boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Erickson Lubin - Zakaria Attou 29 czerwca (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56025-erickson-lubin-zakaria-attou-29-czerwca.html)

Krystian Sander 14-05-19 15:12

Erickson Lubin - Zakaria Attou 29 czerwca
 

Premier Boxing Champions anonsuje powrót na ring Ericksona Lubina (20-1, 15 KO) z wagi junior średniej, swego czasu wspaniale rokującego prospekta, którego kariera przystopowała po nokaucie z rąk Jermella Charlo. "Hammer" 29 czerwca, na gali Jermall Charlo - Brandon Adams, stanie w szranki z Zakarią Attou (29-6-2, 7 KO).

- Myślę, że junior średnia to najbardziej konkurencyjna dywizja w boksie. Hurd, Charlo, Williams, Harrison, Lubin, Trout, Lara, Gausha, Castaño, Adames i Munguia - dywizja, która mogłaby produkować świetne mecze przez kilka następnych lat - mówił trener Lubina, Kevin Cunningham.

- Skupiamy się na najbliższej walce, ale potem chętnie zmierzylibyśmy się z lepszym z pary Trout - Gausha. Po tych dwóch zwycięstwach celowalibyśmy w walkę o pas - dodał szkoleniowiec.

Źródło: boxingscene

Krystian Sander 14-05-19 15:14

Wciąż jest zagadką to, kim po KO1 z Charlo jest Lubin. Czy to nie zostawi w nim stałego urazu. Walka ze Smithem nie powiedziała nic i była dziwna. Na papierze wyglądała ryzykownie dla Hammera, a Smith nagle wyglądał jak ktoś kompletnie rozbity, bez ambicji. Te nokdauny... Budzi to wszystko sporo wątpliwości + fakt, że tak ciekawy pojedynek znalazł się poza kartą telewizyjną...

Patrząc na najbliższego rywala i dalsze plany, to ewidentnie nie szukają nikogo z argumentem mocnego ciosu. Nie bije mocno ten Francuz, przynajmniej na to wygląda, nie bije mocno Trout, a Gausha jeszcze słabiej IMHO.

Co do słów o jakości 154 lbs, to miałem to szczęście dostrzec to już dawno temu ;) Do tego grona wymienionego dodałbym jeszcze wybuchowego Chordale'a Bookera, na pewno też Michela Soro, Jeisona Rosario (choć ostatnio słabszy występ), a jest jeszcze ten świetny Sergio Garcia z Hiszpanii, plus paru weteranów jak Liam Smith (świetna ostatnia walka). Wspaniała dywizja i co najważniejsze - nikt nikogo za bardzo nie unika.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.