boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Wilder: nadal szukam zwłok w rekordzie. Breazeale sam się prosi (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56036-wilder-nadal-szukam-zwa-ok-w-rekordzie-breazeale-sam-siae-prosi.html)

Krystian Sander 15-05-19 10:26

Wilder: nadal szukam zwłok w rekordzie. Breazeale sam się prosi
 

Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) kontynuuje skandaliczne opowieści o tym, że poszukuje zwłok w swoim rekordzie. Czy "Bronze Bomber" chce po prostu wystraszyć swojego sobotniego rywala, Dominika Breazeale'a (20-1, 18 KO)? A może zwyczajnie chce nakręcić zainteresowanie wokół siebie? A może jednak jest po prostu szczery i naprawdę chciałby swoimi ciosami wysłać kogoś na drugi świat? Dla takich słów w żadnych okolicznościach nie powinno być usprawiedliwienia.

- Boks to jedyny sport, w którym możesz kogoś zabić i jednocześnie zarabiać za to pieniądze. Dlaczego nie korzystać z tego prawa? Breazeale sam się prosi... To brutalny sport. To nie jest sport dla dżentelmenów. Spytajcie dowolnego lekarza, czy głowa powinna być uderzana. Każdego z nas może to spotkać. Nie mogę doczekać się tego nokautu, to będzie coś, czego jeszcze nikt nigdy nie widział. Mamy przeciwko sobie wiele złej krwi. Nadal próbuję zdobyć jakieś zwłoki do swojego rekordu. On kładzie na szali swoje życie - mówił mistrz WBC wagi ciężkiej, który wiele razy zapewniał, że nie będzie miał skrupułów, by zakończyć życie przeciwnika na ringu.

Źródło: mirror, twitter

Pawulon 15-05-19 10:30

Ja zaś nadal szukam jakiejś szczątkowej inteligencji w wypowiedziach i poczynaniach Wildera i nijak nie mogę się jej doszukać... Szkoda, że Dominic ma tak niewielkie szanse by go sprowadzić do parteru bo chciałbym by w końcu ktoś mu zatkał dziób...

puciu 15-05-19 11:06

to jest to o czym mówił chern..wilder robi mega robotę marketingowa do tego prowadzenie za rączke ...i mamy niemalże mitycznego herosa z nieograniczonymi mozliwosciami ...z faceta, którym wycierał podłege zimnoch.

Tejksio 15-05-19 11:36

Niesamowite, że facet cały czas podwyższa sobie poprzeczkę jeżeli chodzi o poziom głupoty. Nawet w trash-talku są pewne niepisane reguły, ale ten głąb musiałby pomyśleć żeby to zajarzyć. McClellan wygadywał podobne farmazony, Leszun też się doigra. Ale jeszcze nie teraz.

robercik 15-05-19 11:56

Pulew niby ma zawieszoną licencję za pocałowanie dziennikarki. Ciekawe czy komisja sportowa zainteresuje się tak chorą wypowiedzią Wildera jak ta powyższa. Za takie głupie gadki powinni zawieszać licencje. Najlepsze jest to że przy tych ciosach w tył głowy, które Wilder nieraz funduje rywalom, nie trudno o to by spełniło się jego marzenie.

Dariusz Chmielarski 15-05-19 12:29

Cytat:

Napisał Robercik (Frazier) (Post 597305)
Pulew niby ma zawieszoną licencję za pocałowanie dziennikarki. Ciekawe czy komisja sportowa zainteresuje się tak chorą wypowiedzią Wildera jak ta powyższa. Za takie głupie gadki powinni zawieszać licencje. Najlepsze jest to że przy tych ciosach w tył głowy, które Wilder nieraz funduje rywalom, nie trudno o to by spełniło się jego marzenie.

Pulew jest zawieszony, ale Terrell Williams, który zadawanymi z premedytacją ciosami w tył głowy doprowadził Pricharda Colona do stanu wegetatywnego dalej boksuje. To jest moralność i poprawność polityczna, którą USA stara się narzucić całemu światu.

T2JD 15-05-19 13:03

https://media1.tenor.com/images/b8a3...temid=10570702

Szymon Aleksandrowicz 15-05-19 15:58

Mnie już nie musi utwierdzać w przekonaniu jak wielkim jest idiotą.

Rockefeller 15-05-19 16:02

Zdjecie pt. "wilderslabobije"

Tomek Delimat 15-05-19 17:10

Słowa Wildera są skandaliczne i ktoś już dawno powinien się nim zająć (choć zapewne nikt się nie zajmie). Ale na miejscu Breazeale'a miałbym bezsenne noce. Gdy ostatni raz Wilder był tak podminowany - przed rewanżem ze Stiverne'em - to rzeczywiście wyglądał w ringu tak, jakby chciał zabić. Wiadomo, spasiony B-Ware to nie to samo co Breazeale, ale wielkim zwolennikiem Dominica też nie jestem. Wydaje mi się, że Wilder może tym razem nie czaić się zbyt długo. Po walce z Fury'm potrzebny mu efektowny nokaut, a dodatkowo z DB ma osobiste zatargi. Spodziewam się furii Wildera - oczywiście z masą nieprzepisowych ciosów z pogwałceniem wszelkich zasad techniki - i zakończenia przed upływem połowy walki. Oby sędzia był czujny


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.