boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Fury: Schwarz, Ruiz i Breazeale to zbliżony poziom (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56022-fury-schwarz-ruiz-i-breazeale-zblia-ony-poziom.html)

Krystian Sander 14-05-19 09:48

Fury: Schwarz, Ruiz i Breazeale to zbliżony poziom

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) postanowił odnieść się do słów krytyki dotyczącej jego najbliższego rywala, czyli Toma Schwarza (24-0, 16 KO). W opinii większości "Olbrzym z Wilmslow" ma zdecydowanie najsłabszego rywala z całej "wielkiej trójki" wagi ciężkiej. Co na to Tyson?

- W tych wszystkich walkach mamy Schwarza, Ruiza i Breazeale'a. Myślę, że oni wszyscy są na zbliżonym poziomie. Ruiz przegrał kontrowersyjnie z Parkerem, Breazeale był już zastopowany, a Tom jest niepokonany. Wniesie więc do ringu wielką dumę - tłumaczy Fury.

- Wrócę ponownie we wrześniu, jeśli wszystko pójdzie dobrze przeciwko Schwarzowi, ale myślę o jednej walce na raz. Nie ineteresuje mnie, by zostać gwiazdą w Ameryce. Wolę wygrać wszystkie walki niż być celebrytą. Wolę nie mieć pieniędzy, ale mieć wygrane walki. To nie kasa i samochody mnie motywują. Chodzi o zwycięstwo - dodał Tyson.

Źródło: boxingscene

Mariusz Smorawa 14-05-19 10:43

Lubię Furego, ale tu gada głupoty, by wypromować tą walkę. Schwarz to cienias z nadmuchanym rekordem. Oby następnym razem walczył z kimś lepszym niż Szwab.

Marek Cudek 14-05-19 10:48

Jaaasne :D
Zbliżony. Jak Lewandowski i Piątek :)

wariat3000 14-05-19 10:52

Cytat:

Napisał Ajtujo Szminkunio (Post 597220)
Lubię Furego, ale tu gada głupoty, by wypromować tą walkę. Schwarz to cienias z nadmuchanym rekordem. Oby następnym razem walczył z kimś lepszym niż Szwab.

ruiz to tez przecietniak, z ktorego teraz robi sie czolowego prospekta. chyba nikt nie watpi, ze walka zakonczy sie KO przed 6 runda.

breazale zaliczy deski conajmniej kilka razy.

wszystkie 3 walki sa pozbawione emocji, szkoda ze tak wyszlo.

Mariusz Smorawa 14-05-19 10:54

Cytat:

Napisał wariat3000 (Post 597222)
ruiz to tez przecietniak, z ktorego teraz robi sie czolowego prospekta. chyba nikt nie watpi, ze walka zakonczy sie KO przed 6 runda.

breazale zaliczy deski conajmniej kilka razy.

wszystkie 3 walki sa pozbawione emocji, szkoda ze tak wyszlo.

Ale od Schwarza jest lepszy. O wiele lepszy. Akurat w walce Ruiz-AJ w sprzyjających okolicznościach może być trochę ognia.

Szymon Aleksandrowicz 14-05-19 12:25

Uważam, że ani z Ruizem ani z Breazeale'm Schwarz nie miałby żadnych szans. Dostatecznie zweryfikował go już ten niemiecko - bałkański kabareciarz, którego ostatnio Chisora próbował gonić. Fury może mówić co chce, ale z wielkiej trójki ma w następnej walce najsłabszego rywala.

wariat3000 14-05-19 13:16

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 597234)
Uważam, że ani z Ruizem ani z Breazeale'm Schwarz nie miałby żadnych szans. Dostatecznie zweryfikował go już ten niemiecko - bałkański kabareciarz, którego ostatnio Chisora próbował gonić. Fury może mówić co chce, ale z wielkiej trójki ma w następnej walce najsłabszego rywala.

tylko, ze fury po powrocie stawia na zrzucenie rdzy i aktywnosc. 3 walki w 2018, maja byc 3 w 2019. facet potrzebuje rund, stad ten rywal.

AJ i wilder walcza dokladnie 2 razy w roku, sa w rytmie i nie mieli pauzy jak fury.

Roman Wojewoda 14-05-19 13:23

Schwarz to rywal dla amerykańskiego kibica. Niepokonany Niemiec, duży, młody. Ma zrobić dobry show wokół walki, zadbać żeby było miło i zrobić dobry grunt pod interesy.

mat.d 14-05-19 14:33

Schwarz nie wygląda lepiej niż przed demolką z rąk Dimitrenki wyglądał Granat... A jaka nastąpiła dalsza weryfikacja Szweda - każdy widział. Schwarz to na moje oko własnie taki poziom, +/- Granat-Dimitrenko. Oczywiscie, posiłkuje sie tym co widziałem do tej pory + intuicją. Poza tym mało w sumie o nim wiemy. Dużo też zależy od tego jak u niego z jajami - czy wnosi do ringu czy też nie wnosi. Ruiz i Breazeale, co by o nich nie mowić, są już zweryfikowani,określeni,mają rózne atuty,ale też i mają jeden wspólny mianownik - charakter do tego sportu. Obydwóm nieraz odskakiwał łeb i w niczym ich to nie zniechęcało.

Szymon Aleksandrowicz 14-05-19 15:03

Cytat:

Napisał wariat3000 (Post 597237)
tylko, ze fury po powrocie stawia na zrzucenie rdzy i aktywnosc. 3 walki w 2018, maja byc 3 w 2019. facet potrzebuje rund, stad ten rywal.

AJ i wilder walcza dokladnie 2 razy w roku, sa w rytmie i nie mieli pauzy jak fury.

Jeśli Fury potrzebuje rund mógłby je mieć z lepszym rywalem niż Niemiec, którego Gashi przestawiał.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.