boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-05-19, 09:09   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie W czerwcu w Rosji walka Jegorowa z Masternakiem?

Jak poinformował wczoraj Przemek Garczarczyk na swoim vlogu, Mateusz Masternak (41-5, 28 KO) 16 czerwca wybierze się do Rosji, by sprawdzić się z miejscowym faworytem, Aleksiejem Jegorowem (8-0, 6 KO). Walka nie jest jednak jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Rosjanin ma 27 lat i walczy zawodowo od końcówki 2016 roku. Przed "Masterem" z pewnością bardzo trudne zadanie, ale nie stoi on tutaj na pewno na straconej pozycji. Walka, jeżeli do niej dojdzie, nie będzie miała wyraźnego faworyta.

Jegorow wprawdzie pewnie wygrywa wszystkie swoje potyczki, ale nie prezentuje niczego, czego Polak jeszcze w ringu nie widział. Urodzony w Obnińsku 27-latek jest nieźle wyszkolony, walczy ofensywnie, dysponuje niemałą siłą fizyczną, ale z drugiej strony trudno go dziś zaliczać do wąskiego grona największych puncherów w limicie do 200 funtów, a w jego ofensywne poczynania często wkrada się monotonia.

Wszystko wskazuje na to, że bylibyśmy świadkami ciekawej rywalizacji.

Źródło: garnek sports

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-19, 09:17   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Walka bez wyraźnego faworyta, ale ze wskazaniem lekkim według mnie na Rosjanina. Kawał silnego chłopa, z niezłą techniką, ofensywnie usposobiony. Brakuje mu trochę luzu, zapomina o ciosach na dół, bywa mocno schematyczny w ofensywie. Lekko Polakowi nie będzie na pewno, ale też nie jest to przeszkoda nie do przejścia dla dobrze dysponowanego Mastera.

Tak naprawdę to nie mogę sobie wyrobić cały czas zdania na temat Jegorowa. Widziałem go z Rusiewiczem, Kubichem, Kniaziewem, Kayode, Venturą i Oosthuizenem, ale przeważnie czuję niedosyt po jego walkach - czas na prawdziwy sprawdzian z kimś z szerokiej czołówki. Czegoś brak, ale mimo wszystko lekkim faworytem dla mnie rosyjski AJ. No i jeśli brać taką walkę, to raczej prędzej niż później. Bo potencjał Rosjanin ma na więcej niż obecnie prezentuje, tak myślę.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-19, 10:34   #3 (permalink)
Felietonista

Nominowany 252 razy w 61 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 20
Domyślnie

Wyniki wyjazdowych walk Masternaka są łatwe do przewidzenia. Jak zwykle, przegra w dobrym stylu.
Dariusz Chmielarski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania