boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-05-19, 09:55   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie George Jones do Deontaya Wildera: nie chcesz ciała w swoim rekordzie

George Khalid Jones, były amerykański pięściarz, odniósł się do słów Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO), który wyraził nadzieję, że w końcu jakieś ciało znajdzie się w jego rekordzie. Jones w 2001 roku znokautował w 10. rundzie walki Beethaevena Scottlanda, który w następstwie urazów odniesionych w tym pojedynku poniósł śmierć. "Bee" miał zaledwie 26 lat, zostawił żonę i trójkę małych dzieci.

"Mam nadzieję, że nikogo nie zabiję" - mówił przed walką Jones, niezwykle zadowolony z formy, jaką wypracował podczas obozu treningowego. Oto, jak 52-letni Jones wspomina tamte tragiczne wydarzenia.

- Coś takiego nigdy nie opuszcza twojego umysłu. Spytajcie kogokolwiek, kogo spotkało to samo. Teraz, gdy rozmawiamy o tym przez telefon, chce mi się płakać. Łzy płyną mi z oczu. Nigdy nie chcesz, by coś takiego się stało... Gdybym mógł cofnąć czas i coś zmienić, to czasami myślę, że chciałbym zamienić się z nim rolami. Pewne rzeczy wprawdzie mogą uczynić cię lepszym człowiekiem, ale wiele razy zadawałem sobie pytanie: "Dlaczego to nie byłem ja?". Gdybym mógł coś powiedzieć Deontayowi, to powiedziałbym, że jest znakomitym wojownikiem. Nie musi mówić takich rzeczy, jego poczynania mówią same za siebie. Nie powiem mu, żeby tego nie mówił. Być może jego to nakręca, motywuje. Ale nie polecam nikomu wypowiadania takich słów. Modlę się, by nic takiego się nie stało. Mówi, że chce się brutalnie obejść ze swoim przeciwnikiem... Po przejściu czegoś takiego nie miałem ochoty, żeby skrzywdzić choćby muchę. Po przejściu przez to żałujesz swoich słów - mówił Jones.

Co ciekawe, Jones i wdowa po zmarłym Scottlandzie zostali przyjaciółmi, a George wielokrotnie wspierał finansowo rodzinę swojego przeciwnika. Dodajmy, że Scottland przyjął walkę z Jonesem z niewielkim wyprzedzeniem czasowym za gażę wynoszącą 7 tysięcy dolarów.

Źródło: redakcja, boxingscene

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 10:01   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Bardzo rozsądna wypowiedź.
Byc może jest tak jak Jones powiedział, że to gadanie Wildera nakręca, być może gada to bezmyślnie, ale napewno nie jest to na miejscu. Szczególnie w takim sporcie jak boks, gdzie pięściarze tak naprawde ryzykują zdrowiem i życiem w każdej walce. O czym nie wszyscy fani zdają sobie sprawę.

Kiedy Szpila padł jak rażony piorunem i się nie ruszał, nikomu nie było do śmiechu. Wilder nie cieszył sie, tylko patrzył i modlił się żeby wszystko było ok. Sam nawet o tym wspominał. Więc jeśli ta gadka to jakaś promocja przed walka, to na Maxa słaba. Bo nawet nie jest wiarygodny w tym co mówi, a to co mówi nie stawia boksu i jego jako mistrza w dobrym świetle.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 10:09   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Bardzo rozsądna wypowiedź.
Byc może jest tak jak Jones powiedział, że to gadanie Wildera nakręca, być może gada to bezmyślnie, ale napewno nie jest to na miejscu. Szczególnie w takim sporcie jak boks, gdzie pięściarze tak naprawde ryzykują zdrowiem i życiem w każdej walce. O czym nie wszyscy fani zdają sobie sprawę.

Kiedy Szpila padł jak rażony piorunem i się nie ruszał, nikomu nie było do śmiechu. Wilder nie cieszył sie, tylko patrzył i modlił się żeby wszystko było ok. Sam nawet o tym wspominał. Więc jeśli ta gadka to jakaś promocja przed walka, to na Maxa słaba. Bo nawet nie jest wiarygodny w tym co mówi, a to co mówi nie stawia boksu i jego jako mistrza w dobrym świetle.
Uważam, że wynika to z potrzeb promocji, głupoty Wildera i pewnych standardów, jakie zapanowały w trash talku, przesuniętych granic akceptowalności dla medialnego zbudowania walki. Nie podejmuje się określenia procentowego, który z poszczególnych akceptów jakie ma znaczenie.
Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 10:48   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Konrad "Budyń" Budynek Zobacz post
Uważam, że wynika to z potrzeb promocji, głupoty Wildera i pewnych standardów, jakie zapanowały w trash talku, przesuniętych granic akceptowalności dla medialnego zbudowania walki. Nie podejmuje się określenia procentowego, który z poszczególnych akceptów jakie ma znaczenie.
najlepsze ze wilder jest tak daremny ze mimo ze kozysta z najpodlejszych standardow trash talku to i tak efekt marketingowy jest homeopatyczny bo jest kompletnie pozbawionym charyzmy i czegos ciekawego antypatycznym glabem, a te jego gadki o mordowaniu to juz byly przy szpilce ze ma nadzieje ze go biala kreda obrysysuja w ringu i do kostnicy zabiora. Dwie osoby moga powiedziec to samo ale jeden mrognie okiem zrobi to z jajem ze czuje sie ze to tylko gra ale u wildera ma sie ochote byc jak najdalej od tego czegos bo to jest daleko za granicami zenady.
wektor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 12:56   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wilder to idiota. Oby Brezeale go pokonał
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 14:11   #6 (permalink)
contender

Domyślnie

Jones mądra wypowiedź. Wilder to głupek który nie zdaje sobie sprawy co mówi,albo jest socjopatą.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 16:22   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Tylko, że o tej wypowiedzi to już chyba trzeci (czwarty) news. Ludzie się udzielają, bulwersują, odnoszą. Więc jakoś to działa. Inna sprawa, że jednak powinien dostać karę finansową za takie pierd...
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 16:30   #8 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Za karę WBC powinna nakazać Wilderowi walczyć z Joshuą.

Swoją drogą, walka AJ z Ruizem elektryzuje mnie bardziej niż Wildera z Breazealem czy ewentualny rewanż z Ortizem. Tak samo ciekawsze były walki z Takamem i Powietkinem. Wilder po Breazealu pójdzie prawdopodobnie w mizerne obrony pasa.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 17:48   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Czytałem że wódczane epizody Krushera to pokłosie śmierci Simakowa.
heatbeat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 20:03   #10 (permalink)
Felietonista

Nominowany 246 razy w 59 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał heatbeat Zobacz post
Czytałem że wódczane epizody Krushera to pokłosie śmierci Simakowa.
Rosjanie nie potrzebują pretekstu do picia wódki. To co czytałeś, to mogło być jakieś tłumaczenie swojego zachowania na użytek Amerykanów, bo oni lubią takie ckliwe kawałki.
Dariusz Chmielarski jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania