boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 24-05-19, 20:50   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Hrgović: z Furym będzie najtrudniej. Joshuę i Wildera pokonałbym już teraz

Duża nadzieja wagi ciężkiej Filip Hrgović (7-0, 5 KO) zmierzy się w sobotę z Gregorym Corbinem, a potem będzie celował w pojedynek z Dereckiem Chisorą. "Animal" uważa, że już dziś jest gotowy na najlepszych i poradziłby sobie w walce z każdym. Hrgović zgłosił swoją kandydaturę do walki z Anthonym Joshuą po "wysypaniu się" Jarrella Millera, ale zdawał sobie sprawę, że to mało prawdopodobne, że dostanie szansę.

- Moi promotorzy zgłosili moje nazwisko do walki z Joshuą, ale wiedziałem, że to mało prawdopodobne, bo miałem tylko siedem walk i nie biłem się jeszcze w USA. Byłem gotowy, ale wiedziałem, że będzie trudno dostać walkę. Jestem lepszy niż Anthony Joshua i Deontay Wilder. Mogę ich pokonać już teraz. Sparowałem z Wilderem w 2014 roku na obozie Davida Haye'a. Deontay jest dobry dla boksu, ale ma dużo mankamentów
- powiedział Hrgović.

- Największy problem będę miał z Tysonem Furym. To świetny bokser. Jest szybki, duży i śliski. Pokonał Wildera. Tamten werdykt to nieporozumienie. Doskonale, że pokonał depresję i wrócił do formy. Był lepszy od Wildera, wygrałby też z Joshuą. Świetny pięściarz, silny umysł, dobry technik
- ocenił Filip.

Źródło: iFL TV

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-05-19, 22:18   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Sodówa na maxa. Gosc kompletnie niezweryfikowany i poki co nic nie pokazal. Od Powietkina by zebral oklep. Whyte tez by go mogl usadzic. A on na aj i wildera sie czai..
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-05-19, 22:37   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał jassin Zobacz post
Sodówa na maxa. Gosc kompletnie niezweryfikowany i poki co nic nie pokazal. Od Powietkina by zebral oklep. Whyte tez by go mogl usadzic. A on na aj i wildera sie czai..
Nie przywiązywalbym do tego wiekszej uwagi To raczej buńczuczne gadanie. Hrgovic jest mocny,ma warunki,ma wszystko,ale brakuje mu sprawdzianu pokroju właśnie AJ.. Wyjscia do takiego lisa jak Wlad. Stary niby..tak... Ale i jak doświadczony i przygotowany?!.. To był uniwerek Anthony'ego. Coś podobnego zaliczył Wilder z Ortizem i Furym, i Fury z Kliczką i Wilderem..Tego tym wszystkim napalonym prospektom brakuje.. AJ, Wilder i Fury są aktuanie w swojej lidze...Ale jak najbardziej - jako fan - zapraszam do niej gosci pokroju Hrgovicia,Yoki,Ajagby,Joyce'a..
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-05-19, 22:38   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Normalnie pękam ze śmiechu. Wracaj do obijania emerytów.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-05-19, 05:33   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Dobrze, że chłopak jest pewny siebie. Jego kariera wygląda na sensownie prowadzoną. Ma jeszcze dużo czasu walki z TOPem. Na razie niech zbiera doświadczenie na Profi. Przy obecnej licznie prospektów Hrgovic, Joyce, Dubois, Yoka, Ajakba, Dyczko zanim dojdzie do ich walk z największymi być może będą weryfikowani pomiędzy sobą. To już powoli nadchodzi bo Dubois Gorman ponoć już w lipcu nas czeka.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-05-19, 07:58   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

poprostu promocja swojej osoby, taki Wilder od 2 czy 3 lat nie potrafi wypowiedzieć się bez wspominania o aj
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-05-19, 17:32   #7 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

No chłopak zaczyna sie promować I bardzo dobrze.
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-05-19, 19:16   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
poprostu promocja swojej osoby, taki Wilder od 2 czy 3 lat nie potrafi wypowiedzieć się bez wspominania o aj
A Ty od 2 czy 3 miesięcy nie potrafisz napisać posta nie wspominając o Wilderze. Każdy promuje się, jak umie
bode jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-05-19, 19:26   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
A Ty od 2 czy 3 miesięcy nie potrafisz napisać posta nie wspominając o Wilderze. Każdy promuje się, jak umie
Ale co skłamałem znowu? Co tak targa fanami mistrza wbc, że jak wspominam fakty z jego kariery to muszą reagować?
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-05-19, 19:34   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Nie jestem jego fanem, ani jego hejterem. I nie zarzuciłem Ci kłamstwa żadnego.

I czy ja skłamałem? Jakież to emocje targają skrajnymi hejterami Wildera, że jak tylko ktoś cokolwiek powie w jego obronie, od razu wychodzą z nor? :D

Pozdro Puciu, no offense
bode jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania