boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Najman ponownie kontuzjowany. Tym razem przegrał przez TKO w 1. rundzie (http://www.boxing.pl/forum/newsy/55856-najman-ponownie-kontuzjowany-tym-razem-przegraa-przez-tko-w-1-rundzie.html)

Andrzej Pastuszek 28-04-19 21:28

Najman ponownie kontuzjowany. Tym razem przegrał przez TKO w 1. rundzie

Podczas dzisiejszej gali w Starachowicach doszło do rewanżowego pojedynku pomiędzy Marcinem Najmanem (15-6, 12 KO) a Richardem Bigisem (14-7, 12 KO). Tym razem nasz weteran przegrał z kontuzją już w pierwszej rundzie. Przybysz z Łotwy nie zamierzał tracić czasu i od początku ruszył na gospodarza gali z kombinacjami ciosów, co wyraźnie zaskoczyło i zdeprymowało Polaka. Marcin Najman szybko zasygnalizował odnowienie urazu prawego barku.

Pozostałe wyniki gali w Starachowicach:

Andrzej Sołdra (15-6-1, 7 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Adama Koprowskiego (4-2-2, 0 KO). Sędziowie punktowali trzykrotnie 58-56 dla pięściarza z Nowego Sącza.

Przemysław Gorgoń (9-5-1, 5 KO) pokonał na dystansie sześciu rund Piotra Podłuckiego (6-3, 2 KO). Punktacja sędziów 57-56, 57-55, 59-55.

Michał Olaś (8-0, 7 KO) znokautował w pierwszej rundzie Siniszę Kondicia (10-12, 10 KO).

Kamil Łaszczyk (25-0, 8 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Rusłana Berczuka (11-11, 3 KO).

Źródło: redakcja
Zdjęcie: Szymon Starnawski/warszawa.naszemiasto.pl

Krystian Sander 28-04-19 21:39

Bigis jest po prostu lepszy, piszę to bez robienia sobie jaj ;) W pierwszej walce nie wiedział o co kaman i myślał, że gość po drugiej stronie może nie żartować. W rewanżu już doskonale wiedział, z kim ma do czynienia.

Marcinowi Najmanowi zazdroszczę dystansu do siebie...

Pawulon 28-04-19 21:39

Żaden komik by tego lepiej nie wymyślił :D

Krystian Sander 28-04-19 21:42

A oto Buffer nie na żywo. Nie no, k***a, to jest wszystko nie do ogarnięcia :)

http://www.boxing.pl/galeria/images/...fferaa__1_.jpg

robercik 28-04-19 21:47

Nie bede krytykowal Najmana, bo on raczej ma świadomość tego co prezentuje sportowo, ale dzięki niemu paru zawodników stoczyło walki. Mam nadzieje, że organizacyjnie troszkę się dopracują, bo pomysł z PPV trochę bezsensowny.

Krystian Sander 28-04-19 21:50

Jasne @Frazier, ale masz pewność, że chłopaki dostaną kasę? Albo kiedy ją dostaną? Narodowa do dziś nie jest rozliczona, o czym pisał dziś AW. A co jeśli Marcin sobie obmyślił, że dobrze sprzeda PPV i będzie na wypłaty, a zaraz się okaże, że PPV kupiło 150 osób? Kolejne pozwy, tym razem może do gościa, który walkę na YT wrzucił? Nie mam nic do Marcina Najmana jako człowieka, ale on się nazywa sportowcem, bokserem, mistrzem Europy w K1... Słowa samokrytyki w życiu nie wypowiedział.

candrew 28-04-19 21:56

Ja pierd*lę jeszcze Durda tłumaczy tego pajaca na koniec, że ,,przegrywa z kontuzją", tak jakby tego Bigosa w ringu nie było. Tak btw to zdjejmijcie to wideło bo jeszcze pozew dostaniecie.

Mariusz Smorawa 28-04-19 22:07

Na trzeźwo to wygląda jak żart. Naprawdę tego by Bareja nie wymyślił.

legos 28-04-19 22:08

To co wyrabia ten dzban to jest po prostu niesamowite. Podziwiam tylko jego psychikę, nie wiem jak tak skompromitowany człowiek porusza się na co dzień, robi zakupy w galerii, wychodzi gdzieś z żoną, no po prostu nie mogę tego pojąć. Wyobrażam sobie tą wszechobecną szyderę i pojazd z niego przez kogokolwiek. Normalny człowiek siedziałby w domu po tych wszystkich porażkach, wiecznym ośmieszaniu się w ten czy inny sposób, no chyba, że tak to wygląda i sam się za bardzo nie wychyla, nie wiem, serio.......nieuleczalny typ

robford 28-04-19 22:08

Cytat:

Napisał candrew (Post 596014)
Ja pierd*lę jeszcze Durda tłumaczy tego pajaca na koniec, że ,,przegrywa z kontuzją", tak jakby tego Bigosa w ringu nie było. Tak btw to zdjejmijcie to wideło bo jeszcze pozew dostaniecie.

Z kamienna twarza on te rzecy mowil? To jakis science fiction, ja nie wierze ze takie cos moze byc w ogole pokazywany w telewizji. Only in Poland.

kubakj 28-04-19 22:11

No to mamy przeciwnika dla Artura Szpilki ;)

Najman walczyl pierwszy na gali? Kto wogole cie katowal meczyl ogladac takie wynalazki?

Ja mysle, ze te PPV wlasnie wykupuja hejterzy i ci co chca zobaczyc jak Najman znow odwali jakas komedie haha

jassin 28-04-19 22:11

Mysle ze Ajagba zarobil wiecej. Poza tym Najman jest zalosny. Zaden sportowiec z niego. Sciemy z tymi kontuzjami jak zawsze. Zawsze jak dostaje na pysk to dostaje kontuzji. Zero charakteru.

Rockefeller 28-04-19 22:12

Cytat:

Napisał kubakj (Post 596021)
No to mamy przeciwnika dla Artura Szpilki ;)

Najman walczyl pierwszy na gali?

Przedostatni

--==Stabio==-- 28-04-19 22:13

Ja pierdole!!! Najman nie ma wstydu! Najlepszy komentator... "Bigos walczy z odwrotnej pozycji "walki" ale mysle, ze Marcin ma bardzo dobrze rozpracowanego rywala"..."Historia z powtorki" CIekawe, ze kontuzja nie wyszla na treningach. Nie zadawal tam ciosow... z reszta w "walce" tez nie... Ja mysle, ze tu chodzi o wyludzenie podadku VAT!!! ALEZ AJ MIAL SZCZESCIE< ZE MARCIN MIAL ZAKONTRAKTOWANA WALKE BO BYLO BY CIENKO Z MURZYNEM!

Krystian Sander 28-04-19 22:19

Świętej pamięci Paweł Zarzeczny w roku 2012, prywatnie kolega Marcina Najmana:

Bo dobierając kelnerów, frajerów, jednoręcznych - każdy mógłby uwierzyć, że jest bokserem. Tak jak chłopcy pod szatniami tuż po podstawieniu magnetofonu uważają się za dziennikarzy. No i Marcin też uwierzył, zajmując się tym, czym nie powinien, bo o boksowaniu pojęcia nie ma. Ale wciąż chce. I wciąż dostaje baty, a sam wystawia się na pośmiewisko. Jak ostatnio z Saletą (kopał, aż nogę zwichnął), a w piątek z tym Litwinem - nie zadał ciosu, zebrał gwizdy i oklep. Wszystko zasłużenie. Chłopie, nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. Nie wygrać z kupą nakoksowanego jak brojler mięsa to sztuka. Tego chyba i ja bym nie potrafił.

Najman, mimo sportowej nędzy, jest jednak prawdopodobnie bardziej rozpoznawalny w naszym dzikim kraju od każdego z was. Ale - bohatersko - postanowił jednak zakończyć karierę. Oczywiście mu nie wierzę - z czego będzie żył? Bo jest on wytworem popkultury, która potrzebuje kilku królów, kilkudziesięciu książąt, ale też tła, wielobarwnego, bo ktoś wspaniały może błyszczeć tylko na tle.

Krystian Sander 28-04-19 22:33

Jeszcze jedna myśl. Na FAME MMA amatorzy, szczupłe chłopaki bez umiejętności mają trochę serca, nie boją się dostać w pysk. A "mistrz Europy K1" i "bokser" zawija się z ringu za każdym razem, jak tylko cokolwiek nie idzie po jego myśli. Rywal chce się bić? No to pa. Damn...

I to jest w ogóle ciekawe. Tarcze - Marcin Najman normalnie uderza, z mocą, bez asekuracji. Worek? Nie ma sprawy, jeb, jeb, jeb. Walka? Pierwszy byle jaki cios doprowadza do poważnej kontuzji barku.

Mariusz Smorawa 28-04-19 22:37

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 596028)
Jeszcze jedna myśl. Na FAME MMA amatorzy, szczupłe chłopaki bez umiejętności mają trochę serca, nie boją się dostać w pysk. A "mistrz Europy K1" i "bokser" zawija się z ringu za każdym razem, jak tylko cokolwiek nie idzie po jego myśli. Rywal chce się bić? No to pa. Damn...

I to jest w ogóle ciekawe. Tarcze - Marcin Najman normalnie uderza, z mocą, bez asekuracji. Worek? Nie ma sprawy, jeb, jeb, jeb. Walka? Pierwszy byle jaki cios doprowadza do poważnej kontuzji barku.

Naprawdę rodzina powinna się wstydzić za takiego wała. Za co się nie weźmie, to jest pośmiewiskiem.

kubakj 28-04-19 22:44

Cytat:

Napisał Ajtujo Szminkunio (Post 596029)
Naprawdę rodzina powinna się wstydzić za takiego wała. Za co się nie weźmie, to jest pośmiewiskiem.

Do poki ktos placi to bedzie wystepowal. A czemu taka napinka na jego walki? Niech sobie tam pyka dla masochostwo.

Ja to jedynie ciesze sie, ze jest jakas gala i ktos na tej gali walczy. Ci chlopacy pewnie by nie mogli walczyc nigdzie indziej...

Mariusz Smorawa 28-04-19 22:45

Cytat:

Napisał kubakj (Post 596030)
Do poki ktos placi to bedzie wystepowal. A czemu taka napinka na jego walki? Niech sobie tam pyka dla masochostwo.

Ja to jedynie ciesze sie, ze jest jakas gala i ktos na tej gali walczy. Ci chlopacy pewnie by nie mogli walczyc nigdzie indziej...

Odrzuca mnie osoba Estrogena. Mógłby choć raz pokazać jakieś serce do walki, a nie kłaść się i zdziwiać. A płaci to on sobie sam.

kubakj 28-04-19 22:48

Cytat:

Napisał Ajtujo Szminkunio (Post 596031)
Odrzuca mnie osoba Estrogena. Mógłby choć raz pokazać jakieś serce do walki, a nie kłaść się i zdziwiać. A płaci to on sobie sam.

Ale po co wogole to ogladac? Ja chyba nigdy zadnej walki Najmana nie widzialem, a znajac wogole juz jego historie ciagle ktos na to sie lapie i jakas zdziwka, ze przegral kolejny raz?

Dzieki temu ,ze ten rewanz dumny musial sie odbyc zawalczy Szczurek, bo kolesia boks lubilem jak walczyl w USA.

Mariusz Smorawa 28-04-19 22:50

Cytat:

Napisał kubakj (Post 596032)
Ale po co wogole to ogladac? Ja chyba nigdy zadnej walki Najmana nie widzialem, a znajac wogole juz jego historie ciagle ktos na to sie lapie i jakas zdziwka, ze przegral kolejny raz?

Dzieki temu ,ze ten rewanz dumny musial sie odbyc zawalczy Szczurek, bo kolesia boks lubilem jak walczyl w USA.

Nie zdziwka, a zażenowanie. Dobrze, że Łaszczyk wrócił, oby gdzieś w końcu zaczął boksować regularnie.

kubakj 28-04-19 22:58

Cytat:

Napisał Ajtujo Szminkunio (Post 596033)
Nie zdziwka, a zażenowanie. Dobrze, że Łaszczyk wrócił, oby gdzieś w końcu zaczął boksować regularnie.

walka byla na ppv, gdzie nikt nie mogl tego zobaczyc, a tu jakies zazenowanie. Chyba, ze w teleexpresie pokaza?

Mariusz Smorawa 28-04-19 23:09

Cytat:

Napisał kubakj (Post 596034)
walka byla na ppv, gdzie nikt nie mogl tego zobaczyc, a tu jakies zazenowanie. Chyba, ze w teleexpresie pokaza?

Niestety obejrzałem ten spektakl na YT i na jakimś streamie z fejsa.

--==Stabio==-- 28-04-19 23:41

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 596026)
Świętej pamięci Paweł Zarzeczny w roku 2012, prywatnie kolega Marcina Najmana:

Bo dobierając kelnerów, frajerów, jednoręcznych - każdy mógłby uwierzyć, że jest bokserem. Tak jak chłopcy pod szatniami tuż po podstawieniu magnetofonu uważają się za dziennikarzy. No i Marcin też uwierzył, zajmując się tym, czym nie powinien, bo o boksowaniu pojęcia nie ma. Ale wciąż chce. I wciąż dostaje baty, a sam wystawia się na pośmiewisko. Jak ostatnio z Saletą (kopał, aż nogę zwichnął), a w piątek z tym Litwinem - nie zadał ciosu, zebrał gwizdy i oklep. Wszystko zasłużenie. Chłopie, nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. Nie wygrać z kupą nakoksowanego jak brojler mięsa to sztuka. Tego chyba i ja bym nie potrafił.

Najman, mimo sportowej nędzy, jest jednak prawdopodobnie bardziej rozpoznawalny w naszym dzikim kraju od każdego z was. Ale - bohatersko - postanowił jednak zakończyć karierę. Oczywiście mu nie wierzę - z czego będzie żył? Bo jest on wytworem popkultury, która potrzebuje kilku królów, kilkudziesięciu książąt, ale też tła, wielobarwnego, bo ktoś wspaniały może błyszczeć tylko na tle.

Najman uwierzył w Słowa ŚP Jerzego Kuleja. Ten ponoć mu powiedział, ze ma potencjał. I tak właśnie słowo wprowadziło człowieka w szaleństwo...
O mały figiel bym stracił 20zl. Wole te dwie dychy wydać na papier toaletowy i mowie to z pełna świadomością!

szmagel 29-04-19 02:06

Z tym Bufferem to jaja sobie robicie? czy to faktycznie sie odbyło? :D

Tomasz Baranek 29-04-19 02:36

Pan Najman straszy teraz nasz portal prawnikiem, za udostępnienie relacji z gali. Nie mam na to słów.

robercik 29-04-19 02:57

Cytat:

Napisał Tomasz Baranek (Post 596039)
Pan Najman straszy teraz nasz portal prawnikiem, za udostępnienie relacji z gali. Nie mam na to słów.

Ale że której relacji. Chodzi o tego newsa? To przejebane troche, puści nas z torbami, a o boksie bedziemy dyskutowac na czaterii.

Co do walki. Bigis to nie jest jakiś kompletny amator, jakiś tam instynkt walki ma, ciosy z dystansu bił przyzwoicie, do tego większy, silniejszy. Wyszedł wpierdolić rywalowi, pewny siebie i tyle.

Tomasz Baranek 29-04-19 03:02

Cytat:

Napisał Robercik (Frazier) (Post 596040)
Ale że której relacji. Chodzi o tego newsa? To przejebane troche, puści nas z torbami, a o boksie bedziemy dyskutowac na czaterii.

Co do walki. Bigis to nie jest jakiś kompletny amator, jakiś tam instynkt walki ma, ciosy z dystansu bił przyzwoicie, do tego większy, silniejszy. Wyszedł wpierdolić rywalowi, pewny siebie i tyle.

Nie będę tu wrzucał tego co pan Marcin pisał na fejsbuku, ale byłem w szoku, że zachował się w taki sposób.

robercik 29-04-19 03:07

Cytat:

Napisał Tomasz Baranek (Post 596041)
Nie będę tu wrzucał tego co pan Marcin pisał na fejsbuku, ale byłem w szoku, że zachował się w taki sposób.

Może lepiej wrzuć. Przynajmniej będzie o czym pisać w temacie haha. A tak poza tym to nie kumam, co mu się nie podoba w tej relacji.

Tomasz Baranek 29-04-19 03:13

Nie podoba mu się relacja, bo gala była w PPV i ten pan uważa, że został okradziony. Jest takie naczynie, które jest zaokrąglone do dołu i ma ucho. Oczywiście nie napiszę publicznie tego słowa, ale ten pan zachował się właśnie tak.

robercik 29-04-19 03:20

Cytat:

Napisał Tomasz Baranek (Post 596043)
Nie podoba mu się relacja, bo gala była w PPV i ten pan uważa, że został okradziony. Jest takie naczynie, które jest zaokrąglone do dołu i ma ucho. Oczywiście nie napiszę publicznie tego słowa, ale ten pan zachował się właśnie tak.

No to niech nasyła prawnika. Od kiedy to jest zakaz na robienie relacji z gali boksu, która jest otwartym wydarzeniem nadzorowanym i sankcjonowanym przez panstwowy zwiazek bokserski? Przecież każdy wynik oficjalnego zawodowego pojedynku jest przyjęty do publicznej opinii w chwili uznania go przez sędziego. Poza tym redaktor kupił PPV, mógł równie dobrze być na gali boksu. Niech boxreca pozwie, bo tam też relacja z gali boksu w postaci werdyktów.

Tomasz Baranek 29-04-19 03:24

Cytat:

Napisał Robercik (Frazier) (Post 596044)
No to niech nasyła prawnika. Od kiedy to jest zakaz na robienie relacji z gali boksu, która jest otwartym wydarzeniem nadzorowanym i sankcjonowanym przez panstwowy zwiazek bokserski? Przecież każdy wynik oficjalnego zawodowego pojedynku jest przyjęty do publicznej opinii w chwili uznania go przez sędziego. Poza tym redaktor kupił PPV, mógł równie dobrze być na gali boksu. Niech boxreca pozwie, bo tam też relacja z gali boksu w postaci werdyktów.

Frazier, ja to wiem, Ty to wiesz. Ale ten pan najwyraźniej tego nie wie.

Szymon Aleksandrowicz 29-04-19 05:20

Cytat:

Napisał kubakj (Post 596030)

Trzeba Ci przyznać, że jesteś bardzo konsekwentny w obronie Najmana. Ten występ był na prawdę żenujący i obronić się go nie da. Co do chłopaków to poczekajmy na rozliczenie gali.

rambo2010 29-04-19 06:00

Cała ta gala to anty reklama boksu.Poziom sportowy,poziom realizacji itd,itp.

bode 29-04-19 06:29

Nauczka za to, że w ogóle piszecie tu o tym idiocie.
Najmanowi pewnie chodzi o zapis video z walki.
A te ppv to z pewnością tylko po to, by sądownie ścigać steamerów. Nacxytał się o 4 mln złotych kary dla 12latka za steamowanie FameMMA i odkrył nowy sposób na biznes.

To mój ostatni komentarz o Najmanie choćby nie wiem co, nie będę nakręcał spirali temu durniowi.

mat.d 29-04-19 07:03

Szkoda pisać o cyrkach, które tworzy. Kupowanie jego tworu jest równoznaczne z wplacaniem donejtow patostreamerom przez tzw. Gimbusow. Jasne, jak juz tworzą swój cyrk np. Major z kononem, to dla tej satyry i niepodrabialnych tekstów lubię to pooglądać, ale grosza im nie dam. Wolalbym wpłacić na schronisko dla zaglodzonego przez nich psiaka niż dać jakiś grosz wiecznym nierobom. Tu jest tak samo. Gość gwalci ta dyscyplinę, od zawsze, nie powinno się o nim wspominać.

macius 29-04-19 07:07

Cytat:

Napisał Tomasz Baranek (Post 596043)

Może Ty nie napiszesz, bo Tobie nie wypada, ale ja wykładam kiełbasę na poprawność polityczną:

Najman Ty dzbanie, skompromitowałeś się po raz kolejny.

Doctor 29-04-19 07:22

Po raz kolejny napiszę. Jedynym sposobem aby Pan N. zakończył karierę jest niepisanie o nim w kontekście wydarzenia sportowego. W mojej ocenie to jest freak fight i powinno się pisać o tym w newsach o fame MMA a nie o wydarzeniu bokserskim. Kariery walczących celebrytów mają znacznie krótszą żywotność niż bokserów. Ale prawda jest taka, że facet jest rozpoznawalny i jak się o nim pisze, to każdy portal ma z tego klikalność i dużo komentarzy (a o to chodzi). Dzięki temu Janusze go oglądają i płacą za bilety, może nawet transmisje. Zatem będzie się to kręcić tak długo aż Marcin sam da sobie spokój, bo póki co system jest jak perpetum mobile :-)

Nelson 29-04-19 07:32

Akcja w narożniku wyglądał początkowo na jakąś ulepszoną mayweatherowską obronę, a to było "nie bij, nie bij, bark mnie boli."
Człowiek komedia to mało powiedziane. Moim zdaniem moglibyście kompletnie zignorować ten temat i nie dawać żadnej wzmianki o tej "gali" bo to z boksem nie ma nic wspólnego. Tak to może faktycznie będziecie mieli problemy prawne z tym mistrzem pięści.

Taszun 29-04-19 08:06

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=oWMke1YvilM

mysle ze warto wysluchac samego bohatera gali za nim zacznie sie go krytykowac.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:12.