boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Dawejko możliwym rywalem Gassijewa 27 lipca (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56294-dawejko-moa-liwym-rywalem-gassijewa-27-lipca.html)

Krystian Sander 06-06-19 23:03

Dawejko możliwym rywalem Gassijewa 27 lipca

Murat Gassijew (26-1, 19 KO) 27 lipca prawdopodobnie będzie walczył z Joeyem Dawejką (19-7-4, 11 KO). Do tego pojedynku ma dojść na karcie gali DAZN w Teksasie - w głównej walce zobaczymy starcie Maurice Hooker vs. Jose Carlos Ramirez.

Dla Rosjanina będzie to powrót na ring po roku przerwy, a zarazem debiut w wadze ciężkiej. O Dawejce jest głośno od kilku dni; wedle plotek miał on znokautować na sparingu Anthony'ego Joshuę.

Walka Gassijew - Dawejko to materiał na ciekawe widowisko. Pojedynek jest niemal pewny, ale jeszcze nie został oficjalnie potwierdzony.

Źródło: redakcja, Twitter

effukt 07-06-19 04:07

po pokonaniu aj, dawejko wydaje się być faworytem xd

robercik 07-06-19 11:13

Rywal jak na pierwszą walkę w HW niezły.

Konrad "Budyń" Budynek 07-06-19 11:59

Mówi się, że Joey dostał walkę w zamian za trzymanie gęby na kłódkę po spałowaniu AJa.

robercik 07-06-19 12:39

Cytat:

Napisał Konrad "Budyń" Budynek (Post 599445)
Mówi się, że Joey dostał walkę w zamian za trzymanie gęby na kłódkę po spałowaniu AJa.

Gdzie sie tak mowi? Haha. To sa wymysly dzieci neo na zagranicznych forach. Przeciez treningi itd. odbywaja sie za zamknietymi drzwiami, a kazdy sparingpartner ma prawdopodobnie kary umowne za mowienie publicznie o tym co dzialo sie na treningach. Poza tym co to by byla za nagroda. Walka z Gasijewem wzamian za niemowienie o nokaucie na AJu podczas sparingow? To fajna mi nagroda, wpierdol od silniejszego i lepiej wyszkolonego zawodnika, prawdopodobnie za jakies drobne.

SlawekW 07-06-19 13:25

Cytat:

Napisał robercik (Post 599448)
Gdzie sie tak mowi? Haha. To sa wymysly dzieci neo na zagranicznych forach. Przeciez treningi itd. odbywaja sie za zamknietymi drzwiami, a kazdy sparingpartner ma prawdopodobnie kary umowne za mowienie publicznie o tym co dzialo sie na treningach. Poza tym co to by byla za nagroda. Walka z Gasijewem wzamian za niemowienie o nokaucie na AJu podczas sparingow? To fajna mi nagroda, wpierdol od silniejszego i lepiej wyszkolonego zawodnika, prawdopodobnie za jakies drobne.

To jak rozumiem byłoa najzwyklejsza ironia kolegi wcześniej.

Niemniej sama plotka o nokaucie, myślę że zrobiła Dawejce robotę - pytanie czy to dobry czy zły PR - bo on trochę był traktowany jak gate keeper, w tej roli też wystąpi z Gassijewem, ale co poniektózy promotorzy pewnie przy jego nazwisku postawili znak zapytania, czy aby nie jest także ryzykiem.

Tejksio 07-06-19 14:06

Cytat:

Napisał robercik (Post 599448)

Ja akurat widzę w tym sens. Nikt nie mówi o ogłaszaniu wszem i wobec, raczej chodziło koledze o jakieś "wiarygodne przecieki". A pojedynek z Gassijewem to dobra opcja dla Dawejki. Rosjanin jest nowy w tej wadze, nie wiadomo jaki w niej będzie silny, przewaga szybkości też mu raczej nie grozi. Nie takie upsety się zdarzały.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:06.