boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 15-05-19, 19:07   #21 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawulon Zobacz post
To jak już tak wszyscy wyrażają słowa uznania to i ja się przyznam, że oglądam materiały Tomka na YouTube . Faktycznie, kawał dobrej roboty. Aż chciałoby się zapytać, czemu dopiero teraz Tomku zacząłeś aktywnie udzielać się na forum?
Dzięki Ja do tej pory nie udzielałem się na żadnych forach. Czasem piszę coś na Twitterze, ale też nie spędzam tam całych dni. Niestety poziom dyskusji w większości miejsc jest dziś nieakceptowalny - trudno porozmawiać kulturalnie i merytorycznie, a częściej trzeba przebijać się przez całe góry spamu. Natomiast śledziłem od pewnego czasu komentarze pod artykułami na Boxing.pl i stwierdziłem, że tutaj jest inaczej. W dyskusję włączają się redaktorzy portalu i są też stali komentujący użytkownicy, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Nieraz kusiło mnie, żeby wyrazić też swoje zdanie, więc w końcu postanowiłem przełamać pewne swoje bariery i zarejestrować się właśnie tutaj

Tomek Delimat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 19:12   #22 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomek Delimat Zobacz post
Dzięki Ja do tej pory nie udzielałem się na żadnych forach. Czasem piszę coś na Twitterze, ale też nie spędzam tam całych dni. Niestety poziom dyskusji w większości miejsc jest dziś nieakceptowalny - trudno porozmawiać kulturalnie i merytorycznie, a częściej trzeba przebijać się przez całe góry spamu. Natomiast śledziłem od pewnego czasu komentarze pod artykułami na Boxing.pl i stwierdziłem, że tutaj jest inaczej. W dyskusję włączają się redaktorzy portalu i są też stali komentujący użytkownicy, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Nieraz kusiło mnie, żeby wyrazić też swoje zdanie, więc w końcu postanowiłem przełamać pewne swoje bariery i zarejestrować się właśnie tutaj
Jestem tego samego zdania co do poziomu Boxing.pl. Tu się wypowiadają najnormalniejsi i z bogatą wiedzą. Tak więc miło Cie widzieć w naszym gronie i gratulacje dobrego wyboru.
nosytekim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 19:18   #23 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Garnek znowu pajacuje.

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=_-HAIkHP39M

Ale mnie irytuje ten człowiek. Buta, arogancja i przekonanie o swojej wielkości. A parę minut wcześniej na tym samym nagraniu zajebał analizę Wilder - Breazeale jak Edek Wąs z Kopalni Soli. "To może być jedna runda, wyobraźcie sobie, że ciosu Izy są autorstwa Wildera, Breazeale dawniej lepszy + jakieś pierdu pierdu o kursach". Ja pie....
To teoretycznie konkurencja, więc nie powinienem się wypowiadać (choć ja bardziej koncentruję się na materiałach historycznych, na bieżących troszkę mniej). Ale powiem tylko tyle: po prostu od pewnego czasu nie oglądam. Dbam o swoje ciśnienie Robię swoje i nie mam potrzeby toczenia żadnych wojenek podjazdowych z panem Garnkiem
Tomek Delimat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 19:20   #24 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Ja już nie zamierzam oglądać i komentować. Niech facet robi swoje, ciekawostki ma często jako pierwszy, ma kontakty i kiepską historię. Zostawiam to
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 19:31   #25 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Ja już nie zamierzam oglądać i komentować. Niech facet robi swoje, ciekawostki ma często jako pierwszy, ma kontakty i kiepską historię. Zostawiam to
O jakiej historii piszesz? Życiowej redaktora? Konflikt z Gołotą?
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 19:40   #26 (permalink)
bum

Domyślnie

Z tą butą to racja. Zawsze zaznacza kogo nie zna. Nawet jeżeli zna to można to wywnioskować z wypowiedzi, bez ciągłego zaznaczania tego. Prawda sama się obroni zawsze
nosytekim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 19:46   #27 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
O jakiej historii piszesz? Życiowej redaktora? Konflikt z Gołotą?
Podpinam się pod pytanie, bo mnie również ów osobnik irytuje.
macius jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 20:24   #28 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał macius Zobacz post
Podpinam się pod pytanie, bo mnie również ów osobnik irytuje.
Było wiele przykładów, które ukazywały etykę dziennikarską pana G w bardzo kiepskim świetle. Nie będę jednak teraz rzucał linkami i przykładami, plotkował.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-05-19, 23:49   #29 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Tu też bywa różnie z poziomem dyskusji, ale boxing.pl konkurencji w branży nie ma. To jest prawdziwa społeczność, jak któryś z udzielających się częściej userów się dłużej nie odzywa, to od razu to widać. Gadamy, jak widzisz, nie tylko o boksie, a felietony są wielowymiarowe i często na fajnym poziomie - nie bójmy się tego słowa - literackim. Ciężko na takim portalu powiedzieć coś oryginalnego, bo dużo tu wiedzy "wspólnej" - taki mikro-internet, ale to się jednak tutaj zdarza.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-19, 06:44   #30 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
(...) Niestety poziom dyskusji w większości miejsc jest dziś nieakceptowalny - trudno porozmawiać kulturalnie i merytorycznie, a częściej trzeba przebijać się przez całe góry spamu. (...)
Odniosę się tylko do tej części. Mam już te prawie 30 lat aktywności w internecie - dawniej to był głównie sprzęt komputerowy i związane z tym fora. I niestety smutna prawda jest taka, że jakość wypowiedzi spada systematycznie - jeszcze te kilkanaście lat temu portale anglojęzyczne broniły się (w porównaniu do polskich) - wydaje mi się, że dzięki bazie starszych czytelników - gdy polski internet dopiero się rodził i budował. Dzisiaj (patrząc na polską i angielską część) jest w zasadzie wszędzie tak samo. Nawet brak anonimowości (facebook) nie powstrzymuje ludzi. Objęło to już w zasadzie wszystkie kręgi społeczne. Bylejakość i emotki zabiły rozmowę. Bycie burakiem, bez znajomości zasad ortografii i słownictwa, który nie ma żadnej książki w domu, nie jest już żadnym powodem do wstydu ale normą.

I ta wypowiedź Wildera świetnie pasuje do tych czasów. Ogromna jest tutaj wina sportowych komisji bokserskich, które nie wyciągają żadnych konsekwencji wobec pięściarzy dokonujących takich ekscesów. Nie ma reakcji na słowa o poszukiwaniu trupów, nie ma reakcji na plucie czy przepychanie na ważeniu. Ja wiem, że pięściarz to z reguły osoba o wyższym poziomie testosteronu. Taki sport. Ale nieuchronność kary powstrzymała nawet największych bandytów ringowych. Nie wyobrażam sobie reakcji na oplucie np. tenisisty przez innego tenisistę. Organizacje, środowisko, prasa zniszczyłyby takiego zawodnika. W boksie robi się pseudo ustawki, gdzie marni aktorzy grają marne role, żeby napędzić widzów. Tyle, że jest to działanie na krótką metę, które spycha boks na margines.

Przyzwolenie na bandytyzm, złe sędziowanie, schizofrenia w podejściu do dopingu i akceptacja totalnie złych zestawień pięściarzy wykończą boks jako sport - zostanie cyrk.
kretos jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania