boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-06-19, 05:18   #21 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No przecież mówi, że głodował. Widocznie je więcej niż zarabia.

kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 07:08   #22 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał kretos Zobacz post
No przecież mówi, że głodował. Widocznie je więcej niż zarabia.
hahaha, ten komentarz zrobił mi dzień. Czapki z głów, dziękuję.
bladix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 07:11   #23 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Ciezko sie to czyta najbardziej zabawny jest komentarz...że mogl skonczyc dobrą szkołę i rozkrecic biznes. W Usa dobra szkola to wielki wydatek ,a biznes jaki moze rozkrecic meksykaniec to budka z tachos. Sportowcy zawodowi zarabiaja na rywalizacji, gdy ktos chce za to zapłacić.Bokser ,trenerom i zapleczu musi oddac 40%.wynajecie sali przygotowania ,to nie jest za darmo. Nie sa mistrzami intelektu i chcą zarabiac na sporcie. Jemu sie udało ,jak niewielu.

[WYCIECZKA PERSONALNA - red.]

30 : 1 takim m/w był kurs ,wiec uwazam ,że to dysnejowska historia ,grubiutkiego meksykańca ,ktory zmienił historie HW.
Nie mierz go swoja miarą ,bo moze nie zabaluje i sie nie zawinie...
Ja podzielam zdanie Pierwszy i ostatni. Gadanie boksera, że albo będę zarabiał kokosy w boksie, albo idę w świat przestępczy jest żałosne. Można robić dziesiątki innych rzeczy, nawet bez studiów, wykonywać proste zawody. Miliony ludzi tak żyje. Kownacki chyba do niedawna też robił na budowie.

To tak samo jak słyszę czasami w TV uciemiężonych chłopaków z Polskich blokowisk jacy to są biedni i bez szans. Po twarzach widać często, że przepici i przećpani, poza tym z tego co wiem to edukacja w Polsce jest darmowa. No ale jak się nie chce ani uczyć, ani pracować to później opowiada się w łzawych programach jacy my to pokrzywdzeni przez los i system.

Obecnie niestety na świecie dominuje kult ofiary.

Z tego co pisze Kubakj to Ruiz też coś fantazjuje.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 09:52   #24 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Mi się nie chce wierzyć że dostawał taki hajs ale to moje widzenie. 200k za jakiegoś łebka? pojebałoby by ich, tzn Aruma i dziś HAymona
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 09:56   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Mi się nie chce wierzyć że dostawał taki hajs ale to moje widzenie. 200k za jakiegoś łebka? pojebałoby by ich, tzn Aruma i dziś HAymona
jak widać nie , chłop miał potencjał na zostanie mistrzem i Ci którzy byli przy nim na pewno to widzieli.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 11:19   #26 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

tto dlaczego Arum olał przetarg jak walczył z Parkerem? kupy się to Puciu nie trzyma
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 11:31   #27 (permalink)
champion

Domyślnie

Boks to na tyle specyficzna dyscyplina, że rzeczywiście potrafi odmieniać losy ludzi w jednej chwili. Przykładów pięściarzy rodem z Brooklynu można by mnożyć. Wierzę w to co mówi Ruiz, niech to zwycięstwo da mu jeszcze większą motywację. W ewentualnym rewanżu gdzie przepracuje jeszcze lepszy obóz przygotowawczy, szanse Joshuy na odzyskanie tytułów nie będą jednoznaczne...
Winky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 17:22   #28 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał omen Zobacz post
Ja podzielam zdanie Pierwszy i ostatni. Gadanie boksera, że albo będę zarabiał kokosy w boksie, albo idę w świat przestępczy jest żałosne. Można robić dziesiątki innych rzeczy, nawet bez studiów, wykonywać proste zawody. Miliony ludzi tak żyje. Kownacki chyba do niedawna też robił na budowie.

To tak samo jak słyszę czasami w TV uciemiężonych chłopaków z Polskich blokowisk jacy to są biedni i bez szans. Po twarzach widać często, że przepici i przećpani, poza tym z tego co wiem to edukacja w Polsce jest darmowa. No ale jak się nie chce ani uczyć, ani pracować to później opowiada się w łzawych programach jacy my to pokrzywdzeni przez los i system.

Obecnie niestety na świecie dominuje kult ofiary.

Z tego co pisze Kubakj to Ruiz też coś fantazjuje.
Ofiarą być łatwiej, bo wtedy można przyjąć pozycję roszczeniową. Jestem taki biedny i pokrzywdzony, więc coś mi się należy. Też mi się czasem niedobrze robi jak słucham bądź czytam niektóre wywody. Nie twierdzę, że wszystko to bajki, ale co niektórzy na całego koloryzują, chcąc wzbudzić w ludziach więcej podziwu. Jak jest z Ruizem, nie wiem. Intuicja mi podpowiada, że sporo w tym prawdy, ale zaczyna już trochę dodawać od siebie.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 20:23   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

[QUOTE=Tejksio;599767 ale co niektórzy na całego koloryzują, chcąc wzbudzić w ludziach więcej podziwu. .[/QUOTE]
Tak ale nie tylko w ludziach. czesciej nawet maja potrzebe wzbudzic u siebie samego podziw.
Czesto przejawia sie to w pewna forme agresji. Ciezko zaakceptowac ze ktos ma czelnosc odbierac ci rozmiar twojego sukcesu.
Rozmiar stworzyles sobie sam w glowie, dziennikarze ktorym zalezy na kliknieciach i koniecznie chca z toba pogadac np o biezacych problemach... spolecznych, ogolnie mozliwosci wspolczesnych mediow ktore z dnia na dzien moga napotkana osobe na ulicy wywindowac tak wysoko ze caly kraj o nim bedzie mowic.
to jest nie do ogarniecia przez ludzka glowe szczegolnie gdy ta glowa jeszcze pare lat temu wygladala jak pizda, w szkole same dwoje itp.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-06-19, 20:28   #30 (permalink)
champion

Domyślnie

Andy piepszy jakies pierdoly. Jak om mogl rok temu nie miec pieniedzy? Zarobil ponad 1 banke z Parkerem, fakt duzo zabraly podatki i wydatki dla promotora i mangera i calego teamu i na zadne domy nie starcza, bo z 1 banki $ jak mu zostalo 300 tys $ to by dobrze bylo.... a to nawet mieszkania nie kupi w NYC.

Dopiero teraz zarobi wielkie pieniadze. Raczej bedzie jak to bylo z Maidana. Dostanie mega kase, a potem nikt mu nie zaoferuje zadnych pieniedzy i baju baju jak przegraz z Joshua. Jak wygra 2 walke, to wtedy moze miec dobre paydaye conajmniej 2.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania