boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Valcarcel: Andy Ruiz nie traci pasa, będzie on w stawce rewanżu (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56345-valcarcel-andy-ruiz-nie-traci-pasa-bae-dzie-w-stawce-rewana-u.html)

Konrad "Budyń" Budynek 14-06-19 06:39

Valcarcel: Andy Ruiz nie traci pasa, będzie on w stawce rewanżu
 

Niemal natychmiast po mocno zaskakującym, choć na pewno nie sensacyjnym zwycięstwie Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), zaczęły się pojawiać informacje, jakoby nowy czempion miał stracić co najmniej jedno ze swoich trofeów. Najpierw przebąkiwano o zwakowaniu pasa IBF z powodu rzekomego wcześniejszego wezwania do obrony z obowiązkowym pretendentem, Kubratem Pulewem, a ostatnio Tyson Fury wspomniał, iż dochodzą go nawet słuchy o tytule WBO dla zwycięzcy jego sobotniej walki z Tomem Schwarzem.

Jak się można było jednak spodziewać, była to narracja mająca na celu jedynie zwiększenie zainteresowania nadchodzącym pojedynkiem. Jak poinformował prezydent WBO Paco Valcarcel, trofeum znajdzie się w stawce planowanego w listopadzie lub grudniu rewanżowego starcia miedzy głównymi bohaterami 1 czerwca z Madison Square Garden.

- Wszystkie komentarze dotyczące odebrania mu wszystkiego, że powinien natychmiast bronić swojego tytułu, to plotki. Nie ma takiego problemu [z WBO], istnieją procesy, które muszą przejść wszyscy sportowcy, w tym Ruiz, w każdej organizacji. Mogę powiedzieć, że nie chcemy nikogo ukarać ani odebrać im tytułów. W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja prasowa, na której zostaną ogłoszone plany Ruiza - stwierdził wiekowy działacz. Czy zatem już za około tydzień nastąpi oficjalne ogłoszenie drugiego pojedynku?

Źródło: BoxingScene.com

bode 14-06-19 12:30

"Niemal natychmiast po mocno zaskakującym, choć na pewno nie sensacyjnym zwycięstwie Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO)"
Konrad, jeśli to nie było sensacyjne zwycięstwo, to ja już nie wiem kiedy możemy mówić o sensacyjnym wyniku walki.

Luis Omega 14-06-19 13:58

Heh dokłądnie teraz sie okazuje ze wszyscy sie tego spodziewali ale nie chcieli zapeszać..

Z!D0 14-06-19 14:30

Jeśli na faworyta jest kurs około 1.05 i nie wykazuje on przed walką cech świadczących o złej formie, to w przypadku jego przegranej można mówić o sensacji. Słownik definiuje sensację jako "zaskakująca wiadomość lub niezwykłe wydarzenie budzące powszechne zainteresowanie", więc tak, to była sensacja.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.