boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-05-19, 10:47   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 632 razy w 119 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 49
Domyślnie Barańczyk: znokautuję Taylora, a potem chcę unifikować pasy w super lekkiej

Niezwykle ciekawie zapowiada się sobotni półfinał turnieju WBSS w wadze super lekkiej, w którym Josh Taylor (14-0, 12 KO) podejmie mistrza IBF Iwana Barańczyka (19-0, 12 KO). Pojedynek odbędzie się na terenie Szkota w Glasgow, ale Barańczyk twierdzi, że to bez znaczenia. Iwan zapowiada wygraną przez nokaut, a potem atak na kolejne pasy mistrzowskie.

- Nie ma znaczenia gdzie odbędzie się pojedynek. Chcę walczyć. Jestem przekonany, że znokautuję Taylora, ale jestem też gotowy na dwanaście rund. Jeśli zakończę to szybko, to tym lepiej dla mnie. Chcę więcej nokautów i więcej walk. Bez przerwy. Chcę wygrać turniej i Nagrodę Muhammada Alego, a potem walczyć z Hookerem i Ramirezem, którzy mają pozostałe pasy. Chcę być najlepszy - powiedział Barańczyk.

- Mamy świetny plan na walkę. Wiemy, że Taylor to znakomity kontrbokser, ale wiemy jak go zneutralizować. Jego największa broń, czyli kontrujący prawy sierp będzie bezużyteczny w sobotę - dodał trener Freddie Roach.

Źródło
: bscene

Andrzej Pastuszek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 19:19   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Przednia walka, moj typ to jednak Taylor na pkt. Baranczyk moze wygracc to w glasgow tylko przez ko. Musi trafic czyms mocnym juz w pierwszych rundach bo gdy taylor zlapie rytm bedzie bardzo ciezko.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 01:49   #3 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Muszę zobaczyć tą walke. Nigdy nie widzialem w akcji Taylora ale jak widzę kursy przed walką to musi być dobry kozak bo 1,17 na niego i 4.9 na Baranczyka. Dobrze kojarze, że Baranczyk wychodził kiedys do ringu jako więzień: w pomarńczowym uniformie, skuty kajdanami i ze strażnikami, którzy mieli strzelby przy jego głowie ? :D
andro10x jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania