boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 24-05-19, 17:45   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Łukasz Różański: Izu nie ma na rozkładzie żadnego wielkiego nazwiska

6 lipca na gali KnockOut Promotions w Rzeszowie, podczas Knockout Boxing Night 7, zmierzą się ze sobą Izu Ugonoh (18-1, 15 KO) i Łukasz Różański (10-0, 9 KO). Pojedynek zapowiada się naprawdę ciekawie i nie ma bardzo wyraźnego faworyta. Różański w rozmowie z portalem sport.tvp.pl opowiada o czekającej go batalii.

- Taka propozycja padła po raz pierwszy 2-3 tygodnie temu. Zgodziłem się od razu, negocjacje przebiegły błyskawicznie. Dla mnie to znakomita szansa, by usłyszała o mnie cała Polska i by moja kariera nabrała rozpędu. Wreszcie doczekałem się walki wieczoru i nie mogę tego zaprzepaścić - mówił Łukasz (na zdjęciu rzucający na deski Alberta Sosnowskiego).

- Nie chcę się za szeroko wypowiadać na temat jego umiejętności, bo jak jest naprawdę przekonam się 6 lipca w ringu. We wcześniejszych pojedynkach fajnie wyglądał na tle rywali, jednak tak szczerze to Izu nie ma przecież na rozkładzie żadnego wielkiego nazwiska - dodał Różański.

- Zareklamuję się 6 lipca w ringu. Nie mogę zdradzać planu na walkę, ale obiecuję, że wyjdę po wygraną, liczy się tylko zwycięstwo. Od zawsze moim idolem był Mike Tyson, którego pojedynki zawsze dostarczały wielu emocji. Ja też chcę dawać kibicom emocje. W Rzeszowie ich nie zabraknie - zapewnia nasz "ciężki".

Źródło: sport.tvp.pl
Zdjęcie: boxingphotos.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-05-19, 17:56   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Dobre podejście. Mam nadzieję, że to nie są puste banały zasłyszane w telewizji i przełoży się to na przygotowania i późniejszą formę i wysoki poziom determinacji.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-05-19, 18:14   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Rózański wygląda na 40-latka pracującego fizycznie i coś tam trenującego siłowo od czasu do czasu ale jest bardzo świeży, ma dobrą mentalnosć, naturalną agresje, siłe i ciąg na rywala. Dużo lepsza walka niż kolejne męczenie buły z kimś Kassi lub Guinno podobnym. Wprawdzie nie sądze aby dał rade Izu ale dopóki zachowa siły może być ciekawie. Zobaczymy jak zniesie pierwsze mocniejsze uderzenie. No i jak z wydolnoscią, tą może mieć jeszze gorszą niż Izu ale może pozytywnie zaskoczy.
Podobało mi się jak zdemolował Sosne mimo iż było to przykre z pkt widzenia sympatyków Alberta i żenujące z pkt widzenia sportowej rywalzacji. Niemniej tak powinno się wysyłaś na emeryturę dziadków którzy nie wiedzą kiedy skończyć. Chociaż tekst Alberta przed walką - " chce zmierzyć się z kimś słabszym a nie killererm w rodzaju Krzyśka Zimnocha" (sic) - świadczy o tym że w miarę realnie oceniał swoją dyspozycje
Dziwie sie że Rózański nie startuje w tym Rocky Show o 100 tys. Jak rekrutowali do turnieju to nikt o Izu chyba nie myślał a szanse miałby spore. No chyba że były tam jakieś ograniczenia typu ilosć walk,wiek itp
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-05-19, 22:30   #4 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Życzę Różańskiemu zwycięstwa z Izu. Za długo trwa ten skecz, te jego rozkminy na temat jego kariery, zmian trenerów, promotorów i tym podobnych. Facet przestał być śmieszny a stał się żenujący...
Jachos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-05-19, 00:27   #5 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Bede kibicowal Różańskiemu, bo jest szansa, że chlopak wykorzysta potencjal medialny jaki wyniknie z ewentualnej wygranej nad Izu, czyt. bedzie wykorzystywal propozycje walk jakie zaproponuje mu Wasyl i nie bedzue ,wybrzydzal. Brakuje wagi ciezkiej w Polsce, zawsze to waga ciezka napedzala boks. Szpila i Izu nie przyjmuja czesto ofert od promotorow, moze Rozanski pociagnie troche boks do przodu po wygranej.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania