boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-05-19, 13:09   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Kubrat Pulew z karą finansową i zawieszeniem za pocałowanie reporterki

Obowiązkowy pretendent z ramienia federacji IBF, Kubrat Pulew (27-1, 14 KO) został ostatecznie zawieszony do 22 lipca i ukarany grzywną w wysokości 2 500,00 dolarów za pocałowanie reporterki, Jenny Ravalo, podczas wywiadu udzielonego po ostatniej, zwycięskiej walce z Bogdanem Dinu. Taką decyzję podjęła Kalifornijska Komisja Sportowa.

Początkowo Bułgar był zawieszony do 15 maja włącznie. W dniu wczorajszym w siedzibie wyżej wymienionej Komisji obie strony stawiły się aby złożyć wyjaśnienia. W ich wyniku California Athletic Commission postanowiła wydłużyć karę "Kobry" do 22 lipca. Po tym terminie były rywal Władimira Kliczki będzie mógł ubiegać się o przywrócenie licencji.

Do tego czasu Pulew nie może się stawić między linami. Jednak tylko w północnej części USA. Nie ma przeciwwskazań aby uwielbiany w kraju Bułgar, jeśli tylko miałby ochotę, stanął w ringu w rodzinnej Sofii. Nie wydaje się jednak, aby spieszył się z organizacją kolejnej walki, dlatego najpewniej spokojnie odcierpi karę i wróci podczas jednej z gal Top Rank w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Dan Rafael

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 18:03   #2 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jakby był pedałem to jeszcze by mu gratulowali i byłby uprzywilejowany, a tak? Zwykły, niewinny pocałunek, sama reporterka chyba nie robiła z tym wielkiego problemu, a i tak rozdmuchali sprawę niepotrzebnie... W jakich my czasach żyjemy?
Pawulon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 18:43   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawulon Zobacz post
Jakby był pedałem to jeszcze by mu gratulowali i byłby uprzywilejowany, a tak? Zwykły, niewinny pocałunek, sama reporterka chyba nie robiła z tym wielkiego problemu, a i tak rozdmuchali sprawę niepotrzebnie... W jakich my czasach żyjemy?
Gdyby był pedałem, to by się bali cokolwiek zrobić, bo zostaliby oskarżeni o dyskryminację. Powinni zasądzić co najwyżej przeprosiny i to nie dla tej kretynki, tylko ogólnie, dla kibiców za hm... "niestosowne zachowanie".
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 19:36   #4 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Z drugiej strony to mogla sobie tego nie zyczyc, a Pulew posluzy za przyklad ze nie mozna sie zachowywac jak burak spod remizy i tyle. Akurat czesto sie zdarza, ze jakis namolny typ jak sie zacznie dobierac, to sie od pocalunkow zaczyna, a kobiecie nieraz to nie latwo sie odgonic od takiego. Trzeba sie umiec zachowac i tyle. W tej sytuacji to wszystko jest smieszne, bo tu dochodza inne fakty, te wspolne balowanie po walce tej dziennikarki z teamem Pulewa. Jednak ogolnie jakby patrzec tylko na ta sytuacje z pocalunkiem, to nie byla ona w porzadku, nie kazda kobieta jest na tyle wyluzowana, ze to nie uchybi jej godnosci.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 19:50   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

Mam nadzieję, że kariera tej "dziennikarki" ucierpi z powodu tej sytuacji i nie będzie wielu chętnych na rozmowę z Nią. Żadnej traumy Pani nie przeżyła. Znalazła jedynie sposób na zarobienie paru dolarów. Przy długości zawieszenia Millera okres tegoż w odniesieniu do Puleva wydaje się zbyt długi.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 21:56   #6 (permalink)
Felietonista

Nominowany 252 razy w 61 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 20
Domyślnie

Bokser po zwycięskiej walce jest jak żołnierz wracający ze zwycięskiej wojny. Oczekuje, ze kobiety same będą mu się rzucać na szyję. Tak było przez tysiące lat i dalej tak być powinno. Poza tym Pulew miał problemy z odpowiedziami po angielsku i pocałował tę zimną sukę, żeby wreszcie zamknęła gębę i dała mu spokój.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 05:51   #7 (permalink)
challenger

Domyślnie

Teraz oni powinni ją oskarżyć o molestowanie na imprezie po walce, dotykała ich w miejscach intymnych itp.
omen jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 09:11   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawulon Zobacz post
jak by był księdzem to by go jeszcze bronili.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 10:05   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Robercik (Frazier) Zobacz post
Z drugiej strony to mogla sobie tego nie zyczyc, a Pulew posluzy za przyklad ze nie mozna sie zachowywac jak burak spod remizy i tyle. Akurat czesto sie zdarza, ze jakis namolny typ jak sie zacznie dobierac, to sie od pocalunkow zaczyna, a kobiecie nieraz to nie latwo sie odgonic od takiego. Trzeba sie umiec zachowac i tyle. W tej sytuacji to wszystko jest smieszne, bo tu dochodza inne fakty, te wspolne balowanie po walce tej dziennikarki z teamem Pulewa. Jednak ogolnie jakby patrzec tylko na ta sytuacje z pocalunkiem, to nie byla ona w porzadku, nie kazda kobieta jest na tyle wyluzowana, ze to nie uchybi jej godnosci.
Wykorzystała aktualne tendencje opinii społecznej i możliwość oskarżenia o jakiekolwiek napastowanie w sytuacji, którą stworzył Pulew. Zamierzona zagrywka dla popularności i kasy. Gdyby w głębi duszy miała problem z tego typu zachowaniem, nie byłoby jej postępowania na wspomnianej wcześniej imprezie, nie umieszczałaby rożnego rodzaju półnagich zdjęć w celu przyciągnięcia uwagi na instagramie itp. Wyczuła moment i go wykorzystała ile się da. Natomiast oczywiście taki ruch Kobry nie miał prawa mieć miejsca. Suszi natomiast czerpie z głupoty Kubrata, samemu parę chwil później ocierając dupskiem o krocze poszczególnych członków jego ekipy z rozpiętą bluzką i połową cyc*ków na wierzchu, mówiąc bodajże, aby tego nie nagrywali czy coś takiego.
Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 10:27   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

[QUOTE=Konrad "Budyń" Budynek;597488nie umieszczałaby rożnego rodzaju półnagich zdjęć w celu przyciągnięcia uwagi na instagramie itp. [/QUOTE]

Witam, to zarazem mój pierwszy post na tej stronie. Zaintrygował mnie ten fragment, założyłem więc konto.

Panie Konradzie, fotki na instagramie tej niewiasty pojawiały się już przed akcją z tym bokserem. No i teraz coś kluczowego - według pana wrzucanie półnagich zdjęć tej kobiety daje mandat spoconemu bokserowi, żeby sobie ją całował publicznie, bo ma taką ochotę? Cóż za ciekawy pogląd... Szczególnie w obecnych czasach. Ja nie wiem, czy ktoś właśnie nie tłumaczył księdza pedofila w podobny spoób, jakoby jedna z dziewczynek przez niego molestowanych miała publikować na Facebooku odważne, jak na swój wiek, fotografie... Zresztą dziś wszelkiego rodzaju celebrytki/modelki wykorzystują social media w celach zarobkowych, realizując rozmaite projekty, w tym często reklamując bieliznę, różne rzeczy, w których przychodzi im pokazać wiele. Nawet jeśli ta kobieta jest... to być może nie życzy sobie, żeby to wyszło publicznie? Tutaj posłużyła za przedmiot.

Ja nie posądzam pana o złe intencje. Ale dla mnie ten wpis jest bardzo niefortunny. Kłaniam się i pozdrawiam społeczność Boxing.pl. Na boksie się za bardzo nie znam, ale zawsze z chęcią czytam.
Adam Kraków jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania