boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Miarka się przebrała, WBO zarządza natychmiastowy przetarg na walkę Kowaliow vs Yarde (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56295-miarka-siae-przebraa-wbo-zarzae-dza-natychmiastowy-przetarg-na-walkae-kowaliow-vs-yarde.html)

Konrad "Budyń" Budynek 07-06-19 07:55

Miarka się przebrała, WBO zarządza natychmiastowy przetarg na walkę Kowaliow vs Yarde
 

W ostatnich miesiącach obozy mistrza WBO wagi półciężkiej, Siergieja Kowaliowa (33-3-1, 28) i obowiązkowego pretendenta Anthony'ego Yarde (18-0, 17 KO) prowadziły negocjacje, które wydawało się zaowocowały osiągnięciem porozumienia. Wszystkie sprawy miały być na ostatniej prostej do oficjalnego potwierdzenia pojedynku 29 czerwca w Rosji, jednak, jak to często bywa w takich sytuacjach, tuż przed metą pojawiły się problemy, być może nie do przeskoczenia.

Obóz Rosjanina, z tylko sobie znanych przyczyn, zapragnął przesunięcia walki na sierpień. Strona brytyjska się na to nie zgadza i sprawa utknęła w martwym punkcie. Jednak dzisiejszego poranka federacja WBO znalazła na to rozwiązanie. Ogłosiła bowiem natychmiastowy przetarg.

Ze względu na zaawansowany poziom negocjacji odbędzie się on już 11 czerwca, a więc w najbliższy wtorek. Minimalna kwota oferty to 300 tysięcy dolarów. Oczywiście, teoretycznie może on zostać przesunięty, a samo orzeczenie WBO, być może, ma zmusić którąś ze stron do zmiany stanowiska, co pozwoli zawrzeć umowę przed powyższym terminem. Więcej szczegółów poznamy w przyszłym tygodniu.

Źródło: World Boxing Organization, Michael Benson

macius 07-06-19 10:00

Literówka w nagłówku ;)

Kiedyś kibicowałem Kowalowi, ale po jego ekscesach z biciem bab i plotach, że to zwykła moczymorda jest, przestałem. Ogólnie odpychający facet. Yarde z kolei nie prezentuje w ringu nic, co by mnie zaciekawiło, dlatego chętnie zobaczę ile jeszcze Kowala w Kowalu zostało.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.