boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-06-19, 00:06   #11 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

W Hiszpanii miała miejsce ewakuacja Wladimira Kliczko z rodziną z płonącego jachtu

nosytekim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 06:43   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

coz, tak jak nie dawano szans ruizowi w pierwszej walce, tak teraz nie daje sie szans AJ w rewanzu.

fakty sa takie, ze AJ mial ruiza na deskach po mocnej bombie, do tego wygral u wszystkich sedziow 1 ,2 i 5 runde. u jednego nawet 4.

a byl to najgorszy AJ w swojej karierze. wiec caly czas daje 70-30na korzysc anglika.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 10:11   #13 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Mi się wydaje, że Joshui brakuje zwyczajnie doswiadczenia i nie jest w optymalnej formie jesli chodzi o przygotowanie fizyczne. Wlad Kliczko w pare walk od pierwszej walki z Peterem wydawal sie duzo szybszy w kazdym elemencie i taki świeży. Joshui brakuje tej świeżości. Zamiast walki z Ruizem on powinien mieć 5 walk w jednym roku z solidnymi testerami i pobowac roznych styli i przygotowań siłowych. On był w lepszej formie fizycznej jak był amatorem, teraz rusza się jakby miał dodatowe obciążenie, wszystko wokniej, a do tego nie może wytrzymać kondycyjnie własnego tempa walki, bo np. z Takamem wyraznie był zmeczony i oddawał pole rywalowi. Biorąc na szybko rewanż z Ruizem nie zdążą wyciagnac wnioskow i poprawic elementow zaniedbanych od dawna. Ruiz moze okazać się do tego o wiele lepszy niz w pierwszej walce.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 14:03   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Mi się wydaje, że Joshui brakuje zwyczajnie doswiadczenia i nie jest w optymalnej formie jesli chodzi o przygotowanie fizyczne. Wlad Kliczko w pare walk od pierwszej walki z Peterem wydawal sie duzo szybszy w kazdym elemencie i taki świeży. Joshui brakuje tej świeżości. Zamiast walki z Ruizem on powinien mieć 5 walk w jednym roku z solidnymi testerami i pobowac roznych styli i przygotowań siłowych. On był w lepszej formie fizycznej jak był amatorem, teraz rusza się jakby miał dodatowe obciążenie, wszystko wokniej, a do tego nie może wytrzymać kondycyjnie własnego tempa walki, bo np. z Takamem wyraznie był zmeczony i oddawał pole rywalowi. Biorąc na szybko rewanż z Ruizem nie zdążą wyciagnac wnioskow i poprawic elementow zaniedbanych od dawna. Ruiz moze okazać się do tego o wiele lepszy niz w pierwszej walce.
zapewne joshua bedzie inaczej przygotowany, kliczko tez potrzebowal nokautow do zmian.

dla mnie to kwestia wagi, ze sprottem AJ mial 109kg, w walce zycia z kliczka juz 113. patrzac na sylwestke AJ ze sprottem , on na luzie moglby zejsc do 105 bez zadnego problemu, zadnej rewolucji w treningu czy odzywianiu.

wilder po zrobieniu masy miesniowej wazy 101 i to chyba optimum dla niego, AJ ewidentnie jest daleko poza optimum
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 17:43   #15 (permalink)
Administrator

Domyślnie

Wlasnie przeszla mi przez glowe pewna mysl. Mysle, ze Ruiz powinien wygrac kolejne starcie z AJ ale przypomnialem sobie jak powiedzial, ze chcial konczyc z boksem bo nie mial kasy. Teraz ma kase o ktorej pewnie nawet nie marzyl i jeszcze ja spoteguje. Dla Mexykanow juz jest bogiem i nie wiem czy nie zacznie odcinac kuponow od obecnej popularnosci. Mam takie przeczucie, ze po rewanzu (przegranym) z AJ sluch po nim zaginie. Cos jak ŚP Corrie Sanders.
--==Stabio==-- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 18:19   #16 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
zapewne joshua bedzie inaczej przygotowany, kliczko tez potrzebowal nokautow do zmian.

dla mnie to kwestia wagi, ze sprottem AJ mial 109kg, w walce zycia z kliczka juz 113. patrzac na sylwestke AJ ze sprottem , on na luzie moglby zejsc do 105 bez zadnego problemu, zadnej rewolucji w treningu czy odzywianiu.

wilder po zrobieniu masy miesniowej wazy 101 i to chyba optimum dla niego, AJ ewidentnie jest daleko poza optimum
Gdyby zrzucił do 105, to wyszedłby skatowany jak pies. Ten człowiek ma sto kilkanaście kilo mięśni, przy bardzo niskim poziomie tkanki tłuszczowej. Zrzucenie ok. 8 kilo z walki na walkę to kierowanie się na drogę do szpitala (osłabienie + przyjmowane ciosy).
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 18:23   #17 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał --==Stabio==-- Zobacz post
Wlasnie przeszla mi przez glowe pewna mysl. Mysle, ze Ruiz powinien wygrac kolejne starcie z AJ ale przypomnialem sobie jak powiedzial, ze chcial konczyc z boksem bo nie mial kasy. Teraz ma kase o ktorej pewnie nawet nie marzyl i jeszcze ja spoteguje. Dla Mexykanow juz jest bogiem i nie wiem czy nie zacznie odcinac kuponow od obecnej popularnosci. Mam takie przeczucie, ze po rewanzu (przegranym) z AJ sluch po nim zaginie. Cos jak ŚP Corrie Sanders.
Przykladow takich jest mnostwo i mozesz miec racje.
Najjasniejszym ostatnich lat jest Conor McGregor - gosc ktory w kilka lat doszedl na sam szczyt swiata MMA i samego sportu, ogromna popularnosc i zarobek grubo ponad 100mln $, zaczynajac od kompletnego zera.
Dodatkowo stworzyl wlasna marke Whiskey, ktora w kilka miesiecy wygenerowala obrot ponad miliarda $. Dzis jest juz ustawiony do konca zycia.
Po sportowym "gazie" w ktorym byl w latach '13-'16 nie ma sladu. Miliony przyszly, ogromny dobrobyt i fakt, ze nie musisz juz nic.
Nieprawdopodobna sztuka jest wtedy znalezc te "why" do cisniecia na podobnych obrotach, kiedy nie mialo sie niczego.
Najlepszym tego przykladem byl Floyd
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 19:20   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Moze sam joshu ma ten syndrom...tez handlowal podobno chrzczonym scatem na miescie a teraz miliony...gruby fury mowi ze sie poddal a moze mu sie juz nie chce jak kiedys
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 19:26   #19 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Moze sam joshu ma ten syndrom...tez handlowal podobno chrzczonym scatem na miescie a teraz miliony...gruby fury mowi ze sie poddal a moze mu sie juz nie chce jak kiedys
Chcialbym sie mylic, ale wydaje mi sie tak samo - mianowicie, ze AJ tez juz szczyt swoich mozliwosci osiagnal, pokochal zycie jakie ma i nie jest juz tak glodny sukcesu, jak kilka lat temu.
Dla dobra HW i samego boksu, dobrze jednak byloby gdyby wrocil ze zdwojona sila...
Ten ogromny bum na boks w UK ktory trwa do dzis, byl w glownej mierze zasluga popularnosci AJ.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-19, 20:17   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał --==Stabio==-- Zobacz post

Corrie Sanders rzeczywiście mało walczył, po przegranej z Vitalija (miał wtedy 38 lat) ale myślę że to z powodu wieku i kontuzji pleców. ( po walce z Alexey'm Varakinem, czyli 1 walka po przegranej z Vitalijem, Corrie ogłosił zakończenie kariery). Potem stoczył jeszcze 3 walki.

W kontekście Corriego , śmieszy mnie porównywanie sytuacji AJ do Władimira Kliczko typu: Władimir też przegrywał a potem został dominatorem. Takie gadanie to niby prawda ale też lekka komedia. Władimir miał w zanadrzu starszego brata, którego mógł wysłać na takiego twardziela jak Corrie Sanders.
Myśl, że gdyby młodszy z braci Kliczko przegrał podobnie jak ostatnio AJ to nie wyszedł by do rewanżu a wysłał właśnie Vitalija.
Joshua nie ma takiego "asa" w rękawie, a poza tym to by chyba nie przeszło bo jest wielką gwiazdą ( większa niz WK w 2003 roku) i ludzie oczekują JEGO rewanżu, a nie brata, przyjaciela czy rodaka.
Trochę dziwię się że masa kibiców zapomniał Władimirowi ten "myczek " z rewanżem. U Władimira to ostatecznie mozna bronic ze braterska miłość/ zemsta itp, ale u AJ to nie przejdzie.
W ogóle planuje stworzyc film gdzie obnażę , na ile to się da, brudne sztuczki braci Kliczków. Jest ich wiele, a ludzie ich nie znają, choć nie jest to wiedza tajemna.
Aczkolwiek, nie wiem czy uda stworzyc mi sie ten film z powodu małej ilosci czasu

A co do Conora?
Nie wydaje mi się żeby Andy podzielił los Conora. To nie ten typ człowieka ( oczywiście, że nasza ocena jest tylko z ich medialnych poczynań bo nie znamy tych osób osobiście).
Andy to skromny facet, ostatnio wiadomo jest 'na fali' ale i tak pozostaje sobą. Bardzo się cieszy z tego, że zdobył mistrzostwo dla swoich rodaków ale nie jest jakimś szpanerem.
W rewanżu, wiadomo to jest boks i też może przegrać, ale nie z powodu obijania się czy utraty głodu boksu.
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania