boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 18-06-19, 06:49   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Fury: Ortiz ma 147 lat, Wilder go znokautuje

Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) nie przewiduje, żeby Luis Ortiz mógł zniweczyć plany o jego rewanżu z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Niepokonany Brytyjczyk twierdzi, że Wilder znokautuje rywala dużo szybciej niż to miało miejsce w ich pierwszym pojedynku. W marcu 2018 roku w Barclays Center Amerykanin po poważnych kłopotach w siódmej rundzie znokautował Kubańczyka w dziesiątym starciu.

Wspomniana walka rewanżowa odbędzie się prawdopodobnie w październiku lub w listopadzie. Aby doszło do kolejnego rewanżu (Fury vs Wilder), także „Gypsy King” musi wygrać następną walkę, w której zmierzy się być może z Jarrellem Millerem lub Kubratem Pulewem.

- Nie martwię się tym wcale. Tak jak już mówiłem wcześniej, Luis Ortiz ma 147 lat. Wilder znokautuje go dużo szybciej niż zrobił to ostatnim razem. Wierzę, że załatwi to w kilka rund, szybko trafi mocnym ciosem i będzie pozamiatane. On nawet nie ma pod sobą nóg, co nie jest dziwne, skoro ma 147 lat. W pierwszej walce to było coś nowego dla Deontaya, pierwszy raz walczył z doświadczonym mańkutem. Myślę, że wygra szybko, ale gdyby jednak stało się coś złego i został znokautowany… Kiedy jedne drzwi się zamykają, to inne się otwierają. Co będzie, to będzie – podsumował charyzmatyczny Brytyjczyk.

Źródło: Boxingscene

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 09:46   #2 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Co za świr Ale ma rację, jak na moje oko to tym razem pójdzie dużo sprawniej i bez całej tej szarpaniny. Wydaje mi się, że Wilder po ostatnim zabójstwie na Brazzersie i blamażu AJ'a urósł bardzo i będzie tą maskę bestii ochoczo zakładał coraz częściej.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 09:49   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Pewnie tuż przed rewanżową walką Bombera z Kongiem, Tajson zmieni jeszcze zdanie 4 razy w ciągu 48 godzin do pierwszego gongu. Za to go uwielbiam.

Swoją drogą, ktoś z Szanownych Forumowiczów przyglądał się bliżej sprawie metryki Ortiza? O niejasnościach w tym temacie i branżowych dowcipach wiem od dawna, ale może ktoś zna więcej konkretnych szczegółów.
bladix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 12:23   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Nie ma na to żadnych dowodów i wszystko jest w fazie spekulacji. Ortiz wygląda staro, to jedyny fakt. Jest nagranie z 2005 roku, na którym wygląda całkiem młodo - więc bardzo prawdopodobne, że jeżeli ma zawyżony wiek to niewiele. Fury o tym wie, po prostu miesza im obu w głowie
Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 12:23   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Ta, 60 minimum
Big Daddy jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 12:57   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Choćby Ortiz miał i 247 lat to takiego Schwarza wciąga nosem. Niech by Fury wyszedł właśnie do King Konga (a ten wyrażał zainteresowanie walką z Brytyjczymiem) to mielibyśmy nieco inny obraz walki niż ta z minionego weekendu.
Osobiście od kogoś kto aspiruje do 1 HW, oczekuję większych wyzwań.
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 13:36   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

W sumie szkoda ze Ortiz tak sie uparł na tego Wildera bo rzeczywiscie mu on za bardzo nie pasuje...A takiego Furego to mógł Luis spokojnie pokonać.
Luis Omega jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 14:11   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

W teorii Wilder był łatwiejszy do ubicia z dwóch mistrzów, w praktyce Andy postawił na dobrego konia
kretos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 14:23   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luis Omega Zobacz post
W sumie szkoda ze Ortiz tak sie uparł na tego Wildera bo rzeczywiscie mu on za bardzo nie pasuje...A takiego Furego to mógł Luis spokojnie pokonać.
Ortiza pokonującego Fury'ego nie widzę kompletnie. Myślę i myślałem, że z całej wielkiej trójki Ortiz mógłby pokonać przede wszystkim Joshuę. Pamiętajmy, że Kubańczyk w pierwszej walce mocno skaleczył Wildera i radził sobie dobrze. Dla mnie to nadal jedna z ciekawszych opcji na pretendenta dla mistrzów, choć pewnie dla Wildera będzie już łatwiejszą przeszkodą niż w przypadku pierwszej walki.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-19, 14:40   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

To teraz Ortiz jest tym kto spokojnie pokona Fury'ego? Poprzednio mówiono to o Kliczce i Wilderze. Antyfani Fury'ego są już na poziomie proroków końca świata, data cały czas się zmienia ale przekonanie o własnej nieomylności pozostaje to samo, nieważne ile razy jest się w błędzie.
boks i czil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania