boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-06-19, 16:47   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 637 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 50
Domyślnie Joseph Parker chce powitać Oleksandra Usyka w wadze ciężkiej

Dużo mówiło się o walce Josepha Parkera (25-2, 19 KO) z Dereckiem Chisorą, potem Erikiem Moliną, ale ostatecznie Nowozelandczyk zmierzy się 29 czerwca z Alexem Leapaiem. Potem były czempion WBO w wadze ciężkiej chciałby sprawdzić w nowej kategorii wagowej Oleksandra Usyka (16-0, 12 KO).

- Moim zdaniem numerem jeden w wadze ciężkiej jest Tyson Fury. Po takiej przerwie zdołał wypaść doskonale z Deontayem Wilderem. To mówi samo za siebie. Jego poruszanie po ringu i poruszanie głową są znakomite. Teraz będzie tylko lepszy. Fury powiedział mi, że po raz pierwszy był w dobrej formie przed walką z Wilderem. Przed walką trzeba pracować nad techniką, a nie gubieniem wagi. To zaszkodziło mi przeciwko Whyte'owi
- powiedział Parker.

- Chciałbym powitać Usyka w wadze ciężkiej. To świetny zawodnik. Dokonał w wadze cruiser zadziwiających rzeczy. Chcę sprawdzać się z najlepszymi, a on na pewno należy do elity
- uważa Joseph.

Źródło: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-19, 16:53   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wolę stary pomysł Takam-Usyk.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-19, 17:00   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Mysle,że Parker by mocno leżał Usykowi. Z drugiej strony Parker,mimo,że kolosem w cieżkiej nie jest,to jednak jest to rasowy heavy. Samoańczycy są bardzo silni fizycznie. A dodatkowo Parker potrafi być i ostry i sliski. Ciekaw jestem jaki profil przyjąłby na Ukrainca? Dużo też zalezaloby od formy dnia. Bo jesli obudzilby sie w ringu tak szybko jak z Whytem,to znowu byłoby za późno na cokolwiek. Szczególnie z takim artystą jak Olek.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-19, 17:07   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Mysle,że Parker by mocno leżał Usykowi. Z drugiej strony Parker,mimo,że kolosem w cieżkiej nie jest,to jednak jest to rasowy heavy. Samoańczycy są bardzo silni fizycznie. A dodatkowo Parker potrafi być i ostry i sliski. Ciekaw jestem jaki profil przyjąłby na Ukrainca? Dużo też zalezaloby od formy dnia. Bo jesli obudzilby sie w ringu tak szybko jak z Whytem,to znowu byłoby za późno na cokolwiek. Szczególnie z takim artystą jak Olek.
Ale Takam na pewno nie jest mniejszy od Parkera, natomiast walka z tym drugim lepiej by się sprzedała. Pojedynek z byłym mistrzem na start robi wrażenie. A Parker ma dodatkowo bazę swoich kibiców. Ja bym zaryzykował, Nowozelandczyk ostatnio nie sprawia wrażenia człowieka, któremu bardzo zależy.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-19, 17:35   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał thekudiq Zobacz post
Wolę stary pomysł Takam-Usyk.
Ja nie, mi walka usyka z parkerem pasowaka by bardziej ze wzgledu na podwyzszony poziom ryzyka.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-19, 22:05   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Obydwa zestawienia z Usykiem świetne. Garnek mówił ostatnio o możliwej walce Parkera z Chisorą, jeśli oczywiście Del Boy pokona Szpileczkę. Też macie wrażenie, że uczestniczymy w agonii tego portalu?
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-19, 22:11   #7 (permalink)
challenger

Nominowany 23 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
Obydwa zestawienia z Usykiem świetne. Garnek mówił ostatnio o możliwej walce Parkera z Chisorą, jeśli oczywiście Del Boy pokona Szpileczkę. Też macie wrażenie, że uczestniczymy w agonii tego portalu?
Choć ostatnio się nie udzielałem, to cały czas zaglądam na boxing... wielka szkoda, ale chyba jest jak piszesz... Szkoda, że właściciel ma to gdzieś. Jak sobie pomyślę, jak to miejsce wyglądało kilka lat temu, gdy wręcz tętniło życiem, to naprawdę określenie agonia pasuje tu idealnie...
Kosmonauta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-19, 05:41   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post

Niestety ale tak. Mocno to wszystko pospadało w ostatnich dwóch latach.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-19, 07:45   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Parker zdecydowanie lepszy od Takama. Obaj grają w tej samej lidze ale Kameruńczyk bądź co bądź jest już na równi pochyłej a Parker to wciąż młody, nierozbity pięściarz z czołówki. Poza tym zwyczajnie jest trudniejszy od trochę jednowymiarowego Takama który nie miałby większych szans na złapanie swojego dystansu. Joe powinien być szybszy, bardziej ruchliwy, ma też lepsze warunki i dobrą wydolność. Postawiłby Usykowi trudniejsze warunki. Usyk - Takam to dla mnie 90-10, Usyk -Parker 70-30.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-19, 12:03   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Pytanie czy to ambicja parkera czy kolejna juz walke na odcinanie kuponów z rekordu. Moim zdanien to drugie, sytacjia win win dla Parkera jak przegra nikt nie będzie mial problemow przeciez przegral z zawodbikiem top p4p...jak wygra to znowu stanie kolejce do duzych wyplat. Jeszcze kaska pewnie wpadbie o d papcia cherna za kolejna walke na jego gali. Podsunowujac jakos tam sie przygotuje...ale bardziej by mnie przekonal zabiegajac o rewanz z whytem.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania