boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-05-19, 17:02   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Kalajdzić: nie walczyłem z Beterbijewem we właściwy sposób

Radivoje Kalajdzić (24-2, 17 KO) dość niespodziewanie otrzymał kilka tygodni temu propozycję walki z Arturem Beterbijewem (14-0, 14 KO) i postanowił podjąć wyzwanie. 27-latek rodem z Bośni wcześniej pokazał spore umiejętności w walce z Marcusem Brownem, przez co fani oczekiwali dobrej walki z Rosjaninem. W minioną sobotę czempion IBF wagi półciężkiej okazał się jednak lepszy i zastopował Kalajdzicia w 5. rundzie. Oto, co Radivoje ma do powiedzenia o tej walce.

- Nie zrealizowałem planu gry. Plan był taki, by ruszać się wokół niego, wyboksowywać go. Trafił mnie kilka razy, ale chciałem walczyć dalej. Próbowałem oddawać jeszcze mocniej. On nie bił aż tak mocno, jak się spodziewałem. Oglądałem walkę i zauważyłem, że straciłem nogi, ale mentalnie wciąż byłem w grze. Akceptuję przerwanie walki. To było coś na zasadzie oszczędzenia mi poniesienia większych obrażeń. Nie walczyłem z nim we właściwy sposób. Przez ostatnie dwa lata spędziłem w ringu zaledwie kilka minut i czułem, że nie powinienem był brać tej walki. Ale byłem w takiej a nie innej sytuacji. Nie miałem wyboru, musiałem skorzystać z tej okazji. Teraz chciałbym walki z kimś, kto da mi rundy, a później ponownie chciałbym stanąć naprzeciw kogoś z nazwiskiem - mówił "Hot Rod" Kalajdzić.

Źródło: boxingtalk.com

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-05-19, 18:33   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Bardzo rozsądna wypowiedź Kalajdzić'a - wielu bokserow mogloby wziac z niego przykład. Porównując to do bełkotu Junaka po walce z Robisnonem to juz wogole kosmos.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-05-19, 19:30   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tym bardziej, że mógłby mieć pretensje do sędziego, który spokojnie mógł to puścić. Ale nie roztrząsa, tylko patrzy już w przyszłość i wyciąga wnioski. Przy dobrych zestawieniach może dać naprawdę ciekawe i ekscytujące starcia.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania