boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-06-19, 19:25   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie Chisora: mam nadzieję, że nie będzie uciekał| Szpilka: wygram tę walkę. Wierzę w to

Dereck Chisora (30-9, 21 KO) krótko zapowiedział swoją lipcową walkę z Arturem Szpilką (22-3, 15 KO). - Mam nadzieję, że ten gość nie będzie uciekał jak Jack Russell (jedna z ras psów należąca do grupy terierów - red.) - pisał w mediach społecznościowych "WAR".

A co o tym pojedynku, do którego dojdzie 20 lipca w Londynie, ma do powiedzenia Artur Szpilka?

- Nie chcę mówić, że będę walczył tak, czy inaczej, skupiam się tylko na tym, co muszę zrobić, by 20 lipca wyjść do ringu i wygrać. Wygram tę walkę, wierzę w to, nawet jak miałbym wyjść z siebie. Jednego jestem pewien – to będzie widowiskowa walka. Kibice długo jej nie zapomną - mówi "Szpila" w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.

- Nie oczekujcie niczego innego niż wojny. Szpilka wytrwał dziewięć rund z Deontayem Wilderem. Dereck wyjdzie do tej walki w najlepszej formie w karierze. To będzie eksplozywna kolizja w wadze ciężkiej - dodał David Haye, współpracujący z Chisorą.

Źródło: redakcja, Twitter, sport.tvp.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 19:55   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

wyjsc z siebie to nie znaczy ze obrywasz i nic sobie z tego nie robisz. Dostajesz i zaczynasz sie cofac.Tak to jest od zawsze.
Po prostu musi zawalczyc cos innego, nowego, na wyzszym poziomie inaczej bedzie zle.
Pytanie jest tylko czego nauczylem sie nowego od ostatniej walki poniewaz 20 lipca to juz wkrotce i nikt nie zalatwi tego za mnie.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 20:44   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Szpilka musi dać walkę życia aby zwyciężyć jeżeli będzie w stanie wytrwać cały dystans na wstecznym i nie da się ponieść emocjom tylko punktując a nie bijąc się przetrwa to ma szanse zwyciężyć na pkt, coś jak jego walka z Adamkiem czy te 9rund z Wilderem ale lepiej dlatego nie chce mi się wierzyć że on teraz nagle wskoczy na wyższy poziom bo jeśli nie zaprezentuje się lepiej niż we wszystkich swoich dotychczasowych walkach zostanie stłamszony i wyliczony.
Victor Van Dort jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 20:58   #4 (permalink)
contender

Domyślnie

Panowie, zawsze kiedy Szpila walczy z ofensywnie nastawionym przeciwnikiem to ma kurewskie problemy. Chisora który niedawno znokautował Takama i dał dwie świetne walki z Whytem, to raczej nie jest jego poziom. Nie mam pojecia jak bardzo Dereck musialby zlekceważyć Artura, żeby ten miał w ogóle jakies szanse. Swarmer + Szpila = KO/TKO.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 21:51   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Dajcie spokój z obskakiwaniem Szpilki, to już dawno i nieprawda, tak było kilka lat temu i 10 kg temu, teraz to jest rozbitek, który przy pierwszym zagrożeniu głupieje i do widzenia. Sam nie ma szans na KO, a ten drugi będzie jeszcze cały czas na niego konsekwentnie lazł, bo inaczej nie umie, kwestia jak będzie przygotowany Chisora i w której rundzie się skończy.
legos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 23:45   #6 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Dokładnie. Najsłabszy możliwy Adamek to nie Chisora, który zawsze był prawdziwym ciężkim, miał czym uderzyć, potrafił przyjąć jak mało kto, a i ciąg na bramkę ma. Nie będzie sobie nic robił z ciosów Polaka, to nie będzie długa walka.

Oczywiście, że będzie uciekał, tylko jak długo ...
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-06-19, 00:38   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Moze dogadali sie juz do wyniku podczas krecenia pitbulla i postawia osoby zaprzyjaznione u bukow...
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-06-19, 06:27   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Pytanie w której rundzie deski gita. Tylko jego dobra praca nog odwlecze nokaut do drugiej fazy pojedynku.
A tak nawiasem ile szpila za to dostanie ?
whisky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-06-19, 07:09   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Widziałem ostatnio przypadkiem Chisorę w Londynie - naprawdę wyglądał nieciekawie.
Nie chodzi mi o stopień otłuszczenia, bo tutaj raczej nigdy nie był gladiatorem ale o jego ruchy a może bardziej odruchy. Wyglądał na bardzo ale to bardzo zmęczonego życiem. Tak jakby te wszystkie bomby, które przyjął odcisnęły już na nim wyraźne piętno.

Nie wiem w jakim stanie Dereck wyjdzie do ringu ale czy Szpilka byłby tak głupi, żeby rzucać się w paszczę lwa? Bo oczywiście z Chisorą z walki z Whytem nie ma czego szukać. Może obóz Szpilki wie, że z Chisorą nie jest zbyt dobrze i widzą realną szansę?

Inna sprawa, że Szpilka dostanie pewnie niezłą kasę za tą walkę a obecnie jest pewnie w stanie -typowego dla siebie - pozytywnego podniecenia związanego z nowym trenerem.
miquel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-06-19, 07:49   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Moze dogadali sie juz do wyniku podczas krecenia pitbulla i postawia osoby zaprzyjaznione u bukow...
no ale widziałeś jak realnie wyglądała ta walka w pitbullu? a przecież panowie grali na całego
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania