boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Michael Hunter w Polsce. Kilka rund z Różańskim, ciężka praca z Chyckim (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56332-michael-hunter-w-polsce-kilka-rund-z-ra-aa-skim-ciae-ka-praca-z-chyckim.html)

Krystian Sander 12-06-19 18:27

Michael Hunter w Polsce. Kilka rund z Różańskim, ciężka praca z Chyckim
 

Michael Hunter (17-1, 12 KO), jak już wiemy, przebywa obecnie w Polsce, a konkretnie w Katowicach. Okazję do przesparowania dziś kilku rund z Amerykaninem postanowił wykorzystać Łukasz Różański, który szykuje się do walki z Izu Ugonohem. Jednak "Bounty Hunter" nie pojawił się w Polsce po to, by być sparingpartnerem boksera z Rzeszowa. Główny cel wizyty jest inny.

Amerykanin spędzi najbliższe tygodnie w Polsce (planowo łącznie 25 dni), by wykonać ciężką pracę ze swoim trenerem od przygotowania fizycznego, a więc Jakubem Chyckim. Obu panów czekają treningi fizyczne i badania, dalszy etap poznawania się i budowania współpracy.

W przyszłym tygodniu Łukasz Różański ponownie ma przesparować z Hunterem kilka rund. Wszystko powinno się więc zamknąć w dwóch sparingach Polaka i boksera z USA. Po dzisiejszym sparingu Różański wrócił do Rzeszowa i tam kontynuuje przygotowania do lipcowego starcia z Izu.

Hunter wylądował w naszym kraju 2 czerwca, a kilka dni temu z trybun PGE Narodowego obserwował mecz Polska - Izrael.

Źródło: redakcja

darulka 12-06-19 21:21

Bezcenna nauka dla Rozanskiego. Oby tylko nie zrezygnowal po tych kilku rundach;-)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.