boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Oficjalnie: Maurice Hooker vs Jose Ramirez o pasy WBC i WBO 27 lipca w Dallas (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56285-oficjalnie-maurice-hooker-vs-jose-ramirez-o-pasy-wbc-i-wbo-27-lipca-w-dallas.html)

Konrad "Budyń" Budynek 06-06-19 07:44

Oficjalnie: Maurice Hooker vs Jose Ramirez o pasy WBC i WBO 27 lipca w Dallas
 

Dzisiejszej nocy liżąca głębokie rano po sobotniej porażce Anthony'ego Joshui grupa Matchroom oficjalnie potwierdziła, iż 27 lipca w Dallas odbędzie się pojedynek unifikacyjny w wadze super lekkiej pomiędzy czempionem WBO Mauricem Hookerem (26-0-3, 17 KO) a mistrzem WBC, Jose Ramirezem (24-0, 16 KO). Pojedynek będzie transmitowany przez DAZN, mimo, iż Ramirez jest związany z grupą Top Rank i ESPN.

W ciągu najbliższych miesięcy w limicie 140 funtów pozostaną jedynie dwaj mistrzowie, bowiem w finale turnieju WBSS mający pas IBF Josh Taylor spotka się z czempionem WBA, Regisem Prograisem. Istnieje zatem szansa, że przed końcem roku uda się doprowadzić do pełnej unifikacji całej dywizji.

W wyniku tej informacji wydaje się, że możemy w niedługim czasie spodziewać się także ogłoszenia szczegółów starcia Wasyla Łomaczenki z Lukiem Campbellem. Eddie Hearn i Bob Arum bowiem pracowali razem, aby dopiąć obie walki i osiągnąć zadowalający dla każdej ze stron consensus. Skoro Brytyjska stajnia mogła już potwierdzić galę w wadze super lekkiej, to znaczy, iż unifikacja kategorii lekkiej także jest prawdopodobnie dopięta w 100%.

Źródło: Matchroom Boxing

TheShadowOne 06-06-19 12:35

Uff.. Teraz w tle będzie wisieć unifikacja wszystkich tytułów:) Dobrze się dzieje w limicie 140


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.