo nie być dla Joshuy. Pytanie czy udźwignie ten ciężar gatunkowy? Kończąc już ten mój długi wywód chciałem tylko nadmienić, że cały team Joshuy, wliczając w to zarówno głównego trenera Roberta McCrackena, jak i pozostałych speców od przygotowania kondycyjnego do wymiany.
Pac-Man jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 15:28   #3 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Oni planują rewanż zrobić w USA czy tym razem UK?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 15:28   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Oni planują rewanż zrobić w USA czy tym razem UK?
Pytanie kto będzie to organizował. Hearn wolałby bezpiecznie w UK ale teraz to Ruiz jest mistrzem.
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 15:36   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Myślę że tym razem jednak AJ przed czasem, ale zobaczymy.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 15:43   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
Pytanie kto będzie to organizował. Hearn wolałby bezpiecznie w UK ale teraz to Ruiz jest mistrzem.
No i co, że jest mistrzem? To nie znaczy, że może rozdawać karty. Wszystko zależy od kontraktu jaki podpisał. Biznes ponad wszystko. Że mistrz "może" albo wyrównane rudny powinny iść na korzyść czempiona - schowajcie do kieszeni. Równe idą na korzyść organizatora gali. Gala w Meksyku? Spoko, ale kto za to zapłaci? Kartele? Fajnie grać ofiarę. Ruiz zbija teraz reklamowy kapitał, bredzi, co to, by nie chciał, ale wie co podpisał, dlatego dziwi mnie, że ktoś myśli w tych czasach, że to "mistrz" dyktuje warunki. Hehehehhe.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 16:37   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pac-Man Zobacz post
Hearn sporo ryzykuje tą walką. Nie brak głosów, że AJ wciąż jest młody i powinien wziąć kogoś na odbudowanie, na złapanie "pewności siebie". Z drugiej jednak strony jakby na to nie patrzeć, to inni potencjalni rywale wiedzą już jak walczyć z Joshuą. Wiedzą, że jest do naruszenia i skończenia. Wiekowy Kliczko potrafił go posadzić, podstarzały Powietkin także potrafił go postraszyć, nawet Whyte wstrząsnał w ringu AJ'em. Dlatego też mając na uwadze wszystkie te czynniki tak naprawdę Brytyjczykowi może się powinąć nogą z każdym, kto wyjdzie pewny swego i pójdzie na wybitkę. Dlatego też zapewne Hearn liczy, że AJ w rewanżu się zmobilizuje i znokautuje Ruiza, i oczywiście są na to spore szanse. Wówczas po zmazaniu tej plamy z pewnością za wszelką cenę dążyliby do kasowych walk z Wilderem czy Furym, gdyż mit Joshuy jako tego hegemona wagi ciężkiej już upadł i nie byłoby sensu w międzyczasie ryzykować walki z innymi pięściarzami. A skoro można go jeszcze spieniężyć to na co czekać??? Myślę też, że Hearn nie tyle by zrobił ukłon w kierunku obozu Wildera i poszedł na ustępstwa oferując bardziej korzystniejszy podział procentowy Amerykanom, co najzwyczajnie byłby zmuszony to zrobić właśnie kosztem utraty już tego 0 w rekordzie swojego podopiecznego. Walka z typu o być, albo nie być dla Joshuy. Pytanie czy udźwignie ten ciężar gatunkowy? Kończąc już ten mój długi wywód chciałem tylko nadmienić, że cały team Joshuy, wliczając w to zarówno głównego trenera Roberta McCrackena, jak i pozostałych speców od przygotowania kondycyjnego do wymiany.
Wposmnianego przez ciebie kliczko przez cala kariere "wystarczylo" trafic i pozamiatane - udowodnione kilka razy. Nie chce mi sie pisac bo za goraco ale zgadzam sie z opinia Andrzeja na jego vlogu RSC. Anthony to "tylko" czlowiek, ale trzymajacy sie taktyki moze dlaej byc nr 1 ciezkiej przez lata.

Ps. Moze to team wildera czy kogokolwiek innego powinien sie zgodzic na mniejsza kase...w koncu wszyscy juz znaja patent na aj...zgarna wszystkie pasy..no i hajsy hajsy od herna dazn etc etc..chyba taka iwestycja oplacilaby sie kazdemu nie ? wszyscy kreca beke ale jakos nieslyszalem, przynajmniej ja, aby jakies kozaki po tej wtopie ustawialy sie nagle do aj zeby sie sprawdzic nawet kanggor, jedyny pograma ruiza moglvy zapuscic jakis trashtalk ...przed walka z aj duzo tego bylo
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 17:29   #8 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pierwszy_i_ostatni Zobacz post
No i co, że jest mistrzem? To nie znaczy, że może rozdawać karty. Wszystko zależy od kontraktu jaki podpisał. Biznes ponad wszystko. Że mistrz "może" albo wyrównane rudny powinny iść na korzyść czempiona - schowajcie do kieszeni. Równe idą na korzyść organizatora gali. Gala w Meksyku? Spoko, ale kto za to zapłaci? Kartele? Fajnie grać ofiarę. Ruiz zbija teraz reklamowy kapitał, bredzi, co to, by nie chciał, ale wie co podpisał, dlatego dziwi mnie, że ktoś myśli w tych czasach, że to "mistrz" dyktuje warunki. Hehehehhe.
Dlatego napisałem, że zależy kto będzie organizował. Jeżeli Hearn to w UK, jeżeli Haymon to w USA. W Meksyk nie wierzę. Nie wiem co było w kontrakcie.
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 18:37   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

@Puciu
Co do opinii " Anthony to "tylko" czlowiek, ale trzymajacy sie taktyki moze dlaej byc nr 1 ciezkiej przez lata."
Oczywiście AJ to tylko człowiek, jak każdy inny pięściarz, każdy kiedyś może zostać znokautowany, również Wilder czy Fury. Nie mniej jednak druga część zdania nijak się ma do rzeczywistości. Joshua nie jest i nie będzie w stanie realizować taktyki przez pełne 12 rund. Prędzej czy później przyjdzie kryzys. Wiemy już, że AJ nie ma podejrzanej szczęki, lecz po prostu mocno przeciętną szczękę. Kiedy jest wstrząśnięty ewidentnie odcina mu prąd i plan walki się sypie. Należy mieć także na uwadze jego problemy kondycyjne w drugiej części walki, które już niejednokrotnie wychodziły. Oczywiście nie należy go przekreślać w ewentualnych starciach z Wilderem czy Furym, gdyż Joshua to puncher, który potrafi niewątpliwie nokautować, jednak mając na uwadze powyższe względy pisanie o nim w kontekście 1 w wadze ciężkiej przez kolejne lata jest sporym nadużyciem.

@Roman Wojewoda
Haymon nie ma tu nic do gadania. Organizatorem pierwszej walki był Hearn, a Ruiz to była dobrowolna obrona, w związku z czym Brytyjczycy zabezpieczyli się klauzulą rewanżu, który postanowili wyegzekwować. Dlatego też Ruiz musi dać z marszu rewanż AJ. A jego marzenia o stoczeniu rewanżu w Meksyku czy 50 bańkach za walkę pozostaną tylko w sferze marzeń. Klauzula rewanżowa zakładała $10mln dla Andy'ego za ewentualny rewanż w przypadku jego wygranej pierwszej walki i tyle właśnie dostanie, nie więcej i nie mniej. A o tym gdzie odbędzie się rewanż zadecyduje Hearn, a pod uwagę brane są już ponoć tylko dwie możliwości, mianowicie NY oraz Cardiff
Pac-Man jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-06-19, 19:43   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Matchroom decyduje gdzie bedzie rewanz i prowadzi cala promocje. Ruiz nie ma nic do decydowani, moga probowac cos ugrac za cene mniejszej wyplaty, ale Hearn na to nie pozwoli.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania