boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 16-05-19, 10:13   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Wasyl Łomaczenko vs Luke Campbell 31 sierpnia w Londynie?

W przypadający na sobotę ostatni dzień sierpnia ma mieć miejsce unifikacyjny pojedynek o pasy WBA, WBO i wakujący tytuł WBC w wadze lekkiej, pomiędzy czempionem dwóch pierwszych, Wasylem Łomaczenką (13-1, 10 KO) a obowiązkowym pretendentem federacji zarządzanej przez Mauricio Sulaimana, Luke'iem Campbellem (20-2, 16 KO). Mimo, iż początkowo rozważano dwie lokalizacje, ostatecznie starcie ma się jednak odbyć w Londynie, najprawdopodobniej w O2 Arena.

Jak wiemy, federacja WBC zarządziła pojedynek między powyższymi zawodnikami mimo, iż jeden z nich jest czempionem pozostałych federacji. Co prawda promotor Anglika, Eddie Hearn miał obiekcje do takiej decyzji, jednak zawodnicy zaakceptowali zarządzenie i podjęto negocjacje, które, jak informuje Dan Rafael, idą dość sprawnie. Obie strony miały poinformować dziennikarza ESPN, iż są na dobrej drodze do wypracowania satysfakcjonującej każdego umowy.

Kością niezgody były oczywiście kwestie praw telewizyjnych, jednak wygląda na to, że na terenie USA pojedynek pokaże oczywiście ESPN, podczas gdy w rodzinnym kraju Campbella kibice zobaczą starcie na antenie Sky Sports.

Źródło: Dan Rafael, redakcja

Konrad "Budyń" Budynek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 10:31   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Łoma traci prime-time tymi walkami(Crolla i Campbell). Szkoda, ze nie ma organizacji wiekszych walk z G.Davisem, Bercheltem czy moze kims bardziej znanym z superlekkiej. Tam teraz jakiś turniej jest. Zwycięzca napewno będzie dużym nazwiskiem. Generalnie chocby chcial to nie zbuduje tak wielkiego legacy na miare swojego potencjalu. Za mało wielkich nazwisk w okolicach tych wag. Manny bedac karzełkiem poszedl lac sie z polsrednimi
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 12:12   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wszystko zależy od tego jaki Loma ma na siebie plan. Już wcześniej zapowiadał że chce zunifikować wszystkie tytuły.
Teraz przed Vasylem jest kilka dużych wyzwań jeśli pokona Campbella. Zapowiada zejście do 130lbs, a tam Berchelt, Davis... może niedługo Russell albo Santa Cruz. W razie czego powrót na walkę z Lopezem.
Niestety takiego nazwiska jakie ma Garcia, Loma nie zdobędzie...
Szkoda, że Mikey tak bardzo nie docenił Spenca bo walka Loma-Garcia wyniosła by zwycięzcę na wyższy poziom marketingowy. Wiadomo że etap negocjacji nie byłby łatwy ale do przejścia.
TheShadowOne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 15:55   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja bym wcale nie lekceważył Campbella przypomnijmy sobie jaką walkę dał Linaresowi którą moim zdaniem powinien był wygrać a jak się skończyło to każdy wie Campbell to bardzo ciekawa postać ,chłopak zna się na swojej robocie i naprawdę może dać bardzo dobrą walkę
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 05:51   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZYGA Zobacz post
Ja bym wcale nie lekceważył Campbella przypomnijmy sobie jaką walkę dał Linaresowi którą moim zdaniem powinien był wygrać a jak się skończyło to każdy wie Campbell to bardzo ciekawa postać ,chłopak zna się na swojej robocie i naprawdę może dać bardzo dobrą walkę
Pamiętam, że też wypunktowałem to dla Campbella. Ale raczej jesteśmy w mniejszości.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 19:22   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Baranek Zobacz post
Pamiętam, że też wypunktowałem to dla Campbella. Ale raczej jesteśmy w mniejszości.
Dlaczego? Ja kibicowałem Linaresowi, ale mam niesmak po tej walce. I o ile kojarzę, kibice i eksperci byli dosyć zgodni. Powinien być natychmiastowy rewanż.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-19, 19:36   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

A to może mnie pamięć zawodzi. Wydawało mi się, że mało kto dawał tamtą walkę Campbellowi.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania