boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Kubrat Pulew albo Jarrell Miller kolejnym rywalem Tysona Fury'ego (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56383-kubrat-pulew-albo-jarrell-miller-kolejnym-rywalem-tysona-furyego.html)

Andrzej Pastuszek 17-06-19 20:02

Kubrat Pulew albo Jarrell Miller kolejnym rywalem Tysona Fury'ego
 

Niedługo po spektakularnie zakończonej walce Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO) z Tomem Schwarzem pojawiły się spekulacje co do kolejnego rywala "Gypsy Kinga", z którym ma się zmierzyć pod koniec września lub na początku października. Wedle dobrze poinformowanych źródeł grupa Top Rank negocjuje podpisanie kontraktu z Jarrellem Millerem, druga opcja to zaś Kubrat Pulew.

Pojedynek z Bułgarem można byłoby rozreklamować ewentualnie jako zemstę Tysona za porażkę Hughie Fury'ego z Pulewem. Sprawa obowiązkowej obrony tytułu z ramienia IBF mocno się oddaliła przez prawdopodobny rewanż Anthony'ego Joshui z Andym Ruizem. W tej sytuacji być może rzeczywiście "Kobra" zgodzi się na starcie z Furym.

Tymczasem "Big Baby" Miller potwierdził rozmowy z grupą Boba Aruma, która chciałaby widzieć go w swoich szeregach i na antenie ESPN.

Źródło: Boxing News

macius 17-06-19 20:24

No dobra, a gdzie w tym wszystkim wszem i wobec ogłaszany rewanż z Wilderem? Te gierki są tak nużące, jak książkowe wydanie "Gry o tron". Krętactwo, spiski, konfabulacje i manipulacje. A przecież sprawa jest prosta, chcemy tylko jak najszybciej jak największych walk.

Pawulon 17-06-19 20:26

Miller to niedługo przechodzi do Cruiser :)

ArturBorubar 17-06-19 21:05

Cytat:

Napisał macius (Post 600262)
No dobra, a gdzie w tym wszystkim wszem i wobec ogłaszany rewanż z Wilderem? Te gierki są tak nużące, jak książkowe wydanie "Gry o tron". Krętactwo, spiski, konfabulacje i manipulacje. A przecież sprawa jest prosta, chcemy tylko jak najszybciej jak największych walk.

Podobno chcą do tego doprowadzić w pierwszej połowie następnego roku, po rewanżu Wilder'a z Ortizem i kolejnej walce Tysona.

Mr.KO 17-06-19 21:31

Jarell Miller szybko wraca na salony.

Roman Wojewoda 17-06-19 21:47

Mam nadzieję, że nie dojdzie do szybkiego powrotu Millera. Znaleziono u niego wszystko co tylko możliwe, brakowało jeszcze żeby miał pod skórą wszytą jakąś kamizelkę kuloodporną i metalowe płytki w szczęce a także kamienie pod skórą pięści. Jego szybki powrót jest tak samo skandaliczny jak bierność na wydarzenia w Rydze.

boks i czil 18-06-19 01:15

Tak, kamienie pod skórą pięści (swoją drogą Wilder ma tytanowe elementy w dłoniach i nikomu to nie przeszkadza). W myśl starej zasady powtarzanej głupim, że koks to tak jakby mieć noże w rękawicach. W końcu tylu bokserów zmarło na ringu bo przeciwnik stosował doping. Ilu ich było?

...a tak, jeden Apollo Creed. I dalej Rocky IV jako podstawowe źródło informacji na temat dopingu w sporcie. :sarcastic:

Millera złapali, zawiesili na kilka miesięcy i tyle. Na drugi raz nie będzie oszczędzał i załatwi sobie Therapeutic Use Exemption jak Joshua. Wystarczy ogarnąć diagnozę na hipogonadyzm, niedobór hormonu wzrostu i już można na legalu stosować testosteron i HGH, a to dopiero początek listy dozwolonych środków dla tych bardziej uprzywilejowanych pięściarzy. :)

Luis Omega 18-06-19 02:06

Fajnie jakby Black Polska Big Baby Miller pokonał Furego na jesień ..Ciekawe co by wtedy rzekł ,,CLown King " po porażce...:jester:

Herszt 18-06-19 07:47

Obaj wybitnie leżą Tysonowi, Pulev ze swoim poruszaniem się tylko w przód i w tył i bez nokautującego ciosu z dość słabą obroną będzie rozbity.
Podobnie ma się sprawa z Millerem, ten zapewne skończyły jak Chisora, może w ciut lepszym stylu bo młodszy większy.

Szymon Aleksandrowicz 18-06-19 08:25

Może być i Miller i Pulev. Niech w końcu Tyson walczy z kimś z TOP 10.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.