boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Tevin Farmer wraca na gali Hooker vs Ramirez walką z Guillaumem Frenois (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56323-tevin-farmer-wraca-na-gali-hooker-vs-ramirez-walkae-z-guillaumem-frenois.html)

Konrad "Budyń" Budynek 12-06-19 06:46

Tevin Farmer wraca na gali Hooker vs Ramirez walką z Guillaumem Frenois
 

Nieaktywny od marca czempion IBF kategorii super piórkowej, Tevin Farmer (29-4-1, 6 KO) swój kolejny występ zaliczy 27 lipca, podczas gali w Dallas, gdzie walką wieczoru będzie pojedynek unifikacyjny o pasy WBC i WBO w limicie do 140 funtów pomiędzy Mauricem Hookerem a Jose Ramirezem. Przeciwnikiem "Amerykańskiego Idola" będzie obowiązkowy pretendent federacji, Guillaume Frenois (46-1-1, 12 KO).

Ostatnim przeciwnikiem Farmera był Jono Carroll, którego czempion pokonał jednogłośną decyzją sędziów. "L'Expert" z kolei pauzuje od połowy grudnia zeszłego roku, kiedy to zanotował remis... również w walce z Brytyjczykiem. Jak wiemy, obóz Farmera usilnie próbuje doprowadzić do walki unifikacyjnej ze znakomitym Gervontą Davisem, jednak ani "Tank", ani ludzie dbający o jego interesy póki co nie palą się do tego pomysłu.

Źródło: ESPN


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.