boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 21-05-19, 15:50   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 638 razy w 122 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 51
Domyślnie Sanchez: Wilder znokautuje Joshuę, ale z Furym znowu przegra

Znany szkoleniowiec Abel Sanchez uważa, że Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) znokautuje Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO), kiedy wreszcie dojdzie do pełnej unifikacji w wadze ciężkiej. Trener jest zdania, że AJ nie ma warunków fizycznych, żeby sfrustrować "Bronze Bombera" tak jak robił to Tyson Fury (27-0-1, 19 KO). Oczywiście żadną niespodzianką dla Sancheza nie był sobotni nokaut na Dominicu Breazeale'u.

- Trzy czy cztery lata temu powiedziałem, że każdy trafiony przez Wildera prawą ręką pójdzie spać na dwa tygodnie. Trafił świetnym prawym Breazeale'a i znokautował go. Zdziwiłem się, ze w ogóle wstał. Mówi się o słabej technice Wildera, o rzucaniu obszernych ciosów, ale on robi to tylko wtedy, gdy ma zawodnika zranionego. Deontay jest showmanem, ale dopóki nie zrani rywala, jest skupiony na robocie
- powiedział Sanchez.

- Fury będzie boksował z Wilderem, sfrustruje go i znowu pokona, natomiast Joshuę Wilder znokautuje. Joshua nie ma wzrostu ani zasięgu Fury'ego i nie będzie w stanie manipulować w ringu Wilderem, tak jak to robił Fury. Mówiłem przed walką, że rozmiary Fury'ego i umiejętności spowodują frustrację Deontaya i tak się stało. Myślę, że Wilder będzie ważył 220, 225 funtów przeciwko Joshui. Ma przewagę wzrostu i zasięgu. Trafi prawym i ułoży Joshuę do snu- uważa Abel.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-05-19, 18:12   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andrzej Pastuszek Zobacz post

Znany szkoleniowiec Abel Sanchez uważa, że Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) znokautuje Anthony'ego Joshuę (22-0, 21 KO), kiedy wreszcie dojdzie do pełnej unifikacji w wadze ciężkiej. Trener jest zdania, że AJ nie ma warunków fizycznych, żeby sfrustrować "Bronze Bombera" tak jak robił to Tyson Fury (27-0-1, 19 KO). Oczywiście żadną niespodzianką dla Sancheza nie był sobotni nokaut na Dominicu Breazeale'u.

- Trzy czy cztery lata temu powiedziałem, że każdy trafiony przez Wildera prawą ręką pójdzie spać na dwa tygodnie. Trafił świetnym prawym Breazeale'a i znokautował go. Zdziwiłem się, ze w ogóle wstał. Mówi się o słabej technice Wildera, o rzucaniu obszernych ciosów, ale on robi to tylko wtedy, gdy ma zawodnika zranionego. Deontay jest showmanem, ale dopóki nie zrani rywala, jest skupiony na robocie
- powiedział Sanchez.

- Fury będzie boksował z Wilderem, sfrustruje go i znowu pokona, natomiast Joshuę Wilder znokautuje. Joshua nie ma wzrostu ani zasięgu Fury'ego i nie będzie w stanie manipulować w ringu Wilderem, tak jak to robił Fury. Mówiłem przed walką, że rozmiary Fury'ego i umiejętności spowodują frustrację Deontaya i tak się stało. Myślę, że Wilder będzie ważył 220, 225 funtów przeciwko Joshui. Ma przewagę wzrostu i zasięgu. Trafi prawym i ułoży Joshuę do snu- uważa Abel.

Źródło
: bscene
ejbel przeca leshun trafił furego dwa razy i ten wstał...brizel tez sie szybko pozbieral...nawet jak trafi aj...to ten tez pokazal ze sie szybko regeneruje.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-05-19, 09:09   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

No nie wiem czy Joshua szybko się regeneruje. Jak trafił go Kliczko to Antek długo był zamroczony i tylko Ukrainiec może sobie pluć w brodę, że go nie skończył.
Jak AJ wyłapał cepa od Whyta to dwie rundy chodził jak pijany. Z Wilderem to nie przejdzie, nawet jeśli Antek podniesie się po ciosie to Wilder od razu rzuci się, żeby go dobić.
Oczywiście nie twierdzę, że Wilder to wygra, Joshua też ma ciężkie łapy i umiejętności.

Ciekawe jak Joshua czuł by sie w ringu i walczył wiedząc, że naprzeciw niego stoi gość z piorunem w rękawicy i każdy cios może zakończyć walkę.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-05-19, 09:25   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

tych 3 gosci ma swoje atuty i kazdy z kazdym mógłby wygrac t ow końcu waga ciezka, ciezko ocenic bez konfrontacji kto jest najlepszy mozna gdybac ze AJ z tej trójki jest najbardziej uniwersalny ale czy to mu daje przewage
Wildwik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania